RE: Plivanje (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Vežbajmo zajedno



Poruka


nela79 -> RE: Plivanje (6.3.2015 11:10:33)

Mishice,

moji idu na Kosutnjak na bazen. Matija ce tek sad da napuni 4 u aprilu a na plivanje pa ide od jesenas. Jeste trener rekao mozda je mali, ali ajde da probamo. On prbao, sve slusao radi sta mu se kaze tako da je sad redovan :)




mila83 -> RE: Plivanje (7.3.2015 5:48:46)

Sto pre, to bolje,nadam se da ce i moji uskoro nauciti




serpica -> RE: Plivanje (7.3.2015 7:28:16)

Moje devojcice umeju da plivaju ipak ih upisujem u skolu plivanja na prolece,po meni najbolji sport pogotovo za devojcice..




Bibilib -> RE: Plivanje (10.3.2015 10:17:28)

Nadam se da cemo i mi upisati Marka na plivanje ove sezone,i da cemo uskladiti negove casove sa nasim obavezama....




mila83 -> RE: Plivanje (4.7.2015 0:41:59)

Evo doslo leto,mi se jos nismo upisali na casove plivanja ....




aleksandrici -> RE: Plivanje (5.7.2015 11:06:31)

Velika je prednost kad dete nauci da pliva.Sto ranije krene to brze nauci.Sad je moje dete bolji plivac od mene.




mila83 -> RE: Plivanje (5.7.2015 12:59:33)

Slazem se potpuno.Zato bih i volela da nauce sto pre da plivaju,a da ne pricam o koristima plivanja za organizam.




veselicaa -> RE: Plivanje (6.7.2015 0:21:37)

Uskoro krecemo sa casovima plivanja i jedva cekamo [sm=bravo.gif]




Anarunika -> RE: Plivanje (16.7.2015 12:00:38)

Moji klinci trenutno vežbaju plivanje sa tatom na Adi. Ika samo što nije iako je mlađi. i Aki se opušta ali je ipak plašljiviji od Iskona.
Plan nam je da mm malo Iskona poduči ovog leta da se Ika još malo uozbilji i nauči disciplini pa će onda od septembra .bože zdravlja,da krene. Taman je mm sad skoro upoznao koleginicu koja na starom Difu drži časove plivanja za klince,pa će nam i biti lakše da ga damo.




mila83 -> RE: Plivanje (16.7.2015 14:12:12)

To je bas lepo.Mislim da puno znaci i to sto poznajete trenera koji radi sa decom,pa imate i poverenja i znate kako radi..




vikiveki -> RE: Plivanje (16.7.2015 14:19:08)

Moji su uz našu pomoć naučili da plivaju,nismo ih davali na časove plivanja.Jedsino je najmlađi još nenaučen,tj. još samo malo mu fali pa da i on sam zapliva,najvažnije je da se niko od njih ne boji vode,nikad i nisu.Na moru nisu hteli iz vode da izađu,a jako im zanimljivo bilo što je voda slana,jer su oni naučili na našu neslanu vodu[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Plivanje (16.7.2015 14:22:29)

Moji jos nisu naucili[sm=smiley13.gif],ovde nemamo reku a kucni bazen mali za tako nesto.A na gradski bazen ne idemo,nisam ljubitelj tih bazena i guzve.




Bibilib -> RE: Plivanje (16.7.2015 14:25:19)

Moj sin je promenio misljenje i sada nece na plivanje,kaze hocu da upisem karate pa ako me dira neko da se branim[sm=smiley36.gif] ja mu kazem bolje je plivanje pa da se razvijes i porastes i onda niko nece smeti da te dira,a ako treniras karate naucices samo da se branis a ostaces mali...i to mu se ne svidja da bude mali....[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Plivanje (16.7.2015 14:33:43)

