Baby obloga protiv grceva (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Azra_ -> Baby obloga protiv grceva (30.9.2011 10:53:55)

Mame, u toku sunjanja po netu i laganog informisanja oko toga sta ce mi sve trebati za bebu naidjoh na proizvod "baby obloga protiv grcev".
http://shop.aksa.rs/katalog/na-dlanu-baby-obloga-protiv-grceva.html
Da li je ovo potrebno, tj.da li je neka od vas to koristila i kakva su iskustva? Ili bolje kupiti obican trmofor?




lanajelena -> RE: Baby obloga protiv grceva (30.9.2011 10:59:26)

Ja sam ga koristila,pomagao nam je dosta ali mislim da je isti princip i sa obicnim termoforom jako brzo se ohladi to mu je mana




MarijaBg -> RE: Baby obloga protiv grceva (30.9.2011 11:04:51)

Mi imamo bebi termofor, kupili ga u apoteci za 400-500 dinara, sam se zagreva, ima neku plocicu unutra, kad je prelomis, zagreje se i drzi duuugo [sm=smiley1.gif] Preporucujem ti od srca, trebace ti sigurno...
To ne znam sta je, nisam videla [sm=zmeden.gif]




Azra_ -> RE: Baby obloga protiv grceva (30.9.2011 11:55:00)

marija, koje je marke taj termofor, kako se zove? Nikad nisam cula za taj sistem "samozagrevanja", pa zato pitam, da znam sta da trazim.




nela79 -> RE: Baby obloga protiv grceva (30.9.2011 13:12:11)

Ovo ja sam nasla ovu sliku th termofora sa samozagrijavanjem. KLIK
Ima ih u svim apotekama samo ti potrazi. I kako Marija rece stvarno su super stvar.




Azra_ -> RE: Baby obloga protiv grceva (30.9.2011 14:22:30)

Puno vam hvala. Za ovo prvi put cujem, i deluje mi da je stvarno prakticno. Potrzicu svakako.




Capa -> RE: Baby obloga protiv grceva (30.9.2011 14:41:16)

Azra, i mi smo kupili termofor, ali nama nije nešto preterano pomagao. Mada, znam da mnogima jeste...
Mi ga nismo kupovali pre vremena. Nego, kada su počeli grčevi, kupili smo i probali i ... eto, to je naše iskustvo.
Sad, naravno, odluka je na tebi...

Inače, ove termofore što je Nela stavila sličicu imaš u Aksi... Mi smo tamo bili kupili.




Azra_ -> RE: Baby obloga protiv grceva (30.9.2011 14:52:16)

Hvala Capo. Necu bas sve kupovati unapred, nego kako mi sta zatreba. A lakse mi je da se sada, kada imam pregrst slobodnog vremena, raspitam i imam neke informacije, da posle ne jurim.




Stranica: [1]