|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   stitnici protiv buke
18.8.2011 11:43:05   
TheZvoncica
Zdravo svima! user posted image

Interesuje me da li neko od vas zna gde mogu kupiti stitnike protiv buke za usi? Bebac ima 3 i po meseca i htela bih da ga vodim sa nama na koncert pa mi treba nesto da mu zastitim usi od buke. Videla sam ove stitnike (earmuffs na engleskom) na oficijalnom chicco-vom sajtu ali u Beogradu ne mogu nigde da ih nadjem. Zvala sam skoro sve apoteke i prodavnice decije opreme (kojih sam se setila) ali nista... Zanima me da li to uopste ima dase kupi u Srbiji? Izgledaju kao velike slusalice...

pozdrav
Direktna veza do poruke: 1
   RE: stitnici protiv buke
18.8.2011 11:59:35   
biba*
zvoncice draga,je li imas nekog da pricuva bebu dok ste vi na koncertu,mislim da bebi od tri i po mjeseca nije mjesto na koncertu,buka zagusljivost,svjetlosni efekti,mogu da naruse njezin ustaljeni ritam.

_____________________________

ako vam se neka ptica pos..e na glavu,obrišite se diskretno i pravite se ludi,kao i uvijek kad su vas pos..li

(odgovor članu TheZvoncica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: stitnici protiv buke
23.8.2011 14:05:23   
TheZvoncica
imam... ali prosto odvajenje od bebe mi je jako tesko... user posted image nekako sam najsigurnija kad je sa mnom user posted image
ali posto mm misli da se mnooooogo vezujem za bebu ostavljam bebca baki na cuvanje da se malo naviknem, a i upravu si on je jos maleni za koncerte.
Nadam se da necu postati posesivna mama :)

Izmuzla sam galone mleka tako da ce valjda sve biti uredu...

(odgovor članu biba*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: stitnici protiv buke
17.9.2019 9:03:54   
nata11
Mame da li je neko video ove slusalice u prodaji?

Potrebne su mi za putovanje avionom. 
Kako ide isporuka sa Americkog Amazona za Srb? Isto kao sa drugih sajtova, stize bez ikakvih problema? 

_____________________________





(odgovor članu TheZvoncica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: stitnici protiv buke
17.9.2019 13:43:07   
lesli
Nato, ja sam porucivala sa Nemackog amazona kod nas (sa americkog sam jedino u Ameriku porucivala) i stiglo je bez problema. Samo vodi racuna o iznosu da ti ne ocarine (inace carine tako sto rebnu porez i carinu na vrednost robe + cenu slanja). Sa nemackog je stizalo za 7-10 dana.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: stitnici protiv buke
17.9.2019 14:59:09   
Ana RR
Nato, sa .com malo teže stiže za Srbiju a i ako šalju računaj da će shipping fee biti veliki.

Ja bih pre poručila sa eBay-a.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: stitnici protiv buke
17.9.2019 21:14:51   
nata11
Tako sam i mislila. Hvala pogledavu na nemackom. 



_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: stitnici protiv buke
20.1.2020 21:51:30   
nata11
Porucila sa allia.. 7 e. Sasvim su ok, podesavaju se tako da odgovaraju deci do 3 god. 



_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here