|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
23.1.2010 15:58:27   
Trcosava
mi smo kupili ovaj KLIK i ja sam prezadovoljna, vuče kao sam đavo, a bitno mi je jer se grejmo na drva i opiljaka ima svuda po kući...

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Usisivač
23.1.2010 16:06:10   
Trcosava
Ana evo ti razlike

taj koji ti hoćeš da kupiš -
Snaga motora: 1600 W
Usisna snaga: 200 W
ovaj koji ja imam -
moć motora: 1600 W
usisna snaga:450 W


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Usisivač
23.1.2010 16:11:26   
Ana RR
Ne znam, evo muž nije za ovaj hoover user posted image

Meni je i ovaj ok KLIK


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Usisivač
23.1.2010 16:13:26   
Trcosava
user posted image pa jel to onaj stoni usisivač??? 1200w?  jooj anči user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Usisivač
23.1.2010 16:14:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

Ana evo ti razlike

taj koji ti hoćeš da kupiš -
Snaga motora: 1600 W
Usisna snaga: 200 W
ovaj koji ja imam -
moć motora: 1600 W
usisna snaga:450 W



Trco, evo naučila sam i ja nešto.....user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Usisivač
23.1.2010 16:14:49   
Ana RR
Nije stoni, taj već imamo user posted image

ma idem čoveku da kupim šta mu se sviđa pa nek usisava do mile volje user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Usisivač
24.1.2010 20:20:18   
Ana RR
Kupili danas usisivač user posted image

Onaj hoover koji se meni jaaaakoooo dopao u stvari i nije ništa posebno, mada mi se i dalje sviđa. Nije veliki, uopšte, čak sam se iznenadila malim dimenzijama.

E sad, iz nekih razloga koji vama nisu bitni, smo se odlučili za OVAJ model, isprobali smo, lepo radi, tih je, garancija dve godine, pa videćemo kako će se pokazati.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Usisivač
24.1.2010 20:24:17   
Anoniman
user posted image ma najvažnije je to da tvom m bude udobno dok usisava! user posted image  user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Usisivač
24.1.2010 20:25:54   
Ana RR
Njemu se dopada, a pošto on usisava, to je najbitnije user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Usisivač
24.1.2010 21:48:16   
simke
Ja imam OVAJ. Jeste da je kostao,ali vredi svaki dinaruser posted image

< Poruku je uredio simke -- 24.1.2010 21:50:01 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Usisivač
24.1.2010 23:36:30   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kupili danas usisivač user posted image

Onaj hoover koji se meni jaaaakoooo dopao u stvari i nije ništa posebno, mada mi se i dalje sviđa. Nije veliki, uopšte, čak sam se iznenadila malim dimenzijama.

E sad, iz nekih razloga koji vama nisu bitni, smo se odlučili za OVAJ model, isprobali smo, lepo radi, tih je, garancija dve godine, pa videćemo kako će se pokazati.





draga, javi sto pre prve utiske. OVaj tvoj ispunjava ono sto ja trazim, a na korak sam od kupovine novog usisivaca, pa bas napisi kako se pokazao

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Usisivač
24.1.2010 23:49:15   
Verus
Moj tata koristi Kirby, paaa vise od 10 godina...mozda vec ima i 15..kese se moraju menjati-znaci, on jr recimo isprazni par puta (ne baca je svaki put kada se napuni, jer nisu jeftine), pa onda stavi novu.  Smrde ako je kesa stara....i te cetke, i kaisevi se isto moraju menjati, on mozda na svakih par godina....Ono sto on radi jeste da apoteci da mu napravi etericno ulje eukaliptusa, ili neke sl kombinacije, nakapa par kapi na kesu (papirnu i onu spoljnju, krpenu), tako da ceo stan divno mirise na etericna ulja kada zavrsi sa usisavanjemuser posted image  
Ja licno, kupim mirisljavi prah za tepih, naprskam, ostavim da stoji pola sata, pa sve usisam....
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

IZVORNA PORUKA: cipiripi

Anci , ovaj je napravljen po sistemu Kirbija, ja sam imala Kirbi... ti imam ga jos ali ga ne koristim, ta kesa koja ide pozadi mnogo smrdi..pih..
sad imam neki mali samsungov koji mi zavrsava posao jer u kuci nemam nijedan jedini tepih, ne olim ih user posted image


Draga koja kesa smrdi? Ja imam kirby i ne smrdi mi ta kesa uopste ...


