|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
22.1.2020 15:56:11   
Mirko Svirko
Branki, prodaj onda haljine preko neta. Pa kupi sebi nove. Imas gomilu zena koje kupuju polovnu garderobu. Ali i ja imam takav neki trip,svaka svadba ili slavlje ja nesto drugo moram da obucem... A sta bi sa onom haljinom u temi sto si postavila?Ona je bas lepa. A ti si zgodna,super bi ti stajala. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
22.1.2020 16:51:57   
branki*
Zato sto sam videla jos 3 haljine koje su sad na popust. Znaci, 4 kje mi se trenutno dopadaju. Planiram da kupim dve. Za vise nemam para trenutno. Tu iz teme i jos jednu bordo. Ali... Za svadbu mi nije nijedna od njih. Za maturu ce biti toplo, opet mi nije nijedna od njih.pusticu slike preko telefona.A, da prodam.... Pa, nekako mi zao.. Sve mislim, nosicu ih nekad.. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
22.1.2020 16:53:22   
branki*
Nemam ja problem sa polovnim haljinama.. Mislim, ako ih je neko pre mene obukao jednom ili dva puta, sta fali da ih kupim po pola cene. Ja bih kupila, npr. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
22.1.2020 16:57:23   
Mirko Svirko
Haha znam taj osecaj. I meni sve zao. Pa prodaj nesto sto ne nosis,skupis i onda kupis ono sto ti se svidja. E pa nemam ni ja problem sa polovnim stvarima. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
22.1.2020 17:25:49   
Sanjica26 RR
Branki, ti volis bas da kupujes. 🙂



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
22.1.2020 17:36:58   
branki*
Sanjice, pa kad nemam sta da obucem😀

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
14.9.2020 18:18:43   
mikica88
Ali ja sad stvarno nemam sta da obhcem. Bas pricam mom dragom da moram u soping.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 357
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here