RE: Porodila se jance! :) (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta) >> Rodili su se ...



Poruka


sarti -> RE: Porodila se jance! :) (9.2.2013 17:06:15)

Cestitam, dobrodosla devojcice [sm=bravo.gif]




ica82 -> RE: Porodila se jance! :) (9.2.2013 23:25:49)

Cestitam Jance




branki* -> RE: Porodila se jance! :) (10.2.2013 21:42:17)

cestitam[sm=bravo.gif]




magnetic -> RE: Porodila se jance! :) (10.2.2013 21:45:11)

cestitam Jance[sm=bravo.gif]




Trcosava -> RE: Porodila se jance! :) (11.2.2013 7:44:46)

Čestitke mila!!!!




Anck Su Nmaun -> RE: Porodila se jance! :) (11.2.2013 8:58:41)

Cestitam od srca [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mtajcica83 -> RE: Porodila se jance! :) (11.2.2013 14:24:11)

Cestitke Jance...[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Hajnalka -> RE: Porodila se jance! :) (11.2.2013 14:38:36)

Cestitam[sm=bravo.gif]




Azra_ -> RE: Porodila se jance! :) (11.2.2013 23:16:19)

Čestitamo![sm=bravo.gif]
Janče, što pre na oporavak pa i treća beba da nam stigne, ali gledaj da požuriš, ako može da svi idu u isti razred. :-) Šalim se. Divim se mama koje prave tako malu razliku između dečice! Budite nam zdrave pa pravac kući da rastete sa batom!




panicarka1 -> RE: Porodila se jance! :) (12.2.2013 22:20:44)

cestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Brand new mama -> RE: Porodila se jance! :) (13.2.2013 9:59:30)

Cestitam na divnoj kcerkici :) Da mama i tata uzivaju sa svojim mrvuljcima:)
P.S.Ne da ste me zbunili sa "nastavkom" teme-htela sam da bacim pogled da vidim kad se porodila,kad vidim-dolazi Ognjen,reko':sta sam sad propustila:)




Skockica -> RE: Porodila se jance! :) (18.2.2013 22:52:53)

Sve cestitke nek je curica ziva i zdrava [sm=smiley1.gif]
A ovo za nastavak teme i ja sam se zbunila znajuci da se Ogi vec rodio.Da li ima na youtube emisija o njegovom rodjenju?




jole82 -> RE: Porodila se jance! :) (21.2.2013 11:25:11)

Cestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




jance -> RE: Porodila se jance! :) (25.2.2013 16:24:19)

