RE: Tegobe tokom i posle blizanačke trudnoće (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Dvojke, trojke, četvorke



Poruka


Jecko89 -> RE: Tegobe tokom i posle blizanačke trudnoće (6.5.2020 22:19:16)



IZVORNA PORUKA: betibupbg

Ima tema o prenatalnim testovima.



Kako da je nadjem, izvini nisam bas dugo na forumu pa se ne snalazim bas najbolje? 




dunja RR -> RE: Tegobe tokom i posle blizanačke trudnoće (7.5.2020 1:59:29)

Nisam sa blizancima, ali sam radila Nifty, mislim da je najobuhvatniji test, evo linka na forum, možeš ih pitati sve što te zanima KLIK OVDE

IZVORNA PORUKA: Jecko89

Cao ženice, mozda sam promasila temu, ali vidim da je ovo jedna od aktivnih . Ja sam u 9+1 nedelji, blizanacka trudnoca, ginekolog predlaze prenatalni test iz krvi, posto je sigurniji od dabl testa. Da li je neka radila i kakva su iskustva? ❤







Jecko89 -> RE: Tegobe tokom i posle blizanačke trudnoće (7.5.2020 9:53:17)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Nisam sa blizancima, ali sam radila Nifty, mislim da je najobuhvatniji test, evo linka na forum, možeš ih pitati sve što te zanima KLIK OVDE

IZVORNA PORUKA: Jecko89

Cao ženice, mozda sam promasila temu, ali vidim da je ovo jedna od aktivnih . Ja sam u 9+1 nedelji, blizanacka trudnoca, ginekolog predlaze prenatalni test iz krvi, posto je sigurniji od dabl testa. Da li je neka radila i kakva su iskustva? ❤







Hvala. 😘




betibupbg -> RE: Tegobe tokom i posle blizanačke trudnoće (7.5.2020 10:09:57)

Jecko, imas pretrazivac kad kliknes na meni foruma. Tu ukucas ime teme i mozes da iscitas sve o razlicitim prenatalnim testovima.




Jecko89 -> RE: Tegobe tokom i posle blizanačke trudnoće (7.5.2020 14:21:58)



IZVORNA PORUKA: betibupbg

Jecko, imas pretrazivac kad kliknes na meni foruma. Tu ukucas ime teme i mozes da iscitas sve o razlicitim prenatalnim testovima.



Hvala, nasla sam ❤😘




betibupbg -> RE: Tegobe tokom i posle blizanačke trudnoće (7.5.2020 19:13:10)

Nema na cemu. Srecno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]