RE: Usisivač (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Usisivač (3.3.2022 15:35:40)


IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sam 99% odustala od robota. Shvatila sam da u dnevnoj imam 2 čupava tepiha i u dečijim sobama isto + stepenice... Obrni-okreni, morala bih redovnim usisivačem bar polovinu kuće da usisam, a kad već upalim, usisaću i ostalo. A i da se ne lažemo, uglavnom mm usisava kuću, a on je protiv kupovine robota, pa onda nek mlati ovim redovnim. 😉




Ja sam se time za zanosila, ali sam odustala. Zagrejala sam se za štapni kao Anin. Mene nervira i najmanja sitnica na podu. Tako da to je za mene prava stvar.




IvanaSK RR -> RE: Usisivač (3.3.2022 15:42:33)

Razlike su u jacini, cetkicama, da li imaju bazu ili ih sama praznis, u trajanju baterije.. . One koje se prazne u bazi trebace ti i kese da narucujes posle. Odu i cetkice posle nekog vremena pa ako nema uz usisivač kupujes..
Ali ako te nerviraju mrvice ovako kao Sanjicu i ako si nercik mozda bolje stapni 🤣Mili, daj link ka tvom, bas me interesuje kakav je. 




Sanjica26 RR -> RE: Usisivač (3.3.2022 15:49:18)

[sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Usisivač (3.3.2022 15:57:12)

Da javim, posle 2 godine mi je na štapnom Boshovom oslabila baterija, brže se troši, ostalo je sve ok, vuće dobro kao i ranije.
Moj je 1u1, jači je od 2 u 1, čini me se da Ana, ima 2 u 1, oni su slabiji.




dunja RR -> RE: Usisivač (3.3.2022 16:17:33)

Tačno posle 2 godine oslabila, brže se prazni, ali nije strašno, ja odmah stavim na punjenje, tako da je uvek dostupan kada treba.

IZVORNA PORUKA: Maraj

Mm je "protiv" stapnih usisivaca, jer misli da ce baterija da mu ode nakon 2 god. Tebi je baterija i dalje ok?





milicicak -> RE: Usisivač (3.3.2022 16:21:57)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Razlike su u jacini, cetkicama, da li imaju bazu ili ih sama praznis, u trajanju baterije.. . One koje se prazne u bazi trebace ti i kese da narucujes posle. Odu i cetkice posle nekog vremena pa ako nema uz usisivač kupujes..
Ali ako te nerviraju mrvice ovako kao Sanjicu i ako si nercik mozda bolje stapni 🤣Mili, daj link ka tvom, bas me interesuje kakav je. 



Aaaa zeza me link, al ima na prethodnim stranama




milicicak -> RE: Usisivač (3.3.2022 16:24:32)


IZVORNA PORUKA: milicicak

Tražila sam od muža štapni usisivač, dobila sam 

OvoPre neki dan sedim i čitam knjigu, on čisti i briše. Nije savršen ali za svakodnevno čišćenje je odličan



Evo ovaj




jess021 -> RE: Usisivač (3.3.2022 17:45:55)

Neću štapni, kuma moja uzela Boschov i nije zadovoljna, brzo se prazni, dugo se puni. ...Jos nešto, ali sam zaboravila,😂😂😂




jess021 -> RE: Usisivač (4.3.2022 6:32:29)

Poručila sam, Roomba i3152, na akciji je 50.000,00, a piše da je bila 60.000. Imaju još dva modela serije 3 po 60.000, ali koliko smo upoređivali nema neke razlike. Javljam utiske




Ana RR -> RE: Usisivač (4.3.2022 10:51:58)

Ja imam Bosch štapni i ne bih ga menjala ni za šta [sm=bravo.gif] više puta dnevno usisavam (zbog Marka i Marlija), baterija traje nekoliko dana i uglavnom noću punim, kada se isprazni.

Jess, javi utiske [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Usisivač (4.3.2022 15:26:28)

Anči, takko je, oslabiće ti baterija posle 2 godine vifdećeš, ali ni to nije strašno.

Evo moj ima 2,5 godine, malopre sam ga stavila na punjenje jer je bio potpuno prazan, i za 20 minuta se napunio dovoljno da usisam dnevnu sobu, tako da se uopšte ne puni sporo.

Ranije je mi je kao i Ani trajala baterija i po nekoliko dana, sada kraće, ali opet nije strašno.


