stitnici protiv buke (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


TheZvoncica -> stitnici protiv buke (18.8.2011 11:43:05)

Zdravo svima! [sm=smiley1.gif]

Interesuje me da li neko od vas zna gde mogu kupiti stitnike protiv buke za usi? Bebac ima 3 i po meseca i htela bih da ga vodim sa nama na koncert pa mi treba nesto da mu zastitim usi od buke. Videla sam ove stitnike (earmuffs na engleskom) na oficijalnom chicco-vom sajtu ali u Beogradu ne mogu nigde da ih nadjem. Zvala sam skoro sve apoteke i prodavnice decije opreme (kojih sam se setila) ali nista... Zanima me da li to uopste ima dase kupi u Srbiji? Izgledaju kao velike slusalice...

pozdrav




biba* -> RE: stitnici protiv buke (18.8.2011 11:59:35)

zvoncice draga,je li imas nekog da pricuva bebu dok ste vi na koncertu,mislim da bebi od tri i po mjeseca nije mjesto na koncertu,buka zagusljivost,svjetlosni efekti,mogu da naruse njezin ustaljeni ritam.




TheZvoncica -> RE: stitnici protiv buke (23.8.2011 14:05:23)

imam... ali prosto odvajenje od bebe mi je jako tesko... [sm=smiley13.gif] nekako sam najsigurnija kad je sa mnom [sm=smiley1.gif]
ali posto mm misli da se mnooooogo vezujem za bebu ostavljam bebca baki na cuvanje da se malo naviknem, a i upravu si on je jos maleni za koncerte.
Nadam se da necu postati posesivna mama :)

Izmuzla sam galone mleka tako da ce valjda sve biti uredu...




nata11 -> RE: stitnici protiv buke (17.9.2019 9:03:54)

Mame da li je neko video ove slusalice u prodaji?

Potrebne su mi za putovanje avionom. 
Kako ide isporuka sa Americkog Amazona za Srb? Isto kao sa drugih sajtova, stize bez ikakvih problema? 




lesli -> RE: stitnici protiv buke (17.9.2019 13:43:07)

Nato, ja sam porucivala sa Nemackog amazona kod nas (sa americkog sam jedino u Ameriku porucivala) i stiglo je bez problema. Samo vodi racuna o iznosu da ti ne ocarine (inace carine tako sto rebnu porez i carinu na vrednost robe + cenu slanja). Sa nemackog je stizalo za 7-10 dana.




Ana RR -> RE: stitnici protiv buke (17.9.2019 14:59:09)

Nato, sa .com malo teže stiže za Srbiju a i ako šalju računaj da će shipping fee biti veliki.

Ja bih pre poručila sa eBay-a.




nata11 -> RE: stitnici protiv buke (17.9.2019 21:14:51)

Tako sam i mislila. Hvala pogledavu na nemackom. 





nata11 -> RE: stitnici protiv buke (20.1.2020 21:51:30)

Porucila sa allia.. 7 e. Sasvim su ok, podesavaju se tako da odgovaraju deci do 3 god. 





Stranica: [1]