|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
3.3.2022 15:35:40   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sam 99% odustala od robota. Shvatila sam da u dnevnoj imam 2 čupava tepiha i u dečijim sobama isto + stepenice... Obrni-okreni, morala bih redovnim usisivačem bar polovinu kuće da usisam, a kad već upalim, usisaću i ostalo. A i da se ne lažemo, uglavnom mm usisava kuću, a on je protiv kupovine robota, pa onda nek mlati ovim redovnim. 😉




Ja sam se time za zanosila, ali sam odustala. Zagrejala sam se za štapni kao Anin. Mene nervira i najmanja sitnica na podu. Tako da to je za mene prava stvar.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Usisivač
3.3.2022 15:42:33   
IvanaSK RR
Razlike su u jacini, cetkicama, da li imaju bazu ili ih sama praznis, u trajanju baterije.. . One koje se prazne u bazi trebace ti i kese da narucujes posle. Odu i cetkice posle nekog vremena pa ako nema uz usisivač kupujes..
Ali ako te nerviraju mrvice ovako kao Sanjicu i ako si nercik mozda bolje stapni 🤣Mili, daj link ka tvom, bas me interesuje kakav je. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Usisivač
3.3.2022 15:49:18   
Sanjica26 RR
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Usisivač
3.3.2022 15:57:12   
dunja RR
Da javim, posle 2 godine mi je na štapnom Boshovom oslabila baterija, brže se troši, ostalo je sve ok, vuće dobro kao i ranije.
Moj je 1u1, jači je od 2 u 1, čini me se da Ana, ima 2 u 1, oni su slabiji.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.3.2022 16:00:53 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Usisivač
3.3.2022 16:17:33   
dunja RR
Tačno posle 2 godine oslabila, brže se prazni, ali nije strašno, ja odmah stavim na punjenje, tako da je uvek dostupan kada treba.

IZVORNA PORUKA: Maraj

Mm je "protiv" stapnih usisivaca, jer misli da ce baterija da mu ode nakon 2 god. Tebi je baterija i dalje ok?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Usisivač
3.3.2022 16:21:57   
milicicak

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Razlike su u jacini, cetkicama, da li imaju bazu ili ih sama praznis, u trajanju baterije.. . One koje se prazne u bazi trebace ti i kese da narucujes posle. Odu i cetkice posle nekog vremena pa ako nema uz usisivač kupujes..
Ali ako te nerviraju mrvice ovako kao Sanjicu i ako si nercik mozda bolje stapni 🤣Mili, daj link ka tvom, bas me interesuje kakav je. 



Aaaa zeza me link, al ima na prethodnim stranama

< Poruku je uredio milicicak -- 3.3.2022 16:23:42 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Usisivač
3.3.2022 16:24:32   
milicicak

IZVORNA PORUKA: milicicak

Tražila sam od muža štapni usisivač, dobila sam 

OvoPre neki dan sedim i čitam knjigu, on čisti i briše. Nije savršen ali za svakodnevno čišćenje je odličan



Evo ovaj

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Usisivač
3.3.2022 17:45:55   
jess021
Neću štapni, kuma moja uzela Boschov i nije zadovoljna, brzo se prazni, dugo se puni. ...Jos nešto, ali sam zaboravila,😂😂😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Usisivač
4.3.2022 6:32:29   
jess021
Poručila sam, Roomba i3152, na akciji je 50.000,00, a piše da je bila 60.000. Imaju još dva modela serije 3 po 60.000, ali koliko smo upoređivali nema neke razlike. Javljam utiske

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Usisivač
4.3.2022 10:51:58   
Ana RR
Ja imam Bosch štapni i ne bih ga menjala ni za šta user posted image više puta dnevno usisavam (zbog Marka i Marlija), baterija traje nekoliko dana i uglavnom noću punim, kada se isprazni.

Jess, javi utiske user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.3.2022 10:52:27 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Usisivač
4.3.2022 15:26:28   
dunja RR
Anči, takko je, oslabiće ti baterija posle 2 godine vifdećeš, ali ni to nije strašno.

Evo moj ima 2,5 godine, malopre sam ga stavila na punjenje jer je bio potpuno prazan, i za 20 minuta se napunio dovoljno da usisam dnevnu sobu, tako da se uopšte ne puni sporo.

