RE: Nezgodni udarci i padovi! (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zgode i nezgode



Poruka


smeško -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (17.2.2021 9:22:17)

Les, verujem. Mi smo samo za polomljen zubic skakali jos nekoliko dana posto je prestao da se zali na bol. Vama je bilo jos gore.





Duškić -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (18.2.2021 7:20:07)

Mama juce uradila swnimak, nema preloma ali ima jake bolove u predelu rebara sa desne starni i desna noga je puno boli. Dr joj je rekao da miruje i gomilu lekova prepisao.




Ivanka 75 -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (18.2.2021 7:33:48)

Duskic, mama pala? 





flamingos -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (18.2.2021 9:26:06)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Duskic, mama pala? 


I ja se to pitam.





smeško -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (18.2.2021 10:18:31)

Da, pisala Duskic pre par postova.

Ja sam imala kontuziju rebara, dr sa VMA mi rece da boli isto kao prelom samo nije opasno. Bas boli, tako da bi bilo dobro da miruje koliko moze.




Duškić -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (18.2.2021 10:43:43)

Aha, moja majka draga, u selu, tako da idem malo kod nje sa decom da gostujem i negujem je.
Dobro je, nema preloma ali jake bolove ima od udarca cela desna strana je boli. Bice bolje.




flamingos -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (18.2.2021 12:00:07)

Duškić,au,baš zafrknuto.Hajd da se što pre oporavi.Ako,idite da budete sa njom.Pozdrav vama i mami.❤





Duškić -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (18.2.2021 12:44:54)

Hvala . Bice dobro samo kad nije polomljeno nista.




flamingos -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (18.2.2021 14:29:59)

To je najbitnije.Polako,proćiće.





Misha i Ljisha -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (18.2.2021 22:56:53)

Zubici silaze dole polako. Kaze zubar cini se da ce sve biti ok. Posiveli su ali Boze moj to je bilo za ocekivati. U ponedeljak opet kod zubara. 





lesli -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (18.2.2021 23:10:45)


IZVORNA PORUKA: smeško

Les, verujem. Mi smo samo za polomljen zubic skakali jos nekoliko dana posto je prestao da se zali na bol. Vama je bilo jos gore.





Smesko, kad god se tako nesto “unakazi” uvek se strecam par dana.
Ovo je bilo traumaticnije od svega ostalog i njoj a i nama, pa smo se i duze strecali. Iskreno, i dalje se strecam (mnogo manje doduse), ali se maksimalno trudim da se ne odrazi i da je ne sputavam na bilo koji nacin. Cini mi se da uspeva.
Valjda je to prirodno kod svih nas i sve je ok dok ih ne gusimo nasim strahovima.

Ljisho, super da ide na bolje! Videces da ce sve biti ok.
Nama su ovi rekli da su komplikacije moguce, ali i jako retke kod tako malih.
Iskreno, da moram da biram sad ili sa stalnim zubima - radije sad.

Duskic, nadam se da je mami bolje.





dunja RR -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (19.2.2021 0:37:00)

Ljišo, biće to dobro [sm=smiley31.gif]

Ja od svih situacija sa Savinim zubima još imam stresove i dan danas, posebno kada M padne, uhvati me takav strah i odmah zavlačim ruku u usta i pipam zube.

Tada, kada je prvi put pao u parku na zub, tresnuo o beton (ja ga jurila po travi i on u trenutku skrenuo na beton i bup), i polomio gornjeg keca, sada ne mogu da se set__im ali oko 2. godine je bilo, mislim malo pre, počeo je jako da krvari iz usta, jer je i usnu rasekao. Bila sam sama sa njim u parku kod Vukovog spomenika, i nisam mogla od krvi da vidim zub (tek kada smo došli kući videla sam da je polomljen). Seli smo na klupu u parku nas dvoje i ja sam toliko plakala, a on me grlio i govorio bebećim da nije ništa.

Jel mi verujete da i dan danas zaobilazim tačno to mesto gde je pao, tačno ga se sećam, i naježim se svaki put.


