RE: Porodilište KBC Podgorica (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


tijatija -> RE: Porodilište KBC Podgorica (9.6.2012 12:38:33)

Samo cu da ti kazem da ga Pedja radi [sm=smiley36.gif], e to je sto kazem sve sto nemas u citavoj drzavi kod njega ima [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




IVA 11 -> RE: Porodilište KBC Podgorica (9.6.2012 12:43:24)


IZVORNA PORUKA: nenja22

čekaj,ali ovo za šamar govoriš figurativno, ili te je doslovce ošamario? pa ja to ne mogu da verujem šta su ljudi u stanju sebi da dozvole, stručnjak kakav god da je, to je po meni nedopustivo toalno!



Njenjo, doslovce me osamario da bih se probudila, i rekao " Aoooooo, a vidji ove ludeeeee, spava na porodjaj!" To je bilo oko 23 h, tacno se sjecam sata koji je bio ispred mene, plavi sta na zidu. Ni dana danas mu se ne javljam, a on mi je cak i rodjak iz Bjelopavlica, po maminoj strani.




IVA 11 -> RE: Porodilište KBC Podgorica (9.6.2012 12:45:20)

tija ne zezaj me, aoooo [sm=smiley13.gif] dje kod njega?!
Inace, ima li kakvih novina o renoviranju porodilista ili je to samo prica?




tijatija -> RE: Porodilište KBC Podgorica (9.6.2012 12:49:43)

Stvarno Pedja radi i cinimi se da je 70e ja, meni je Micunovicka ukljucila 3d color isto se super vidi [sm=smiley1.gif]
Prica se da ce se prebaciti porodiliste ce biti kod djecije bolnice tacnije kod NEO, ja mislim da nigde na svetu nema da je je Neo u drugoj zgradi od porodilista [sm=zmeden.gif] bukvalno 300-400 m od bolnice.Ali to neverujem da ce se desiti pre 2099 [sm=smiley36.gif]




IVA 11 -> RE: Porodilište KBC Podgorica (9.6.2012 12:53:36)

Jao, Boze sacuvaj.
Haha, e dobro si!




tijatija -> RE: Porodilište KBC Podgorica (20.6.2012 17:20:39)

Renovira se porodiliste, sad se porodjaju gde je bila patologija, samo da se nezbunite kad krenete [sm=jezicek.gif]




oxy7 -> RE: Porodilište KBC Podgorica (20.6.2012 22:29:10)

Forumi su malo prodrmali javnost, pa su nešto konačno pokrenuli.! Tija,sa četvrtom bebom ćeš biti u boljim uslovima!!!
Što se tiče Pedje, ja ga obožavam! Sve što mi je rekao bilo je tačno, porodio me oba puta super efikasno, radio mi je i amniocentezu, nije gnjavio nepotrebnim analizama.Meni je najvažnije to povjerenje i sigurnost koju mi je ulivao.




tijatija -> RE: Porodilište KBC Podgorica (14.9.2012 14:36:07)

Da li mozda neko zna kad ce biti gotovo renoviranje porodilista [sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]