|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
18.2.2010 15:23:31   
Iwana87
Ja sam kuci imala kirbi,moja ljubav,sad user posted image kad god se setim da sam ga ostavila i dosla ovde da se druzim sa nekim vodenim sruser posted image   koji mi je upravo pokidao par zivaca jer se zapusio a nemam pojma gde.Znaci zene kirbi od 2000 e vredi vise nego sve na svetu.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Usisivač
17.7.2010 17:18:48   
Mishica 77
user posted image

Da li neko, možda, ima ovakav Samsung-ov usisivač? Zanima me gde u Bg ima da se kupe filteri za njega. Mislim da bi trebali da ih menjamo.

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 17.7.2010 17:19:22 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Usisivač
17.7.2010 18:27:19   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: gagana83

Zene,jeste videle ovo-KLIKuser posted image

E ovako nesto ja trazim vec neko vrijeme. Cisto da se zna odakle sam user posted image user posted image user posted image

Ali znam par cura koje imaju nesto toga tipa, samo one su iz Hr i kostao je oko 200e cini mi se. A ovo je duplo skuplje user posted image Ima li jos negdje?

Inace MM neki dan kupio onaj usisivac na vodu (iako imamo 2 obicna usuisivaca Gorenje i Samsung). Majko mila mislila sam da ce da mi probusi bubne opne user posted image Aaaaaaaaaaaaa morala sami  bebi u stomaku da zacepim usi user posted image Marka je Fantom user posted image i kostao je oko 100eura. A ne usisava nista bolje nego ovi 'obicni', jedino sto nema prasine...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Usisivač
17.7.2010 22:56:25   
Nena81
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

user posted image

Da li neko, možda, ima ovakav Samsung-ov usisivač? Zanima me gde u Bg ima da se kupe filteri za njega. Mislim da bi trebali da ih menjamo.


filteri s enarucuju u ovlascenom servisu , kod omladinskog stadiona su , ili na bulevaru preko puta crkve Sv. Marka ima radnja milsim da bi BG Elektronik, oko 1200 din su bili prosle god.



_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Usisivač
17.7.2010 23:02:58   
micketta
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Da li neko, možda, ima ovakav Samsung-ov usisivač? Zanima me gde u Bg ima da se kupe filteri za njega. Mislim da bi trebali da ih menjamo.


imam ja, ali mi filtere nismo menjali. samo ih operemo i tako vec 2 godine. mislim da je onaj pozadi na samrti. jednom smo probali da ga pazarimo u samsungovoj radnji, ali tada su ga samo poklanjali uz usisivac i nisu mogli da nam ga prodaju pojedinacno. bzvz! mislim da nam tada rekose da mozemo da ga kupimo u bg elektroniku, ono sto nena rece.

< Poruku je uredio micketta -- 17.7.2010 23:03:29 >


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Usisivač
17.7.2010 23:21:39   
Mishica 77
Hvala, divna si! user posted image Zna mm... već je kupovao nešto kod njih na bulevaru.
Micke i ti... user posted image


< Poruku je uredio Mishica 77 -- 17.7.2010 23:23:16 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Usisivač
8.3.2011 15:51:15   
*Alexx*
Šta rade usisivači koji imaju mokro usisavanje? Šta to znači? i šta su paročistači? Koja je razlika? Ništa mi nije jasno. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Usisivač
8.3.2011 15:59:53   
*Alexx*
Paročistači ne usisavaju, to sam skontala. Oni čiste. A ima li uređaj koji može i jedno i drugo? 

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Usisivač
12.11.2011 10:20:40   
Sanjica26 RR
Koji usisavac imate,a da ste zadovoljne? Prelistala sam sve stranice, ali to su uglavnom stari modeli kojih vise nema. Nas samsung se pokvario, tj. motor. Odneli u servis. Kaze serviser da nam se ne isplati da menjamo motor, jer cemo morati i filtere. Moji su nam dali neki stari usisivac dok se ovaj ne popravi. On je i glomazan i tesko se sa njim usisava.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Usisivač
12.11.2011 10:31:20   
Tea2
Svasta smo probali :i na kesu,i na posudu,i na vodu-svi su kostali oko pedesetak evra i kvarili se za godinu dana.Onda mi je pukao film,ispisala sam cekove i kupila usisivac u Boschu . Uživamo vec godinu dana,ne pusta nista u vazduh,usisava kao lud,lako se održava...Ne kažu uzalud da sto je dobro-to je i skupo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Usisivač
12.11.2011 10:38:14   
minavb
Tea, metni sliku i model da vidimo o čemu se radi. Ja imam samsung prdavac. Više mrva skupim ja rukom.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Usisivač
12.11.2011 10:39:48   
Sanjica26 RR
Mina i nas je samsungov. Ista prica.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Usisivač
12.11.2011 10:58:56   
Tea2
BGS6PR01,Home profesional,sa nekim filterima,garancija na motor cini mi se 10 godima,podiže tepih kad usisava i može da se podesava jacina,ima i neke senzore za zapusenost filtera?mi ih jos nismo menjali,prosle godine je bio u maju 46000,kupila sam ga u Sarajevskoj i shvatila da je van njihovih prodavnica skuplji u proseku 2000....Nisam vesta u postavljanju slika,sigurno je ima ima ima na njihovom sajtu,a možda su i izbacili neki bolji- mada je ovaj super.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Usisivač
12.11.2011 11:07:26   
minavb
BGS6PR01,Home profesional

