RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Mala Elena -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (4.3.2018 18:22:04)

Takodje, ali opet mi malo [sm=smiley13.gif]




mama Jo -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (4.3.2018 22:53:54)

Jednog lepog dana 😊




Sarav -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (8.3.2018 22:10:32)

Jer sam mnogo obradovala mamu. ❤️




Mala Elena -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (8.3.2018 22:15:31)

Trenutno gledam neki dobar film i puno sam srecna[sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (8.3.2018 22:17:16)

Jer ce mi mama sutra doci 😍




mama Jo -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (11.3.2018 14:38:04)

Predivnog vremena




Sarav -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (11.3.2018 23:19:02)

Došao mi je muž puž ❤️




mama Jo -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (12.3.2018 9:24:16)

Sanjala sam lep san, a lepo poceo i dan 😊




Misha i Ljisha -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (13.3.2018 11:07:05)

Videla juce svoju drugaricu iz Amerike. Lepo se proveli. Ponosna na svoje dete. Zabavljam se s poklonima [sm=smiley36.gif] Slusam muziku i uzivam i imam osecaj da imam energije da istrcim maraton [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (13.3.2018 11:24:26)

Sjajno, Ljisho tvoji postovi mi podizu raspolozenje 😊




Misha i Ljisha -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (13.3.2018 12:45:02)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Sjajno, Ljisho tvoji postovi mi podizu raspolozenje 😊

kaze mi moja drugarica iz detinjstva: Ljiljo kad si ti raspolozena svi oko tebe su raspolozeni i sve oraspolozis [sm=bravo.gif] [sm=sloncek.gif] a ako sam ja slucajno u daunu niko ne moze da me raspolozi




vocicana -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (13.3.2018 13:28:44)

Srecna sto jemoj decak porastao, srecna sto sve pokazuje i zna, sto mi je svakog dana sve lepse i lepse sa njim. Moja mrva[sm=smiley27.gif]




mama Jo -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (13.3.2018 14:18:33)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Sjajno, Ljisho tvoji postovi mi podizu raspolozenje 😊

kaze mi moja drugarica iz detinjstva: Ljiljo kad si ti raspolozena svi oko tebe su raspolozeni i sve oraspolozis [sm=bravo.gif] [sm=sloncek.gif] a ako sam ja slucajno u daunu niko ne moze da me raspolozi



Imam jedan predlog za biznis: da drzis tribine motivacionog govora ☺ ili da napises knjigu motivacionih poruka 😊




vocicana -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (13.3.2018 14:20:58)

Ljiso, mogla bi komotno da radis u grupama, sa depresivcima, sa ljudima koji su bezvoljni. li do one mere gde ti ne bi smetalo.
Razumem i tebe, da nikoga nema kada ti padnes. Uh...sto je to ponekad strasno




Misha i Ljisha -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (13.3.2018 14:59:53)

Jaooo imala sam jedan posao gde bi me skajpom zvali ljudi eto tako da caskaju. Zaboravih koja je strana firma u potanju. U fazonu usamljeni ljudi kojima eto treba razgovor. [sm=smiley36.gif] tako da eto i to sam radila. Ali posto je posao tesko je uvek biti na visini zadatka a treba da ucinis da se ljudi osecaju bitnim i vaznim i da ih slusas




vocicana -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (13.3.2018 15:02:17)

Pa to je ozbiljna psiho terapija. Mozda si u prosloj reinkarnaciji bila na celu neke sekte, kao duhovni vodja! Prijas ljudima jer ih stavljas na tu bitnu poziciju.




Maraj -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (22.2.2019 15:10:49)

Proslo je 7 meseci od kako se S rodila.
Zavukla sam se u ormar i isprobavala neke stvarcice[sm=smiley1.gif]
Nisam ih davno nosila. Neke nisam nikad obukla. I mogu reci da sam zadovoljna [sm=smiley1.gif]
Samo stomak malo da zategnem [sm=zz_skip.gif]




milicicak -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (25.11.2019 21:13:45)

Usla sam u predtrudnicke farmerke i VELIKE su mi 😊





mama Jo -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (25.11.2019 21:18:10)

Haha [sm=bravo.gif] bravo [sm=bravo.gif]




Filadendronka -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (26.11.2019 9:44:10)

Odusevila me pesma od Lowell “No talk”! 




flamingos -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (26.11.2019 12:54:23)

Srećna sam jer je Anđela dobila peticu na diktatu.Uradila je bez ijedne greške❤.Navikli smo na njene petice,ali-svaka nova je razlog našem radovanju.





Filadendronka -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (26.11.2019 14:49:14)


Bravo za pametnu devojcicu i ponosnu mamu! 
IZVORNA PORUKA: flamingos

Srećna sam jer je Anđela dobila peticu na diktatu.Uradila je bez ijedne greške❤.Navikli smo na njene petice,ali-svaka nova je razlog našem radovanju.








flamingos -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (26.11.2019 14:52:13)

Hvala draga moja Fil.Nadam se da si dobro❤





mama Jo -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (26.11.2019 14:57:53)

Super flamingos, verujem da ste ponosni, neka tako i nastavi [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje samopouzdanja)..... (26.11.2019 14:59:22)

Hvala mama Jo❤





Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>