RE: Privatan biznis i nacin ustede (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finansijske dileme roditeljstva



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (15.10.2016 21:24:27)

Mali misu ma nije frka ..razvicemo biznis [sm=jezicek.gif]

meni ne treba niko, ni mm cak...sve bih sama jer pored troje dece ne znam kako cu funkcionisati sa sadasnjim poslom. Ali ozbiljno razmisljamo sta da pokrenemo.




nata11 -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (16.10.2016 11:06:00)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

I ja sam razmišljala sta bi moglo da se otvori... Mogu salon, ali toga ima koliko neces,u svakoj ulici po dva.
Nemam predstavu sta bi moglo, a da nije ni preveliko ulaganje.

Kakav salon...frizerski?
Ima ih milion to je tacno ali malo dobrih, i kad nagruvas svoje musterije ima da kaplje samo tako! Dva puta sam bila u frci da me neko osisa i isfenira , svaki put jeeedva nasla slobodno, a pun grad salona...da ne poverujes.
Meni je zao sto se nisam time bavila , jer imam smisla, da sam otvorila salon umesto studirala do besvesti imala bih vec razvijen biznis. Ovako imam samo jedan papir koji mi stoji na polici i Nicemu ne sluzi!!!m[sm=smiley13.gif]


Anck ja cesto kazem da sam po jednu ovcu kupovala umesto uplacivala ispite sada bih bila bogata.

Masnice ako je to neki brend koji je pristupacan a nema u okolini to je super ideja. Kod nas u Le ima skoro svih butika tako da mrka kapa sto se toga tice.




Anck Su Nmaun -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (16.10.2016 11:12:43)

Tuuzno ali istinito [sm=smiley13.gif]
I surea treba decu da skolujem..sta pametno da ih savetujem [sm=zmeden.gif]




MasnaMasnica -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (16.10.2016 12:06:42)

Nato nema kod nas, a logo im je svaki grad jedna radnja, tako da bih u nasem slucaju bila jedina. Moram to razraditi.
Mi imamo privatne apartmane. Super rade. Ali time se sveki bavi, nemam ja zivce za goste, a ceka me to jednog dana.




isidora88 -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (16.10.2016 12:49:05)

Ja bas nemam nista sto bij mogla samanda radim a da imam talentan, ne znam nista da pravim, tako da to otpada, moje sfere interesovanja su deca, medicina i pravo, ali u ovakvoj drzavi od prava sam odustala, tako da ja nemam nista pametno da predlozim. Vidim da mahom svi otvaraju igraonice, kafice i salone, ali retko ko uspe, treba imati dobru klijenteku da bi tako nesto uspeo ili finansijsku zaledjinu da moze da se ozdrzi nekih godinu dana dok se ne razvije biznis i privuku musterije.




farisparadox -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (2.11.2016 20:36:50)

Pozdrav,

zanimljiva je diskusiija i dosta sličnih sam doživo. Prijatelj se odlučio pokrenuti biznis, i dobro su stvari ispale.

U pitanju je digitalna marketing agencija i pokrenuli su čak besplatnu edukaciju za šire skupine.

Više info možete vidjeti

Zabranjeno reklamiranje,obratite se marketingu RR!

Pozz




nikiteki -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (2.11.2016 21:05:35)

Ja sam sa sestrom Razmišljala da otvorimo butik decije garderobe, ali ne znam da li cemo uspeti i treba mnogo




nata11 -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (19.5.2017 10:35:18)

Vonavoj ili bilo ko drugi [sm=smiley1.gif] ..
Stipendiranje studenta od strane doo. Jasan mi je maksimalan iznos (11.176), nema oporezivanja a da li sem ugovora treba jos neki dodatak i da li ima veze ako je stipendista u srodstvu sa vlasnikom firme?




krin 40 -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (19.8.2017 11:20:43)

Ja sam do 2012 imala svoj mali biznis.Ketering i prodaja gotovih jela.Bilo je tu i ishrane privatnih vrtića,zanarskih radionica itd.Mnogo posla i rada.Kada platiš
plate i državi dažbine uhvatiš se za uši i igraš.Zaradiš pristojnu platu ili dve a radiš noć i dan.Nema u Srbiji ništa od malog biznisa.Ozbiljan biznis zahteva
ozbiljna ulaganja.Može da se napravi nešto sa nekim zastupništvom ali treba love za to.Imam milion ideja a nedovoljno sredstava.Kredite nemam niti ću ih uzimati