evo drage moje da Vam se konacno zahvalim na temi. pisala bi i ranije ali nestizem...
porodjaj je prosao jaako brzo, bukvalno su me ispred tusa odvukli u porodjajnu salu. sve je bilo gotovo u 2 napona... i tu sam mislila da je sve gotovo, ali nije bilo :(
plodova voda je bila zelena i smrdljiva, a bebu nije pregledao pedijatar odmah po rodjenju, tek ujutru na viziti. odmah su je odneli od mene, rekli mi da ubrzano dise i da ce je smestiti u inkubator. kiseonik u krvi joj je bio smanjen, sad se vise ne secam tacno koliko. provela je 3 dana u inkubatoru na intenzivnoj, od petka do nedelje, u ponedeljak su je prebacili na polointenzivnu. tu ju je uhvatio prvi talas zutice, i konstatovana tahipnea, ili ubrzano disanje, vise od 80 udisaja u minuti. jela je jako slabo, morali su da dodaju infuziju. ja sam bila smestena na odeljeje gde su mame bez beba, i prvi put su mi je doneli da je vidim u utorak u podne, na kako to oni zovu "pokazivanje". i tako su mi je "pokazivali" skoro nedelju dana. nisu smeli da mi je daju na sisanje dok se udisaji ne smire ispod 60 u minuti, inace moze da se udavi mlekom, tako su mi objasnili. a udisaji su se jaako sporo smirivali. u nedelju je vec prosla drugu turu suncanja i dezurni pedijatar ju je izvadio iz inkubatora u kom je bila pod objasnjenjem da :nekim bebama jednostavno smeta inkubator...?
u ponedeljak, 11 dana od porodjaja je u viziti bila dr Natasa Stasuk, koja mi je rekla da ce je voditi u decju bolnicu na pregled kardiologa, i da ce joj raditi UZ mozga. ne mogu vam opisati kako sam se uplasila! bila sam apsolutno ocajna i nista mi nije bilo jasno. dr je dodala da beba ima i povisen secer, i da gubi na kilazi, sto me je dodatno uplasilo, jer je vec proslo ono vreme kad je trebala da izgubi ono malo na kilazi ko sve bebe, vec je trebala da pocne da dobija.... po povratku iz decje bolnice se pedijatar nije pojavio da mi ocita nalaz, sto me je dodatno uznemirilo, i trazila sam da pricam sa nekim. odveli su me na polointenzivnu, i tamo mi je nalaz ocitala neka profesorka, sad se vise ne secam prezimena. rekla je da su nalazi kardiologa i UZ mozga uredni, da joj se disanje smiruje, i da je secer u dva merenja bio blago povisen a u dva merenja normalan, i da cu je uvece dobiti na prvi podoj... jos se puno toga izdesavalo, nastavila je da je prati iskljucivo dr Stasuk, i u sredu smo bile otpustene kuci. moram da priznam da mi je laknulo sto smo kuci posle 13 dana, ali idemo na kontrolu u cetvrtak, i razumecete me da sam zabrinuta kakvi ce nalazi biti. no verujem da ce biti ok, Kika je pocela lepo da dobija na kilazi, bukvalno se na moje vlastite oci onako ubucila za ovih 5 dana koliko smo kuci, tako da ce valjda biti sve ok....




janabons -> RE: Porodila se jance! :) (25.2.2013 16:38:52)

BAs ste se namucile,mogu samo da zamislim tvoju brigu[sm=smiley31.gif]
Sva sreca ,pa se sve dobro zavrsilo[sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Porodila se jance! :) (25.2.2013 16:46:00)

Jao Jance [sm=smiley13.gif] bas mni je zao sta vas je snaslo , ali najvanije je da ona bude dobro.[sm=smiley31.gif]




adulence -> RE: Porodila se jance! :) (25.2.2013 16:52:33)

jance sigurna sam da ce sve biti kako treba...




Azra_ -> RE: Porodila se jance! :) (28.2.2013 23:53:30)

Jaoj Janče....drži se... Od lekara da čovek poludi. Kao da i većina od njih nisu roditelji i ne znaju kako da majci objasne neke stvari, umire u takvim situacijama. Držimo vam palčeve!




Dada81 -> RE: Porodila se jance! :) (1.3.2013 0:32:23)

Jance,da ste mi zive i zdrave ,izdrzala si najteze, vazno da je sve proslo i neka samo ide na bolje.Ljubi puuuno hrabru Kristinu[sm=duda.gif]




mica0 -> RE: Porodila se jance! :) (11.3.2013 17:07:56)

[sm=bravo.gif]




*Maki* -> RE: Porodila se jance! :) (12.3.2013 10:12:17)

Čestitaam [sm=bravo.gif]




vonavoj -> RE: Porodila se jance treći put! (26.12.2018 16:50:46)

Morala sam da osvezim temu.ko se seca jance,nase stare drugarice, juce se porodila treci put, stigla je Kalina!Cestitam mama,da je ziva i zdrava!




Maraj -> RE: Porodila se jance treći put! (26.12.2018 17:03:01)

Cestitke [sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Porodila se jance treći put! (26.12.2018 17:09:22)

Neka je srecno




Sanjica26 RR -> RE: Porodila se jance treći put! (26.12.2018 17:12:26)

Bravo Jance. 

Von reci joj da se javi malo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>