Ni ja moj ne bih menjala ni za šta, znate već, pišem to već preko 2 godine [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Usisivač (4.3.2022 15:46:38)

Suzi, ja ga svaki put koristim dok se sam ne isprazni i onda stavim na punjač i ne koristim dok se potpuno ne napuni. Baš zbog baterije.




Sanjica26 RR -> RE: Usisivač (4.3.2022 15:58:01)

Anci, stavi molim te link tvog usisavača. 




IvanaSK RR -> RE: Usisivač (4.3.2022 15:59:09)

Jess, javljaj kad stigne. Mili, da, videla sam ga vec pa se set_ih sada. 




Ana RR -> RE: Usisivač (4.3.2022 16:08:28)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Anci, stavi molim te link tvog usisavača. 


Sanjči klik

Često sam ga viđala u metrou po ceni od 18 hiljada, a mi smo poručili preko shoppstera. Čini mi se da je bio 20 hiljada tada, na nekoj akciji.




IvanaSK RR -> RE: Usisivač (6.4.2022 13:58:12)

Jess, utisci?? 




jess021 -> RE: Usisivač (7.4.2022 9:43:33)

Ivančice, baš sam htela da pišem. Prezadovoljna sam, kud je nisam kupila ranije. Radi uglavnom svaki drugi dan, a ja jednom u dve nedelje ispomeram tu gde ne može prići i svi zadovoljni. Baš sam zadovoljna




IvanaSK RR -> RE: Usisivač (9.4.2022 7:04:57)

Jess, bas mi je drago. I meni je vreme da uzmem usisivač u ruke, ali ne znam gde cu pre sad za vikend. 




Didy -> RE: Usisivač (14.4.2022 7:00:40)



IZVORNA PORUKA: jess021

Ivančice, baš sam htela da pišem. Prezadovoljna sam, kud je nisam kupila ranije. Radi uglavnom svaki drugi dan, a ja jednom u dve nedelje ispomeram tu gde ne može prići i svi zadovoljni. Baš sam zadovoljna



Jess, baš mi je drago! Ja sam neko veče sanjala da smo kupili robot usisivač. Noćne more imam. 😉




Sanjica26 RR -> RE: Usisivač (21.4.2022 23:36:03)

Mi smo kupili boshov usisivac kao Anin. Mnogo sam se dvoumila. Na kraju sam imala neki štek i mm je porucio. Verovatno ce da stigne posle praznika.Pisem utiske. 




vonavoj -> RE: Usisivač (23.4.2022 9:55:58)

Moja sestra ima miele c3,fenomenalan je..oko 200e. Dize tepih,bukvalno,a lagan. Nasla je neke zamenske kese,jer su original skupe.





Ana RR -> RE: Usisivač (23.4.2022 14:46:48)

Sanjči extra [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] jedino smara pranje filtera i posude ali mora nakon pražnjenja, puno bude prašine. To uvalim mm [sm=smiley4.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Usisivač (23.4.2022 16:21:15)

I ja cu da uvalim mm. 😁




nata11 -> RE: Usisivač (25.1.2023 10:00:25)

Ja sam posle duzeg razmisljanja napokon kupila novi usisivac.

Uzela Bosch unlimited 7 i najiskrenije ne vredi 44,000 din.
Pre njega sam imala klasicne Miele usisivace i stapni Severin usisivac koji je mnogo jeftiniji od Boscha a pokazalo se bolji.

Usisina moc je ok, taj savitljivi zglob koji tolikoooo reklamiraju, kao da cete po ceo dan usisavati ispod kreveta. Ali baterija je uzas. Bukvalno jedno usisavanje 70 m2 i to je to.
Pritom nema dugme za brzo praznjenje. U pocetku sam mislila ok i niej to toliko bitno ali verujte jeste.

Znaci moja preporuka za bezicne usisivace-
obavezno svetlo na usisivacu
ovi od 12-13.000 din ni slucajno, to su igracke nisu usisivaci
brzo praznjenje posude
rezervna baterija uz usisivac





flamingos -> RE: Usisivač (24.10.2023 17:13:18)

Moj je štapni usisivač Colossus.Koristim ga i prezadovoljna sam.Možda nije neka marka,ali,stan je to,nije kuća,tako da mi odgovara.Moja svekrva isti takav koristi i godinama tako da ga i ona hvali.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>