(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Usisivač
25.1.2010 0:06:08   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Moj tata koristi Kirby, paaa vise od 10 godina...mozda vec ima i 15..kese se moraju menjati-znaci, on jr recimo isprazni par puta (ne baca je svaki put kada se napuni, jer nisu jeftine), pa onda stavi novu.  Smrde ako je kesa stara....i te cetke, i kaisevi se isto moraju menjati, on mozda na svakih par godina....Ono sto on radi jeste da apoteci da mu napravi etericno ulje eukaliptusa, ili neke sl kombinacije, nakapa par kapi na kesu (papirnu i onu spoljnju, krpenu), tako da ceo stan divno mirise na etericna ulja kada zavrsi sa usisavanjemuser posted image  
Ja licno, kupim mirisljavi prah za tepih, naprskam, ostavim da stoji pola sata, pa sve usisam....
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

IZVORNA PORUKA: cipiripi

Anci , ovaj je napravljen po sistemu Kirbija, ja sam imala Kirbi... ti imam ga jos ali ga ne koristim, ta kesa koja ide pozadi mnogo smrdi..pih..
sad imam neki mali samsungov koji mi zavrsava posao jer u kuci nemam nijedan jedini tepih, ne olim ih user posted image


Draga koja kesa smrdi? Ja imam kirby i ne smrdi mi ta kesa uopste ...




E da kese su dosta skupe ali vidi meni jedna traje sad vec godinu dana bukvalno a mogu ti kaze da imas economy pakovanje od 6 kesa koji kosta 3600 din a ako ti jedna kesa traje godinu dana to je 3600 za 6 godina i stvarno mi nije skupo.. Mislim ja nebih mogla da praznim kesu jer bi se verovatno udavila pokusavajuci... A iskreno kaise odnosno remene sam nakupila dok sam radila za Kirby user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Usisivač
25.1.2010 0:08:46   
Verus
Ti ni ne bi smela da ih praznis da ne bi udisala to....ali mislim da je on tako resio to da ih precesto menja, a i da ne smrde, mada otkada nemaju psa, nema sta da im smrdi i nema sta da se prlja.....tako da on usisa nekoliko puta i onda istrese to iz kese.  Da, ja sam mu donosila delove za Kirby jer su puno jeftiniji ovde....ali nisam vec dosta dugo, cudi me da se ne zali vec da mu trebauser posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Usisivač
25.1.2010 0:18:23   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ti ni ne bi smela da ih praznis da ne bi udisala to....ali mislim da je on tako resio to da ih precesto menja, a i da ne smrde, mada otkada nemaju psa, nema sta da im smrdi i nema sta da se prlja.....tako da on usisa nekoliko puta i onda istrese to iz kese.  Da, ja sam mu donosila delove za Kirby jer su puno jeftiniji ovde....ali nisam vec dosta dugo, cudi me da se ne zali vec da mu trebauser posted image


E to sam i ja rekla da cu uraditi jer imam samo osnovni model a vapim za onim za poliranje parketa i turbo neko cetkom (i uvek smaram babu da donese kad dolazi ili pozajemim od drugarice koja i dalje tamo radi)  i ovde bi me to izaslo cini mi se da 320 e a u americi bi bilo garant 50% jeftinije i gledala sam na netu neke stvari koje bi uzela odmah a nema da se kupi kod nas... Btw verus jesi probala kirbyev sampon za fleke ja mu se klanjam do poda user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Usisivač
25.1.2010 0:45:37   
gagana83
Mi smo prosle godine kupili neki usisivac na vodu,ne mogu da se setim koje marke i grdno se pokajali.Puni vodom pre svakog koriscenja,prazni nakon toga,peri onu posudu-za mene je to bilo mnogo izgubljenog vremena.Jednom mi se desilo da zaboravim da ispraznim vodu-ljudi moji nemate pojma koliko to smrdi-fuuuj.Usisivac jeste dobar,prilicno je jak i fino usisava ali dzaba sve kad moram da odvojim duplo vise vremena za usisavanje nego sto bi sa obicnim usisivacem.

