|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
11.1.2016 19:33:41   
bebilule
Ja sam uzela nedavno gorenjov sa posudom. I bas sam zadovoljna. Mali je, nije kabast a snaga mu je 1800. Nema nikakvih vreca, samo posuda i filter. http://www.gorenje.rs/imagelib/products-magnified/f41d92ff58e214c93bf8828e466f00df_85428_fp.jpg

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Usisivač
12.3.2016 18:46:55   
wivern
Mama je polomila moj sjajni usisivac i kupila mi ovaj

user posted image

Koji se, ispostavilo, FENOMENALAN. jer ima ovaj dodatak da skuplja sve i svasta od sitne prasine i dlaka tako da se ne puni kesa brzo. Pri tome je dovoljno jak da usisa i Flokove dlake a bogami i moje user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Usisivač
12.3.2016 19:07:50   
Ana RR
Wiv, moji imaju već godinama ovakav user posted image odličan je, oni imaju mačku tako da znam da dobro usisava dlake user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Usisivač
12.3.2016 19:10:34   
vonavoj
Wiv,ta posuda je extra! I ja je imam na gorenje usisivacu..tek onda shvatis koliko ima dlaka i prljavstine!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Usisivač
12.3.2016 19:17:13   
Sanjica26 RR
Ja sam imala Wiv takav ali nazalost pokvario se.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Usisivač
12.3.2016 19:20:11   
aleksandrici
Imam i ja tej s posudom i divan je ali sve mislim da nije najbolji,da ima još bolji.Onoliko prljavšine,dlačice i mrvice na tepihu a golim okom se ne vide.Doduše nosim naočare ali se uplašim kad hoću da istersem kesu usisivača.I uvek se pitam kad sam zadnji put usisavala ?Da nisam zaboravila?Odakle sve ovo?Odmah ide na pranje !Zadnju paru bi dala da uvek u svom stanu ima dobar usisivač.Mislim da zlata vredi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Usisivač
12.3.2016 22:47:52   
Sladja 29
Slazem se Suzo da samo sa pravim usisivacem mozes da budes sigurna da si sve dobro usisala ...mada i pored toga opet nesto ostane jer ne moze se uvek sve dovoljno dobro ocistiti.....Ja sam do sada promenila cetri usisivaca i sve mi se cini da uvek ima bolji .....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Usisivač
12.3.2016 23:01:34   
vikiveki
Ja već duže vreme imam usisivač na vodu onaj veliki Keno 2700w i za sada me odlično služi već evo 7 godina

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sladja 29)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Usisivač
12.3.2016 23:39:08   
Mala Elena
Ja imam Vox sa vodenim filterom i ok je, radi posao, a i bilo koji da imam dokle god imam svetao tepih moracu malo vise da se pomucim da sve pokupim...
Nedostaje mi rucni usisivac, nadam se da cu nekada moci da ga priustim.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Usisivač
13.3.2016 9:43:47   
vonavoj
Meni samo kirbi usisa najbolje..ds se ne lazemo.
Jednom mesecno ga uzmem od mojih,i tepih kao nov!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Usisivač
13.3.2016 10:05:35   
wivern

IZVORNA PORUKA: aleksandrici

Imam i ja tej s posudom i divan je ali sve mislim da nije najbolji,da ima još bolji.Onoliko prljavšine,dlačice i mrvice na tepihu a golim okom se ne vide.Doduše nosim naočare ali se uplašim kad hoću da istersem kesu usisivača.I uvek se pitam kad sam zadnji put usisavala ?Da nisam zaboravila?Odakle sve ovo?Odmah ide na pranje !Zadnju paru bi dala da uvek u svom stanu ima dobar usisivač.Mislim da zlata vredi.


Mislim da malo preterujes, treba da se opustis. Pa aman, nikada i ni sa cim ne mozemo ocistiti 100%. Moja majka se zbog opsesivnog ciscenja razbolela u 40-oj godini, dobila lupus. po cele dane je samo rintala, em dva posla em dodje kuci pa na ribanje.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Usisivač
13.3.2016 10:20:52   
Sanjalicaaa
I meni je kirbi zakon. I posle dve godine ja mucim muku kako se sklapaju i rasklapaju delovi.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Usisivač
22.4.2016 15:38:18   
branki*
mojom mami usivac pokvaren vec mesecima,ja cu joj kupiti ovaj,poklon od mene,sutra narucujem.
klik

< Poruku je uredio branki RR -- 22.4.2016 15:39:00 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Usisivač
23.4.2016 13:45:01   
nikiteki
Meni je muz kupio gorenje super je

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Usisivač
2.7.2016 12:34:58   
IvanaSK RR
Uzeli smo Gorenje na vodu i super je. Mada mu je i super trenutna cena, na akciji 15000. Zadovoljna sam kako radi.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Usisivač
2.7.2016 12:41:31   
Khaleesi
Joj ja sam se zeznula, kada sam uzimala taj sa vodom mi se nije bas svideo, pa sam uzela obican gorenje triton... sad se kajem :-)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Usisivač
2.7.2016 12:55:33   
IvanaSK RR
Ja sam se bas premisljala. Mi imamo kuce i bolje je da ipak ispraznim usisivač posle upotrebe, a sa vodom to moram :)

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Usisivač
2.7.2016 12:57:07   
Khaleesi
U pa da nezgodne su dlake od kuca :-)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Usisivač
2.7.2016 16:46:12   
isidora88
Moj usisisac zezauser posted image imam vox na vodu i uzasno slabo vuce, ne znam koji mu je djavo.
Dunja to imas isti, da li si imala taj problem? Crevo i ona papucica su cisti, prosto slabo vuce, filter je mm cistio ali ne vredi.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Usisivač
2.7.2016 16:47:40   
Khaleesi
Ja VOX ne volim, imali smo nesto pa je crklo brzo, onda zamenili jer smo imali garanciju i vise ne uzimamo VOX...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Usisivač
3.7.2016 11:34:45   
isidora88
Ja cu da odlepim, nikako da se stan usisa kako treba, kontam da bi bolje metlom ocistilauser posted image
Ne znam gde mi je garancija, ali sve mi se cini da cu morati nov da kupujem, ali vise necu na vodu, nema sanse

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Usisivač
3.7.2016 11:39:42   
branki*
Kako bre isi?!ja imam na vodu i on vuce ko zmaj,dize tepih ko od sale,mada ga ja slabo koristim jer mi je smor to sa sklapanjem i rasklapanjem.koliko ima vati,da mu nije mala snagauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Usisivač
3.7.2016 12:36:53   
Khaleesi
Ma crklo je nesto zato ne vuce... nosi ga u radnju cak i ako nemas garanciju, u Zakonu o trgovini cini mi se stoji, duzni su dve god od kupovine da ti reklamiraju, iako si izgubila racun... ja sam tako reklamirala kauc :-) propale mu zice posle god i po i oni dosli zamenili i sad super. A na reklamaciju zakonski imaju osam dana da ti odgovore... Nadam se da je inf od pomoci

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Usisivač
3.7.2016 12:38:55   
isidora88
Moracu da ga odnesem, neku djavo mu definitivno fali, inace je bio bas jak, ata mu se desilo nemam pojmauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Usisivač
3.7.2016 12:42:16   
eca89
Isi, ja imam na vodu vec 4god.radi kao sat, sto Branki kaze tepih dize. Moj je marke Dexel.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here