RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Mala Elena -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (28.2.2018 19:24:21)

Stvarno 80% muskaraca zuri u napucenu zenu, bar u gsp-u sam primetila...a vole fine [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (28.2.2018 19:37:01)

Ma bulje i zene al ne zato sto je to lepo vec se iz aviona vidi da je Fake




Mala Elena -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (28.2.2018 19:39:29)

Zato sto preteruju...i sa tetovazama ista stvar.
Ja vise volim negovane devojke, nego te napumpane.




Anck Su Nmaun -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (28.2.2018 19:45:49)

Pa narano aamo sto u danasnje vreme pojam negovane eina shvataju kao sa tonom sminke ...tek to mi je katastroa nad katastrofama. Da ti zivot smui.




Dora89 -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.3.2018 0:43:57)

Ali, na kraju, lepota, kao i svaki drugi adut, ili talenat, daju dobru osnovu i blagu prednost, ali ako te svoje kvalitete ne iskoristite kako treba, džaba sve. Ima toliko lepih a neostvarenih žena, i toliko žena osrednjeg izgleda sa super muževima i idealnim životima.




vocicana -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.3.2018 8:14:38)

I to je tacno Dora, ali da li je potrebno...ne znam sta bih rekla. Mozda u malom procentu, uvek mi odzvanja u glavi recenica:"Kako je lepa, negovana, gracilna zena, vidi se da vodi racuna o sebi, bas je divna, nije moguce ne zapaziti je". Da li je to stereotip za idealno ili da prodjes neprimeceno, ne znam.




Dora89 -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.3.2018 8:47:10)

Mislim da je današnji ideal "lepote" da se svima ta lepota natrlja na nos, ne da prođe nezapaženo.




Srecko47E -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (2.3.2018 0:36:41)

Slazem se.I da bude sto vidljivija..




Anck Su Nmaun -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 18:05:29)

Na kraju svaki voli da zadrzi onu prirodniju al za ovim fake se svaki okrene [sm=jezicek.gif]




MimaKos -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 18:24:15)

Da ali sta ce da rade kad se okrenw pa opet bude prirodno in? Ovo je uzas sve isto izgledaju!




mama Jo -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 18:26:37)

Malo se preteralo realno




MimaKos -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 18:27:51)

Cemu sve to, ko patke su sve sa siljatim nosevima:)




mama Jo -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 18:28:34)

😁 izgubljen sistem vrednosti




Anck Su Nmaun -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 18:49:13)

Danas sam ceo dan ljuta....nacrtala sam ljute obrve [sm=jezicek.gif]




MimaKos -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 18:52:00)

Apsolutno nepotrebno i forsirano od strane ljusi koji na tome zaradjuju debele pare!




Anck Su Nmaun -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 19:28:09)

Imam najnoviji tet ....obrve [sm=jezicek.gif]




MimaKos -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 22:29:20)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Imam najnoviji tet ....obrve [sm=jezicek.gif]

Ja to sanjam vec duze vreme ali kazu da booliii :(




Anck Su Nmaun -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 22:31:42)

Pre neki dan odvela decu kod zubara i ulazi jedna sa najsmesnijim obrvama...sledeca nacrtana sledeca.... iscrtana tetovirana sta li vec. Posle sam gledala koliko zena ih ima.... mi sa prirodnim..u manjini definitivno. Al ajde sve da je to onako prirodno uradjeno sve brate u oci upadaju to mi nije jasno zar niko kuci ogledalo nema....?




MimaKos -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 22:34:51)

Ma one hoce da se vidi, kad vec placa radi za sve pare :)) ja bi samo da mi docrta sta mi fali ( kao mala ih upropastila cupanjem)...




Anck Su Nmaun -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 22:36:19)

U svemu preterujemo. Ja nemam nista protiv ni plasticne hir. Ni crtanja ...silikona ali s ukusom




mama Jo -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 22:38:45)

Slazem se a ne da te izoblici u potpunosti




MimaKos -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 22:41:41)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

U svemu preterujemo. Ja nemam nista protiv ni plasticne hir. Ni crtanja ...silikona ali s ukusom

Da se ne vidi da je uopste radjeno bilo sta je valjda i poenta :)




mati -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 22:42:25)

Iscrtavanje obrva se prvih par dana bas bas vidi. Tako da Anck verovatno si naletela na sveze. Kako bledi sve se bolje uklapa...
I moje su jos uvek prirodne.




mama Jo -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 22:42:50)

Pa tako bi trebalo, ali ocegledno neko to bas i nije tako shvatio a onda ... videla zaba da se konj potkiva pa i ona stala u red 😂




Anck Su Nmaun -> RE: Ideal lepote- da li je to stvarno potrebno? (1.5.2018 22:42:54)

Ne..kod nas je obrnuto. Svi bi da se unakaze da se vidi da je ona nesto radila




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>