Posle 2-3 meseca koriscenja smo ga poklonili zaovi a nama kupili OVAJ Samsung najobicniji i super se pokazao.Ima plasticnu posudu umesto kese i ne mora cesto da se prazni.Malo prostora zauzima i vrlo je lagan sto mi je bilo bitno jer sam ga kupovala dok sam bila trudna.
Povremeno,kad zelom bas da sredim kucu cakum pakum uzmem od svekrve Kirby ali ga bas i ne volim,mnogo je tezak,sva se preznojim dok usisam njime.A da je dobar-dobar je.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Usisivač
25.1.2010 0:50:39   
Verus
jooj nisam! tata mi nije dao da prismrdim tom cudu!  Al on ima sve te dodatke i pere tepihe, prao nam kauceve i sl..super je stvarcica stvarno!
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ti ni ne bi smela da ih praznis da ne bi udisala to....ali mislim da je on tako resio to da ih precesto menja, a i da ne smrde, mada otkada nemaju psa, nema sta da im smrdi i nema sta da se prlja.....tako da on usisa nekoliko puta i onda istrese to iz kese.  Da, ja sam mu donosila delove za Kirby jer su puno jeftiniji ovde....ali nisam vec dosta dugo, cudi me da se ne zali vec da mu trebauser posted image


E to sam i ja rekla da cu uraditi jer imam samo osnovni model a vapim za onim za poliranje parketa i turbo neko cetkom (i uvek smaram babu da donese kad dolazi ili pozajemim od drugarice koja i dalje tamo radi)  i ovde bi me to izaslo cini mi se da 320 e a u americi bi bilo garant 50% jeftinije i gledala sam na netu neke stvari koje bi uzela odmah a nema da se kupi kod nas... Btw verus jesi probala kirbyev sampon za fleke ja mu se klanjam do poda user posted image


(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Usisivač
25.1.2010 0:57:35   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Verus RR

jooj nisam! tata mi nije dao da prismrdim tom cudu!  Al on ima sve te dodatke i pere tepihe, prao nam kauceve i sl..super je stvarcica stvarno!
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ti ni ne bi smela da ih praznis da ne bi udisala to....ali mislim da je on tako resio to da ih precesto menja, a i da ne smrde, mada otkada nemaju psa, nema sta da im smrdi i nema sta da se prlja.....tako da on usisa nekoliko puta i onda istrese to iz kese.  Da, ja sam mu donosila delove za Kirby jer su puno jeftiniji ovde....ali nisam vec dosta dugo, cudi me da se ne zali vec da mu trebauser posted image


E to sam i ja rekla da cu uraditi jer imam samo osnovni model a vapim za onim za poliranje parketa i turbo neko cetkom (i uvek smaram babu da donese kad dolazi ili pozajemim od drugarice koja i dalje tamo radi)  i ovde bi me to izaslo cini mi se da 320 e a u americi bi bilo garant 50% jeftinije i gledala sam na netu neke stvari koje bi uzela odmah a nema da se kupi kod nas... Btw verus jesi probala kirbyev sampon za fleke ja mu se klanjam do poda user posted image




Draga nadji kupi bices mi zahvalna ceo zivot babemi user posted image

Inace imam i ja to za pranje kauceva to dodje u osnovnom paketu i ok je samo sto trebas stvarno vrh da usisas da se ne pojave fleke ali ok nije problem sve za lepu kucu a za pranje kauceva koristim kirbyev obican sampon kazu da je na biljnoj bazi i divno mirise isto sam nakupila to dok sam radila tamo (u sustini svega sto sam mogla) A slazem se sa gaganom tezak je u user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Usisivač
25.1.2010 19:04:19   
Ana RR
Jeco, juče smo ga isprobali i lepo radi. Nije bučan, dobro usisava, ima posebne dodatke (četka za perket, dve one male za ćoškove i normalna četka).

Zaboravila sam juče da napišem, ima opciju da koristi ili kesu ili posudu,ali se posuda posebno kupuje. E sad, prodavačica nas je ubedila da ne kupujemo posudu jer kaže da generalno usisivači koji rade po tom sistemu, imaju dosta reklamacije. Kesa je prilično velika,preko 3l zapremine i ono što se meni sviđa je to što nije ona platnena već kad je napuniš baciš i staviš drugu.


Mislim da će raditi posao user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Usisivač
18.2.2010 12:33:45   
gagana83
Zene,jeste videle ovo-KLIKuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Usisivač
18.2.2010 12:44:27   
*Alexx*
Videla, videla user posted image Još samo da nagovorim mm da potroši 500 evra na usisivač.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Usisivač
18.2.2010 12:46:25   
gagana83
Ima i neki od 35000.
Moram nekako da ustedim te parice.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Usisivač
18.2.2010 12:50:09   
buhla
ja sam kupila ovaj KLIK  bio na popustu...
htela sam ovaj KLIK ali bi imala probelma oko ciscenja coskova.


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Usisivač
18.2.2010 12:52:12   
Anoniman
...user posted image ne spominjite mi usisavanje... juče nm je bio majstor za TV , takvu prašinu i trice je ostavio za sobom....user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Usisivač
18.2.2010 13:03:42   
bebironcic
Ja imam Karcher usisivac i mogu vam reci da je extra!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here