RE: Proslava dečijeg rođendana (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


bebilule -> RE: Proslava dečijeg rođendana (21.10.2019 9:35:53)

Pitaju u temi Srecan rodjendan kako je prosla pinjata. Ma bila je pun pogodak. Izdržala je, čak i previše. Morala sam je malo "načeti". Sljedeći put ostavljam na par mjesta jedan sloj novina, da tu pukne. Ispalismo i konfete, totalni haos. Ali djeca su skoro sve pokupila.





kamičak -> RE: Proslava dečijeg rođendana (21.10.2019 9:41:33)

Super, tvoj trud se isplatio 😁





Mirko Svirko -> RE: Proslava dečijeg rođendana (21.10.2019 12:09:54)

Bebi,cime si punila pinjatu?Syper sto je sve proslo tako lepo. 




bebilule -> RE: Proslava dečijeg rođendana (21.10.2019 12:30:43)


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Bebi,cime si punila pinjatu?Syper sto je sve proslo tako lepo. 


Raznim slatkišima i još smo isjeckali krep papira na trakice.




mama Jo -> RE: Proslava dečijeg rođendana (6.9.2020 17:15:48)

Ne znam u koju temu da pisem, nema nijedna tema o rodjendanskim poklonima. Pisala sam ceo avgust o kucici za lutke koju hocemo da uzmemo za J rodjus, pa smo se odlucili za ovu:
[img]https://i.postimg.cc/9wz8D3d5/IMG-20200901-084708.jpg[/img]




jess021 -> RE: Proslava dečijeg rođendana (6.9.2020 17:45:10)

Divna je, bas bas





mikica88 -> RE: Proslava dečijeg rođendana (6.9.2020 17:50:25)

Bas je lepa kucica.




branki* -> RE: Proslava dečijeg rođendana (6.9.2020 20:05:03)

Mama jo,super je !obradovace se bas!





branki* -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.1.2021 10:19:16)

sad u subotu je mojoj jarcici rodjendan,puni 6[sm=smiley1.gif]kako brzo rastu....nekad se rastuzim...elem,igraonice ne rade,pravicemo u stanu,bice 3 devojcice i 3 decaka.Pravim tortu,naravno,pojma nemam koju ,a vecereras je moram.Pravim rol virsle ,kiflice,kupovni zu zu,i mini pice ili tako nesto.bice i sa rostilja cevapa i grickalice.
ja uopste ne znam kako ce oni da se zanimaju[sm=zmeden.gif]ove devojcice ce da se igraju lutkama,a sta ce decaci da rade?mozda oitam budalastine,ali nismo imali tako vise dece po stanu ,,a njima vecito trebaju neki animatori i neko da ih zabavlja...mislim,mi nemamo muske igracke...a,ne bih da im bude dosadno.




Sanjica26 RR -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.1.2021 10:24:31)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ne znam u koju temu da pisem, nema nijedna tema o rodjendanskim poklonima. Pisala sam ceo avgust o kucici za lutke koju hocemo da uzmemo za J rodjus, pa smo se odlucili za ovu:
[img]https://i.postimg.cc/9wz8D3d5/IMG-20200901-084708.jpg[/img]



Jel ste na kraju kupili?





mama Jo -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.1.2021 11:31:51)

Da Sanjice, uzeli smo na kraju kod onih Igracke Plus, uhvatili neki popust pred skolsku godinu sto su davali na ceo asortiman. Jako je lepa kucica stvarno, i igraju se u njoj.

Branki, mi smo mladjoj 2 god.za redom u stanu i bilo je 3 devojcice, doduse vec velike, i 2 decaka, rodjaci. Nismo ih nista posebno animirali, ostavila sam im da se sami igraju. Uglavnom su pustali muziku u djuskali, ono Just dance... Ne znam da li vasa deca to gledaju. Just dance pa kao neki dvoje igraju uz pesmu, a deca ih gledaju i prate. Toje bilo svima zanimljivo, i mojoj koja je tad imala 4 godine i devojcicama od 9, i decacima.
Onda su malo crtali, malo se igrali vec tako usput necega i bili su ok. Sa balonima se dobacivali... Sta znam, svasta su se igrali.




Ana RR -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.1.2021 11:35:28)

Branki, što kaže Mama Jo, pustite im muziku, neka crtaju nešto, igraju se kockama... jel Boža ima autiće ili tako nešto za dečake?




mama Jo -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.1.2021 11:40:16)

Da, htedoh jos nesto da napisem, pa usput zaboravila [sm=smiley36.gif]
Drugarica je pre par meseci malom pravila u stanu, isto tako 6-7 dece je bilo, i ona se bas opteretila sta ce oni raditi i kako da ih animira. Onda je smislila neke kao igre - da nose jaje u kasici od do jednog mesta, skacu na jednoj nozi pa ko ce pre stici, onu igru napravi korak kao... I kaze da im jeste bilo zanimljivo, ali su deca bila sihurno 3 sata kod njih (mozda i duze), a te igre su trajale pola sata najvise. Ostatak su se vec necega igrali...




branki* -> RE: Proslava dečijeg rođendana (14.1.2021 14:35:37)

mi smo bozine igracke vecim delom ispoklanjali,jer se in ne igra,mada ima jedna kutija je ostala,naci cu to.
to just dance cu da vidim,verujem da ce im to biti zabavno.vdim ova moja vec peva bad romance od lady gage[sm=smiley36.gif]
ja sam se tako opterertila kao ta tvoja drugarica[sm=smiley36.gif]razmisljam se da uzmem materijal za slajm ,pa da kao svi pravimo slajm,mada bi se mm slogirao.on vec sad reako da mora da bude u subotu ceo dan na poslu,ja ga zezam,ti ces da budes animator,a on je krut i sve suprotno od toga[sm=smiley36.gif]
valjda ce se zabaviti necim...