Moji su se oslobodili u velikom bazenu,a naučili su da plivaju kod mene u mom kraju na reci Skrapež...nekako u tim planinskim rekama imam osećaj da su čistije i nije me strah da se kupam u njima...dok ovde ni jednom nisam išla na Savu da se kupam,imam osećaj da je prljava a čula sam i razne priče...isto i bazene izbegavam.Jedino smo jednom išli na Erdevik




Anarunika -> RE: Plivanje (17.7.2015 11:20:33)

Ni mi na reku ne vodimo klince. Ima ovde i Bela stena, i Lido i ne znam još šta ali ja sam pre za bazen a poslednjih godina ni na Adi nije loše i prilično je čisto i sređeno pa zato idemo tamo. A preko nedelje nema gužve i onda je milina. A plus i ništa ne košta [sm=smiley1.gif]





vikiveki -> RE: Plivanje (17.7.2015 11:36:11)

Ja volim da se kupam na reci samo pod uslovom da je čisto,makar da ima privid čistoće, zato ja volim one bistre planinske reke koje brzo teku,jeste da su obično male i plitka ali dovoljno je da mogu da se potopim i plivam,uzvodno je jako teško,a nizvodno i ne treba da plivaš[sm=smiley36.gif] struja te sama nosi




Sanjica26 RR -> RE: Plivanje (17.7.2015 11:40:29)

Nama su pomerili termin za skolu plivanja za 1.avgust. Jedva cekam da T krene.
Po meni najlepsi sport. Kad bi u nasem gradu bilo zatvorenih bazena odmah bi decu upisala.
Inace ja se bavila brzinskim plivanjem 10 godina.




veselicaa -> RE: Plivanje (17.7.2015 11:46:41)

Moj muz cesto kaze da je plivanje najbolji sport za decu,Ali kod nas naravno nema,a da ima sigurno bih upisala A.
Avgusta idemo na nekoliko casova kada budemo kod rodjaka u gostima pa da vidimo koliko moze da nauci za deset_ak casova.




mila83 -> RE: Plivanje (17.7.2015 13:46:01)

Moji klinci jedino sto su se kupali na dva jezera u okolini Zlatibora,stvarno je cista voda,ili sto kaze Viki prividno deluje cista,a i nije bila guzva.Nameravamo i ove godine.




Bibilib -> RE: Plivanje (17.7.2015 15:06:15)

Za sada je Marko isao sa ocem samo jednom na Rasini to je reka kod nas i nije bilo nesto posebno cisto zato vise ne idu vec se kupaju u nasem bazenu....nije nesto li posluzi da se rashlade....




vikiveki -> RE: Plivanje (17.7.2015 15:34:07)

Mila ta jezera su koliko znam OK,mislim nisam čula da su prljava,i veliki br. Užičana ide gore na kupanje




veselicaa -> RE: Plivanje (17.7.2015 16:05:42)

Kod nas su reke bas zagadjene mada se ljudi i deca kupaju,ja moju ne bih pustila.Jezera i nemamo u blizini.




vikiveki -> RE: Plivanje (17.7.2015 21:43:03)

veselice ima i ovde reka koje su jako zagađene,zato je decu ovde i ne vodim da se kupaju na Savi,nego samo kada odu u selo




mila83 -> RE: Plivanje (17.7.2015 22:09:29)

Ja koliko sam zivela u Sm,a i sada kad odem do plaze,nijednom se nisam kupala,niti ce moja deca uci u Savu.Bar dok mogu da uticem na to.Svasta sam vidjala u vodi,znam ljude koji su neke kozne bolesti dobili kupajuci se u njoj.




vikiveki -> RE: Plivanje (17.7.2015 22:29:14)

Mila,upravo o tome i pričam,nemogu da shvatim da se ljudi kupaju u Savi a znaju da nije čisto,još pogotovo posle poplava,ma imam neki utisak da ću se ošugati samo ako pipnem prstom vodu.A i ovi bazeni Oaza što imaju u SM i za njih sam čula dosta ljudi da se žali kako nisu čisti i da se dobili neke kožne bolesti




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>