Pre toga, sa godinu ipo, tek što je prohodao, isto meni je pao na usta, isto kod Vuka, tačnije kod Lole, ali tada je samo usnu rasekao i bio naduven par dana.


A da ne pričam kada mu je taj mali izbio 2 zuba donja (2 ipo mislim da je imao S tada), verovatno nekom igračkom, cela igraonica je bila prekrivena krvlju iz njegovih usta.


Tačno imam fobije ...



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Zubici silaze dole polako. Kaze zubar cini se da ce sve biti ok. Posiveli su ali Boze moj to je bilo za ocekivati. U ponedeljak opet kod zubara. 







Ivanka 75 -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (19.2.2021 0:48:04)

Joj Dunja sta preziveste 😔

Nemam reci... 




Duškić -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (19.2.2021 6:10:12)

Dunja, da se najezis.
Toliko stresa i straha oko dece .




Ivanka 75 -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (19.2.2021 8:27:40)

Pricam sa mamom o padovima i ona se podset_i kad je sestra pala na pozidi i direktno ustima udarila u ivicu. Stalni zubi nabijeni unutra. Izvlacili joj 😭

Srecom su svi opstali, dugo je nosila protezu i neki stitnik koji je skidala samo kad jede. A kad se to desilo bile smo sa tetkom koja je u tom trenutku studirala medicinu. Pokupi se tetka i ode kući (u drugi grad) 😅




lesli -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (19.2.2021 9:53:02)

Joj Dunja 😬




emicaa -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (26.2.2021 17:43:59)

Opet ja ovde.Ovo ce me dijete u ludaru otjerati.Srecko juce pao,ogulio celo i nos a usna opet kao kod Vučića.Zubici su ok,moze jesti.Koliko je krvario,strasno.Stalno sam bila pribrana i sinoc on sjedi naslonjem mene.Tad me sastavilo plakala sam kao kisa.I sad bih mogla.





flamingos -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (26.2.2021 18:12:42)

Joj Emice,duša mila.Hajd da što pre prođe.Znam kako je,pola života ti ode kad se dete povredi.Ljubim vas puno.❤





Ana RR -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (26.2.2021 18:20:37)

Jao bože.. pa on je neverovatan! Vučko mali [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (26.2.2021 18:25:12)

Pao be vozeci Troti,u stvari nije vozio nego divljao.I danas izasli ispred zgrade i on opet hoce vozi.Nisam mu dala,cijeli dam sam u grcu da ne povrijedi.





Ana RR -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (26.2.2021 19:16:38)

Blesavo dete [sm=smiley27.gif]




mati -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (26.2.2021 20:40:57)

Emi, pa moralo je da stigne, stres je to... Bitno da nije strasno.
A za usne, poređenje ti je hit... [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (26.2.2021 20:49:46)

Jutros se budi,ja ga mazim i kazem dobro jutro vucko mamin.A on onako sanjiv kaze nisam vucko,ja sam David 🤣





mati -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (26.2.2021 21:02:35)

[sm=smiley36.gif] ej nije smešno, ali mi pade na pamet. Mislim ne zameri, ali vidim da se i ti salis, naravno sad kad te je prošlo, šta je sve moglo da bude i da je sve ok.
Ti nadji par onako dobrih slika našega vucka, i pokaži tvom nemirku i kaži "Dobro zapamti ovu sliku, i ako je tvoja zelja da imaš ovakve usne ti nastavi da padas i ludujes, a ako ne želiš, dobro razmisli sledeći put kad ti nesto padne na pamet". Možda bude delotvorno... Zamišljam ga mučenika u parku, kako mu vuckova slika u glavi, dal bi potrcao ili ne...




emicaa -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (26.2.2021 21:13:05)

Ma njemu je to na jedno uslo na drugo izaslo.U aprilu je skocio sa sofe,udario glavom o sto i zavrsio na usivanju.Prespavao u bolnici jer su mislili da ima potres mozga.Drugi dan kad je dosao kuci malo odspavao,cim je dosao sebi opet na sofu i da skoci.Mogla sam ga na mars lansirati





Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>