Ranije je mi je kao i Ani trajala baterija i po nekoliko dana, sada kraće, ali opet nije strašno.


Ni ja moj ne bih menjala ni za šta, znate već, pišem to već preko 2 godine user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Usisivač
4.3.2022 15:46:38   
Ana RR
Suzi, ja ga svaki put koristim dok se sam ne isprazni i onda stavim na punjač i ne koristim dok se potpuno ne napuni. Baš zbog baterije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Usisivač
4.3.2022 15:58:01   
Sanjica26 RR
Anci, stavi molim te link tvog usisavača. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Usisivač
4.3.2022 15:59:09   
IvanaSK RR
Jess, javljaj kad stigne. Mili, da, videla sam ga vec pa se set_ih sada. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Usisivač
4.3.2022 16:08:28   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Anci, stavi molim te link tvog usisavača. 


Sanjči klik

Često sam ga viđala u metrou po ceni od 18 hiljada, a mi smo poručili preko shoppstera. Čini mi se da je bio 20 hiljada tada, na nekoj akciji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Usisivač
6.4.2022 13:58:12   
IvanaSK RR
Jess, utisci?? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Usisivač
7.4.2022 9:43:33   
jess021
Ivančice, baš sam htela da pišem. Prezadovoljna sam, kud je nisam kupila ranije. Radi uglavnom svaki drugi dan, a ja jednom u dve nedelje ispomeram tu gde ne može prići i svi zadovoljni. Baš sam zadovoljna

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Usisivač
9.4.2022 7:04:57   
IvanaSK RR
Jess, bas mi je drago. I meni je vreme da uzmem usisivač u ruke, ali ne znam gde cu pre sad za vikend. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Usisivač
14.4.2022 7:00:40   
Didy


IZVORNA PORUKA: jess021

Ivančice, baš sam htela da pišem. Prezadovoljna sam, kud je nisam kupila ranije. Radi uglavnom svaki drugi dan, a ja jednom u dve nedelje ispomeram tu gde ne može prići i svi zadovoljni. Baš sam zadovoljna



Jess, baš mi je drago! Ja sam neko veče sanjala da smo kupili robot usisivač. Noćne more imam. 😉

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Usisivač
21.4.2022 23:36:03   
Sanjica26 RR
Mi smo kupili boshov usisivac kao Anin. Mnogo sam se dvoumila. Na kraju sam imala neki štek i mm je porucio. Verovatno ce da stigne posle praznika.Pisem utiske. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Usisivač
23.4.2022 9:55:58   
vonavoj
Moja sestra ima miele c3,fenomenalan je..oko 200e. Dize tepih,bukvalno,a lagan. Nasla je neke zamenske kese,jer su original skupe.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Usisivač
23.4.2022 14:46:48   
Ana RR
Sanjči extra user posted image user posted image jedino smara pranje filtera i posude ali mora nakon pražnjenja, puno bude prašine. To uvalim mm user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Usisivač
23.4.2022 16:21:15   
Sanjica26 RR
I ja cu da uvalim mm. 😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Usisivač
25.1.2023 10:00:25   
nata11
Ja sam posle duzeg razmisljanja napokon kupila novi usisivac.

Uzela Bosch unlimited 7 i najiskrenije ne vredi 44,000 din.
Pre njega sam imala klasicne Miele usisivace i stapni Severin usisivac koji je mnogo jeftiniji od Boscha a pokazalo se bolji.

Usisina moc je ok, taj savitljivi zglob koji tolikoooo reklamiraju, kao da cete po ceo dan usisavati ispod kreveta. Ali baterija je uzas. Bukvalno jedno usisavanje 70 m2 i to je to.
Pritom nema dugme za brzo praznjenje. U pocetku sam mislila ok i niej to toliko bitno ali verujte jeste.

Znaci moja preporuka za bezicne usisivace-
obavezno svetlo na usisivacu
ovi od 12-13.000 din ni slucajno, to su igracke nisu usisivaci
brzo praznjenje posude
rezervna baterija uz usisivac



_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Usisivač
24.10.2023 17:13:18   
flamingos
Moj je štapni usisivač Colossus.Koristim ga i prezadovoljna sam.Možda nije neka marka,ali,stan je to,nije kuća,tako da mi odgovara.Moja svekrva isti takav koristi i godinama tako da ga i ona hvali.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here