RE: Proslava dečijeg rođendana (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


kamičak -> RE: Proslava dečijeg rođendana (20.5.2019 17:16:23)

Danas se deciji rodjendani organizuju kao svadbe koliko vidim. Racunaj plus minus 10% od ukupnog broja prijavljenih.




vocicana -> RE: Proslava dečijeg rođendana (20.5.2019 18:31:43)

Ja moram da pohvalim jednu mamu od juce, bili smo na rodjendanu kod drugarice iz vrtica, bili su pozvani i bake i deke i tetke i stricevi, deca u igraonici, mi u kaficskom deu, imali su jako lep ketering, kao svedski sto, mogao si se sluziti cime hoces, deca su imala lepo posluzenje u igraonici, bas se najlepse zavrsi tako, 2 u 1 icao. Ne znam koliko je kostalo ali je bilo jako lepo.




Filadendronka -> RE: Proslava dečijeg rođendana (20.5.2019 22:47:52)


Slobodno -10%, a uvek se nadje mesto u slucaju da dodje neko vise. 
IZVORNA PORUKA: kamičak

Danas se deciji rodjendani organizuju kao svadbe koliko vidim. Racunaj plus minus 10% od ukupnog broja prijavljenih.






Ivanka 75 -> RE: Proslava dečijeg rođendana (20.5.2019 22:57:17)



IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ja moram da pohvalim jednu mamu od juce, bili smo na rodjendanu kod drugarice iz vrtica, bili su pozvani i bake i deke i tetke i stricevi, deca u igraonici, mi u kaficskom deu, imali su jako lep ketering, kao svedski sto, mogao si se sluziti cime hoces, deca su imala lepo posluzenje u igraonici, bas se najlepse zavrsi tako, 2 u 1 icao. Ne znam koliko je kostalo ali je bilo jako lepo.



Kulturno, na nivou i čisto. 




Sanidej -> RE: Proslava dečijeg rođendana (21.5.2019 9:46:03)

Nije velika razlika u ceni nego kod kuce, a neuporedivo bolje za sve. Posebno ko nema prostora u stanu. Samo treba naci dobru igraonicu, puno je prljavih sa losom uslugom.




Duškić -> RE: Proslava dečijeg rođendana (21.5.2019 9:57:10)


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Nije velika razlika u ceni nego kod kuce, a neuporedivo bolje za sve. Posebno ko nema prostora u stanu. Samo treba naci dobru igraonicu, puno je prljavih sa losom uslugom.



Bas tako.




flamingos -> RE: Proslava dečijeg rođendana (22.5.2019 21:06:17)

Imamo igraonicu preko puta škole,nije skupa,a uživancija za mališane.Ima mesta i za nas odrasle.Tri sata se zakupi,dečica se izigraju i super je.





Filadendronka -> RE: Proslava dečijeg rođendana (22.5.2019 21:56:35)

Cene bas variraju u igraonicama i ima ogromne razlike od mesta do mesta. Na jednom rodjusu je bilo preko pedeset_ odraslih i trideset_oro dece. To je sve izaslo vise od 500eura. Takodje znam za totalno drugi primer gde je cena po detetu bila oko 350 dinara ( pizza, dva sokica i boravak od dva-tri sata). I u tom vrticu su se roditelji dogovorili da umesto poklona daju po 500 dinara slavljenicima. Tim novcem se pokriju troskovi rodjendana i ostane novca za neki poklon. To je bas fino za one ljude koji ne mogu da priuste takav vid proslave. 




Duškić -> RE: Proslava dečijeg rođendana (22.5.2019 22:00:42)

Fill to je super. Izadje sve to puno.




Filadendronka -> RE: Proslava dečijeg rođendana (22.5.2019 22:08:13)


Da, bukvalno kao da slavis rodjendan na kredit. Ali to je po meni jedino prihvatljivo kad su se roditelji tako dogovorili i to bukvalno svi. Nema razlike ko ima novca, a ko ne. Doslo je takvo vreme da deca od cetiri/pet godina pocinju da pate zbog nedostatka novca. Da te dusa zaboli kad cujes neke price, jer nije rec o bahatosti nego prosto o negativnim emocijama. Ne treba im sve dozvoliti i kupiti, ali makar taj rodjendan treba svako dete da proslavi  lepo i srecno. 
IZVORNA PORUKA: Duškić

Fill to je super. Izadje sve to puno.






flamingos -> RE: Proslava dečijeg rođendana (22.5.2019 22:10:01)



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Cene bas variraju u igraonicama i ima ogromne razlike od mesta do mesta. Na jednom rodjusu je bilo preko pedeset__ odraslih i trideset__oro dece. To je sve izaslo vise od 500eura. Takodje znam za totalno drugi primer gde je cena po detetu bila oko 350 dinara ( pizza, dva sokica i boravak od dva-tri sata). I u tom vrticu su se roditelji dogovorili da umesto poklona daju po 500 dinara slavljenicima. Tim novcem se pokriju troskovi rodjendana i ostane novca za neki poklon. To je bas fino za one ljude koji ne mogu da priuste takav vid proslave. 
Baš je super,fino,da svi proslave.Takvo je vreme,troškovi svakog dana.Lepo osmišljeno,bravoooo.





kamičak -> RE: Proslava dečijeg rođendana (22.5.2019 22:46:04)

Ne mora se praviti rodjendan u igraonici u centru grada!




flamingos -> RE: Proslava dečijeg rođendana (22.5.2019 22:54:38)



IZVORNA PORUKA: kamičak

Ne mora se praviti rodjendan u igraonici u centru grada!
Upravo tako,više se roditelji utrkuju ko će u"boljoj"igraonici praviti.Nama je važno da se deca izigraju,posluže(a deca ko''deca-baš im je do hrane).Ovde gde mi slavimo je baš super,nije skupo,mala igraonica,ali sasvim dovoljna.Osoblje ljubazno i bude extra provod





Rosita -> RE: Proslava dečijeg rođendana (22.5.2019 22:59:23)



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Doslo je takvo vreme da deca od cetiri/pet godina pocinju da pate zbog nedostatka novca. Da te dusa zaboli kad cujes neke price, jer nije rec o bahatosti nego prosto o negativnim emocijama. 