Ženo, to košta ko polovni jugo user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Usisivač
12.11.2011 11:11:23   
Tea2
Otplacivala sam ga godinu dana...Juga nemam i bas mi treba,ali kad nemas srece sa jeftinijim usisivacima-mozes da sednes i na usisivac!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Usisivač
12.11.2011 16:25:26   
bojkica
Ja sam pre 3god.kupila karcher,i jako sam zadovoljna,za moju alergiju na prasinu i grinje je super.Dugo sam gledala po forumima,i odlucila se za njega,i nisam se pokajala!Na vodu je,ima hepa i medjufilter.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Usisivač
23.6.2012 15:58:58   
LillyT

IZVORNA PORUKA: bojkica

Na vodu je,ima hepa i medjufilter.


Ovo sve ima i moj, ali ja nisam znala (a možda to i piše u uputstvu) da ne smem da ga podižem i tako nosim dok usisavam (a ne znam kako bih usisala delove plafona (ćoškove, oko radijatora i sl)). Usisivač je radio lepo 5 godina i onda je crkao. Od tog mog prenošenja je voda ušla u motor (a ja ga nikada nisam punila vodom do granice, nego uvek nešto manje). Uglavnom, majstor nam je sada prespojio neka čuda, pa dok radi, radi, kada rikne, ne gine mi kupovina novog.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu bojkica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Usisivač
27.12.2012 17:49:04   
Figaro88
Mi porucili u win winu neki na vodu,ujutru idemo idemo po njega.Sad ne znam da li cu smeti da ga dizem,i kajem se sto nismo uzeli neki klasican,ovaj me zbunjujeuser posted image user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Usisivač
27.12.2012 21:33:16   
VVVV
I ja bih uskoro trebala da kupim nov.
Imate li neku preporuku?
Glavni kriterijum bi mi bio da je mali, tacnije lak (imam probema s ledjima) i naravno da dobro usisava.
Jos jedn + bi mu bio ako se sam usisivac lako cisti.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Usisivač
27.12.2012 23:24:37   
pepeljuga
Ja imam neki Samsung koji sam odabrala tako sto je lepo izgledao jer ima neke cvetice po sebi user posted image a nije mi los iz prostog razloga jer ga uopste ne koristim, mm usisava, to, brisanje parketa i kupanje deteta su njegova zaduzenja, ja s tim nemam nista user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Usisivač
6.7.2013 23:29:42   
Mariya
Zene,da li je neka od vas u medjuvremenu nabavila robot-usisivac?cene su im sad vec sasvim prihvatljive,a ako ce da cisti bez mene,rado cu ga kupiti.Bas mi se svidja ideja da ga pustim da ide po sobi i cisti,a ja citam...user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Usisivač
7.7.2013 7:26:20   
Trcosava
Moja zaova je kupovala neki polovni, ali nema leba da je pitam. Jer je napljuvah najstrašnije kod muža. Moje skromno mišljenje - nema tog robota koji će da usisa kao što ja usisam (grozim se same sebe kad ovo pišem - zvučim kao moja majka), ali na žalost tako je. Isto kao i oni džogeri, mopovi, vilede i ostale stvari - dok ja ne kleknem - nema to da se obriše lepo.

Mi smo uzeli neki hyundai sa tim hepa filterom, usisava sve i zadovoljna sam. To je uzeto pre neke 4 godine.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Usisivač
12.10.2013 11:27:11   
Janncica
Je l ima neko preporuku da mi da,koji usisivac na vodu da kupim?


_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Usisivač
12.10.2013 14:19:07   
Misha i Ljisha
nemoj to zlo da kupujes. idi u temu sta najvise mrzite da radite i vidi koliko se mama zali na te usisivace. Ja ga imam i odlepicu. user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Usisivač
12.10.2013 14:22:15   
Janncica
user posted image to i mama rekla(umesto zlo je bila neka druga rec user posted image ) Ali me nervira ovaj moj stari,mnogo prasine izbacuje.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here