Ana RR -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (19.8.2017 13:01:13)

Suprug i ja smo imali radnjicu sa tekstilom ali isto tako, dok namiriš državu ti možeš da se češeš. Zatvorili i ugasili firmu.




emicaa -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (20.8.2017 12:33:20)

da imam dovoljno da mogu uzeti hipoteku kupila bih jedan blok sa deset_ak stanova i izdavala ih.Posle bi to bila dva pa tri bloka [sm=smiley36.gif]
Rado bih otvorila i prodavnicu sa nasim proizvodima.Njih ovde stvarno nema mnogo.U svakom vecem gradu po jedna.




IvanaSK RR -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (20.8.2017 12:50:41)

Emice, jel ovo pises zato što ti se jede burek? [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (20.8.2017 12:54:28)

i jafa i medeno srce [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (20.8.2017 13:30:26)

Pa ajde da pravimo biznis.Crno tržište.Slaćemo busom.Onda nema visoke poštarine[sm=smiley36.gif]




Sarav -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (22.8.2017 13:40:01)

Imam ideju za sezonski biznis i nije veliko ulaganje ali mm je jako skeptičan. Dala sam sebi zadatak da ga ubedim do sledećeg proleća. [sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (23.8.2017 10:19:38)


IZVORNA PORUKA: krin 40
.Imam milion ideja a nedovoljno sredstava.Kredite nemam niti ću ih uzimati


[sm=smiley36.gif] mm uvek kaze: kako dobijas sve neke ideje od 200.000 evra, kako se ne setis neceg jednostavnijeg. Ozbiljno ja sve imam neke velike -ozbiljne ideje. Prvo su bila predstavnistva 2 ino firme koje su onako povoljnije za nas dzep, pa onda pumpa na jednom delu auto-puta gde ih nema, pa otkup stare drzavne zgrade u centru i pravljene spa centra, pa onda automatske auto perioce. Nista sitno mi ne pada na pamet[sm=jezicek.gif]

Trenutno nabavljam neku novu masinu za proizvodnju (i tu rizikujem) videcemo da li ce se isplatiti.




krin 40 -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (23.8.2017 10:57:28)

Nato padne meni i nešto sitno ali prosto od toga"hleba nema".To sa hranom što sam radila u Bgd-u može lepo da se radi ali da imam svoj lokal na ok mestu,što mu opet dodje veliko ulaganje[sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (25.8.2017 8:16:33)



Nato, mislim da uspešni ljudi razmišljaju kao ti. Mora se rizikovati. A baš uspešni ljudi imaju velike ideje.

IZVORNA PORUKA: nata11
IZVORNA PORUKA: krin 40
.Imam milion ideja a nedovoljno sredstava.Kredite nemam niti ću ih uzimati


[sm=smiley36.gif] mm uvek kaze: kako dobijas sve neke ideje od 200.000 evra, kako se ne set_is neceg jednostavnijeg. Ozbiljno ja sve imam neke velike -ozbiljne ideje. Prvo su bila predstavnistva 2 ino firme koje su onako povoljnije za nas dzep, pa onda pumpa na jednom delu auto-puta gde ih nema, pa otkup stare drzavne zgrade u centru i pravljene spa centra, pa onda automatske auto perioce. Nista sitno mi ne pada na pamet[sm=jezicek.gif]

Trenutno nabavljam neku novu masinu za proizvodnju (i tu rizikujem) videcemo da li ce se isplatiti.





krin 40 -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (25.8.2017 9:06:34)

Nato mogle bi da otvorimo drajv-in bioskop.To mi sinoć pade na pamet i odmah sam se tebe setila[sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (26.8.2017 10:20:29)

To je isto super ideja[sm=smiley20.gif] Ali isto iziskuje paricu da bi se pronasla dobra lokacija.




krin 40 -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (26.8.2017 11:34:03)

Znam,zato sam se tebe i setila[sm=smiley36.gif]Ali vrh je ideja.I to napraviti izmedju Bgd a i NS.Ovamo nema.Mislim da ima jedan u Nišu




MimaKos -> RE: Privatan biznis i nacin ustede (21.7.2019 9:52:51)

Nema... i ne idu ljudi toliko u bioskop, cena karte je ipak jaca





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]