To sam i ja primetila. Izaziva mi knedlu u grlu. 




popkica bebic -> RE: Proslava dečijeg rođendana (23.5.2019 8:36:36)

Samo malim brojem dece, oko deset_ak, i nekoliko mama u improvizovanoj igraonici u našem mestu, koja je besplatna, samo da se zakaže. Ili kod kuće sa još manjim brojem dece. Tortu pravim sama, mislim da sam sve bolja i kreativnija, a pizzu narucimo. Bude im baš lepo... 




flamingos -> RE: Proslava dečijeg rođendana (23.5.2019 8:43:51)



IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Samo malim brojem dece, oko deset__ak, i nekoliko mama u improvizovanoj igraonici u našem mestu, koja je besplatna, samo da se zakaže. Ili kod kuće sa još manjim brojem dece. Tortu pravim sama, mislim da sam sve bolja i kreativnija, a pizzu narucimo. Bude im baš lepo... 
Tako je,tortu i ja pravim,džaba i njihova dekoracija kada su na ukusu nikakve.Nema kod nas besplatnih igrainica,ali ima jeftinijih i skupljih.Pozdrav.





Ana RR -> RE: Proslava dečijeg rođendana (23.5.2019 13:02:01)

Mi nekad slavimo u igraonici a nekad kući. Iako je rođendan u sred leta vrlo često nam pljuskovi pokvare slavlje u dvorištu. Pretprošle godine smo imali super party kod nas u dvorištu, svašta smo organizovali klincima a šlag na torti su bili mađioničari. Bilo je baš zabavno.

Prošle godine smo slavili u igraonici jer je bilo najavljeno neko bzvz vreme (igraonica u kraju, cena 10 hiljada za 40 osoba, u cenu ulazi neograničeno piće) i da bi im bilo zanimljivije angažovali smo bubbleman-a, bilo je sjajno.

Ovog leta smo na moru u to vreme, biće zabavno [sm=smiley1.gif]




Filadendronka -> RE: Proslava dečijeg rođendana (23.5.2019 13:06:28)


Super je dvoriste ko ima, pun pogodak po meni. Koja je to igraonica, to je bas dzabe?  
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi nekad slavimo u igraonici a nekad kući. Iako je rođendan u sred leta vrlo često nam pljuskovi pokvare slavlje u dvorištu. Pretprošle godine smo imali super party kod nas u dvorištu, svašta smo organizovali klincima a šlag na torti su bili mađioničari. Bilo je baš zabavno.

Prošle godine smo slavili u igraonici jer je bilo najavljeno neko bzvz vreme (igraonica u kraju, cena 10 hiljada za 40 osoba, u cenu ulazi neograničeno piće) i da bi im bilo zanimljivije angažovali smo bubbleman-a, bilo je sjajno.

Ovog leta smo na moru u to vreme, biće zabavno [sm=smiley1.gif]






Ana RR -> RE: Proslava dečijeg rođendana (23.5.2019 13:11:50)

Fil, mi smo na periferiji, opština Čukarica [sm=smiley1.gif]




Sanidej -> RE: Proslava dečijeg rođendana (23.5.2019 13:13:18)

Jednom smo slavili kod kuce, neka hvala. Imamo lepu i cistu igraonicu, vecernji termin, pa se iskoristi dan napolju do tada (ako je lep).




MimaKos -> RE: Proslava dečijeg rođendana (17.7.2019 10:22:54)

Ifraonice su zakon, em sto se oni izjure i provedu em nema haosa 





doramar11 -> RE: Proslava dečijeg rođendana (17.7.2019 11:24:52)

Igraonice sa dvoristem su odlicne za ovaj letnji period. Unutra su uglavnom prljave i svasta moze da se pokupi.




MimaKos -> RE: Proslava dečijeg rođendana (17.7.2019 15:30:50)

Mi nemamo puno tih otvorenih...




milicicak -> RE: Proslava dečijeg rođendana (17.7.2019 16:01:30)

Evo, mene na ovoj temi opet 😁


Sinku je divan dan uskoro pa razmatram meni, malo mi neobicno, nikad nisam slavila letnji rodjendan. Rodjendan je pre podne i sigurno necu porucivati rostilj.
Za sad na meniju:Klub sendvici, punjeni paradajz, pita sa sirom, pita sa mesom (novi recept), ruska salata (jer bez nje ko da nije rodjendan), salata od piletine sa celerom i brusnicama, susam salata, stapici sa sirom, stapici sa susamom i makom.
I sta jos? Ja bih neku laganu, letnju salatu, onako povrckastu... Les, pomagaj 😁




bubulence -> RE: Proslava dečijeg rođendana (17.7.2019 16:03:31)

Milicice draga pa sta ce ti vise!?!? Sve to+ torta, neki popsi, picence... Sasvim dovoljno... 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>