Curenje aventovih flasica (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


gagins -> Curenje aventovih flasica (22.8.2011 11:42:58)

Zanima me da li neko ima problem sa curenjem tecnosi iz Aventovih flasica?
Ja sam vec ne znam koju flasicu njihovu uzela i sve do jedne cure,kod onog dela gde se zavrce poklopac,dete mi je malo-malo pa mokro,sto danju sto nocu!One stare flasice(cerki sam isto koristila njihove i nikada nisam imala problema) sto su ranije proizvedene su bile ok,sad ove nove (BPA free) su im katastrofa!




Anoniman -> RE: Curenje aventovih flasica (22.8.2011 12:10:47)

Мени се дешавало да 2 флашице цуре. Некад повучем мало силиконску цуцлицу навише, да лепо "легне" у онај пластични обруч. Некад тако престане цурење, некад не. Углавном, провалила сам да је, бар код наших флашица, цака у томе да цуцла лепо "легне" у пластични обруч. И што је интертесантно, није цурело када се флашице окрене на доле, него у повратку у усправан положај она процури на споју флашице и пластичног обруча који фиксира цуцлу. Је л'и код тебе тако?

Друга ствар, купила сам "но спил" писак флашицу Авент, са држачима-ручкицама. И сад та флашица, која је велика и на око изгледа потпуно исто као остале флашице, не може да се користи ни за једну другу флашицу сем за ту са писком и ручкицама. Дакле, ако заврнем на ту флашицу обучну цуцлу - цури. И нервира ме! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




bokicans -> RE: Curenje aventovih flasica (22.8.2011 12:17:22)

Gagins,meni flašice ne cure ,nego sam samo došla da te pozdravim [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




jelenadunja -> RE: Curenje aventovih flasica (22.8.2011 12:40:01)

Ja sam neki dan kupila u Aksi flasicu,i razocarala sam se u avent jer curi.Nijedna Nuk-ova flasican nije curila do sad,a avent sam uzela jer je izbor bio mali [sm=smiley13.gif]




gagins -> RE: Curenje aventovih flasica (22.8.2011 12:42:12)

Da,curi mi bas tada kad vracam u uspravan polozaj.Pokusali smo sa zamenom cucli,pomeranjem,cimanjem,kombinacijom sa drugim zavrtanjima sa drugih flasica ali je i dalje isto,curi.Narocito sam bila besna kada sam kupila novu flasicu(a ne kosta nimalo jeftino,oko 600-700 dinara) a i ona isto curi.

Bokice [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




jelenadunja -> RE: Curenje aventovih flasica (22.8.2011 12:44:56)

Ova je kostala preko 800 din..a pise na njoj da tecnost ne curi.Pitala sam komsinicu jer ona ima istu takvu,kaze pa da ne curi kad se stavi silikon ispod cepa.Znaci posle svakog koriscenja flasice ja treba da stavljam taj silikon?[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




minavb -> RE: Curenje aventovih flasica (22.8.2011 13:02:27)

Meni je doktorka pokazala, kad avent flasicu zavrnes i stegnes bas jako, obavezno curi. Kad je zavrnes "na drugi navoj" onako labavije, nikad ne curi a i dete lakse vuce tecnost iz nje. Probaj, mozda je u tome fora. Takodje, cucle se menjaju posle nekog vremena jer se od visoke temperature tokom pranja, malo ostete.




gaga19 -> RE: Curenje aventovih flasica (5.1.2012 15:07:27)

a da li neko zna da li postoje staklene aventove flasice? ove me bas izludjuju sto zbog curenja,sto zbog higijene,...koliko god da ih iskuvavam i perem,uvek deluju prljavo,a nece ni jedni drugu,od rodjenja pije na aventovoj




Jeca* -> RE: Curenje aventovih flasica (5.1.2012 15:15:20)

evo sta sam ja davno pisala o Avent flašicama KLIK




pepeljuga -> RE: Curenje aventovih flasica (5.1.2012 15:18:30)

gago, procitaj ovo sto je mina napisala, stvarno ih ne treba jako zategnuti jer tada cure, u protivnom je ok. Mi takodje imamo samo Avent flasice i nemam nikakve zamerke, mutne su mi samo one svetlije koje sam greskom kupila, a one zute bez prstena su skroz ok. Sada postoje i plave i roze pa mozes da uzmes njih ako te nerviraju flekice od otkuvavanja, koje btw mislim da ostaju na svim flasicama...




gaga19 -> RE: Curenje aventovih flasica (5.1.2012 15:20:33)

ma bezveze su,nego sam nju pocela,kad sam kupila pumpicu i bas sam se zeznula[sm=smiley13.gif]..a da li postoji neka sa takvom cuclom(bilo koja firma) nece iz nukove da pije...a u ostalom stalno ih menjam i kupujem nove,a nisu bas ni jeftini,s obzirom na kvalitet




deki.rs -> RE: Curenje aventovih flasica (8.1.2012 12:15:24)

moja zena iako doji, s vremena na vreme davala mleko na flasicu. Prva je curila, mi mislili da je zeznuli u sterilizatoru. Onda kupili drugu, ona je nekako bila od tvrdje plastike i nikad nam nije curila. Mislim da je fora u nacinu zavrtanja.




Stranica: [1]