Sanjalicaaa -> RE: Proslava dečijeg rođendana (17.1.2021 8:50:34)

Mi smo madjem u novembru slavili rodjendan kuci, zvali smo animatore. Nije bilo puni dece, 10 u vrh glave. I super su ih zabavile. Sada u februaru slavimo starijem. On je to prerastao. Tako da, nemam pojma.





branki* -> RE: Proslava dečijeg rođendana (17.1.2021 9:06:52)

ja sam se toliko opteretila kako ce biti,a super je proslo.
u dnevnom sam na velikom stolu servirala sve,grickalice slane ,slatke,cevapcice,ro virsle,mini pice,i tako svasta,gore sam uzela velike balone i vrpce i okacila iznad stola da nisko pada onako..pun pogodak je bio kad sam spremila onaj smrznuti pomfrit iz rerne,pun pleh,sve su smazali to.a u ostalim sobama su se igrali,u bokinoj sobi je bio cirkus,a onda kad zele devojcice da se osame,odu kod boze i tu kao beze od decaka.pinjatu smo u hodniku upali,bila je pun pogodak i bogme nisu mogli odmah da je polome.od igara sta moze-ja sam pustala pesme,pustim just dance ili ladi gagu i onda oni igraju,a ja stopiram i zalede se i onda opet tako.i super su se igrali,uzeli su jednu dugacku traku i onda su se vukli,na jednom kraju kao decaci,na drugom devojcice,to su razvukli kroz dve sobe.i otvarali su poklone,to i isto bilo zabavno.i drugo je bilo jurcanje,slajm,malo igrice ,bio je jedan stariji decko,pa je on igrao,a ovi neki manji decaci se okupe oko njega.sve u svemu,proveli su oko 3 sata kod mene,malo vise i super im je bilo.bilo je i par mama sa kojima se druzim i tako.zao mi je sto nisam stigla da sikam jer sam bas bila okupirana.njih 10-11 je bilo.




mama Jo -> RE: Proslava dečijeg rođendana (17.1.2021 9:30:47)

Branki, sjajno!!
Deca sigurno nose lepe uspomene
Bogme bilo je bas dosta dece, dobro si sve postigla.




Ivanka 75 -> RE: Proslava dečijeg rođendana (17.1.2021 10:00:55)

Odlicno Branki, a bas si brinula kako ce biti! Bitno da, su deca zadovoljna, njima zidovi nisu bitni nego drustvo! 😊 





branki* -> RE: Proslava dečijeg rođendana (17.1.2021 10:10:25)

Ja pustila snimke sa pinjatom i tortom ,te jwdine koje imam mamama cija deca su bila i kaze jedna-od sad samo kod kuce slavimo rodjendane.





flamingos -> RE: Proslava dečijeg rođendana (17.1.2021 10:23:13)

Super Branki.Drago mi je da ste svi uživali.❤





veselicaa -> RE: Proslava dečijeg rođendana (18.1.2021 19:46:51)

Branki mi uvek slavimo kući,dođje baš dosta dece ali se uvek lepo provedu,igraju se,grickaju,otvaraju poklone.




branki* -> RE: Proslava dečijeg rođendana (19.1.2021 14:11:02)

ja da imam kucu ,ne bih se uopste razmisljala,uvek bih kod kuce i isto bih zvala sve koje ona hoce.ovako ,u stanu,ipak je ograniceno...ja sam samo cekala kad ce ova odozdo da mi bane sa policijom.




nata11 -> RE: Proslava dečijeg rođendana (23.3.2022 14:49:30)

Mame koliko je kod vas proslava rodjendana u igraonici?
Kako se placa - po detetu ili zakup prostora?




dunja RR -> RE: Proslava dečijeg rođendana (23.3.2022 14:58:50)

Kod na je uglavnom zakup + ketering ko želi, ne mora. Ja sam prošle godine platila oko 300 eur ili 350, čini mi se, zakup + ketering i piće za 30 odraslih , bez torte, imali smo naše.




IvanaSK RR -> RE: Proslava dečijeg rođendana (24.3.2022 6:14:33)

Uglavnom je zakup igraonice. Cene su tu negde kao sto rece Suzi. Mada to sve zavisi od igraonice. Neke igraonice imaju pakete (na primer, paket 20 dece i 20 odraslih, pa 30-30). Imaju opcije sa njihovom hranom ili tvojom... Na kraju,kako god cifre budu oko trideset_ak hiljada... 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>