RE: Kakav vam je komšiluk? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Maraj -> RE: Kakav vam je komšiluk? (25.1.2019 21:49:21)

Hvala nato. To sam trazila.[sm=smiley1.gif] nesto sto mogu da stavim a da nije otrovno za decu




Maraj -> RE: Kakav vam je komšiluk? (25.1.2019 21:54:51)

Ma i oni su neki cudaci. Imaju 2 decaka kao moj L. Kuce su pokupili na ulici. Puste ga ujutru. On kad hoce vrati se kod njih u toku dana. I tako taj pas sedi ispred zgrade dok ga neko ne pusti da udje. Ja ga pustim
Ispricam se s njim. Pozovem mu lift. On udje. Ja mu pritisnem sprat na kom su komsije. Vrata se zatvore. Posle opet pozovem lift
Kuceta nema. Izadje on na taj sprat. Tako neki cudan pas. U pozitivnom smislu. Samo mi nisu onj jasni koji tako njega puste da sam vrslja po bloku i da se vrati kuci kad in pozeli i kad ga neko pusti u zgradu. I gaj pas ne laje. A ovi preko puta nas....haos koliko taj pas laje...u 22h redovno , kad mi deca spavaju




IvanaSK RR -> RE: Kakav vam je komšiluk? (25.1.2019 22:12:39)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Znala sam da ce vlasnici ljubimaca da se jave odmah [sm=smiley36.gif]


A sta si mislila, da ćemo cutati? [sm=jezicek.gif]




milicicak -> RE: Kakav vam je komšiluk? (25.1.2019 22:22:42)

Maraj, ali to stvarno nije pesak,tj ne izgleda kao pesak. Nas ne mirise, mm ne voli te sa mirisom. I stvarno nikad nisam videla mrave da izlaze iz njega. Niti sam cula da mogu da se nadju u njemu




Ana RR -> RE: Kakav vam je komšiluk? (25.1.2019 22:56:55)

Mili, potpisujem te skroz. I za posip i za bube i za slepog miša [sm=smiley36.gif] moji imaju macu već 15 godina (matora je već ali opasna kao i prvog dana [sm=smiley36.gif] ). Posip nije pesak, nema u tome živih stvorenja [sm=smiley36.gif]





suzi kju -> RE: Kakav vam je komšiluk? (26.1.2019 12:50:27)



IZVORNA PORUKA: suzi kju

Ja Ja primedbi na moj komšiluk. Uglavnom su to mladi bračni parovi sa ili bez dece. Ima i par ozbiljnih koje su ok.
Leti popodne se skupljamo iza zgrade, često i roštilj raspalimo. Zadovoljna sam baš.
Imam i tri komšinice, koje radije nazivam drugaricama, sa kojim se svakog dana viđam.



Bese ovo 2016.a od tada sam misljenje drastično promenila. Trazila sam post, jer znam da sam pisala sve pohvale za komsiluk. Medjutim dva bracna para su se odselila, a ostale ocigledno nisam dobro poznavala, i sada mogu da kazem da odvratni ljudi zive u zgradi. 
To je toliko nezainteresovano za sve sto se tice zgrade i dvorista, uzas, zgrozena sam verujte. 
Mogla bih da napisem stosta ali samo cu da se iznerviram, tako da je bolje da ostanem samo pri konstataciji da mi je komsiluk ocajan! 
Imam dve komšinice /drugarice, sa kojima se lepo druzimo , ovo ostalo - šljam. 




emicaa -> RE: Kakav vam je komšiluk? (26.1.2019 13:26:07)

Ni ja nikad ni cula ni vidjela da u tome budu mravi.A ovo 8 godina imamo macku.
Suzi dobrodosla u klub 😂




branki* -> RE: Kakav vam je komšiluk? (19.2.2019 8:34:20)

kod mene su uglavnom penzioneri..mada,ja i ne znam u stvari ko sve zivi tacno u mojoj zgradi.ne druzim se ni sa kim,sem dobar dan i par recenica koje razmenim u prolazu sa nekima.ima jedna baka kod koje odem jednom u mesec,dva i ona kod mene, i to je to.preko puta je zenica,razvedena sa sinom odraslim,od nje pozajmim ponekad ako mi fali srafciger ili pecivo,a vec sam pocela nesto .to je sve.ne smeta mi nista ni kod koga,ai ne volim niti da mi iko kuca na vrata i opominje me na nesto i zali mi se.




Sanidej -> RE: Kakav vam je komšiluk? (28.2.2019 22:50:46)

Ko iz "Pop Ćira i pop Spira"..




mirana1 -> RE: Kakav vam je komšiluk? (28.2.2019 23:00:21)

Kod mene nisu losi, ima dosta beba pa se igramo i vidjamo cesto.
To sto je bio hit kad su komsije sa podkrovlja izneli u hodnik krevetac i tu prespavao pijani komsija sa drugog je nezaboravno.




kamičak -> RE: Kakav vam je komšiluk? (2.5.2019 13:02:10)

Evo ih teturaju se okolo. Malo da dodju sebi, pa da nastave da "slave".




Filadendronka -> RE: Kakav vam je komšiluk? (2.5.2019 13:11:24)

Kod mene u zgradi ima finog naroda, ali zivi i jedna psiho baba. 




dunja RR -> RE: Kakav vam je komšiluk? (12.6.2019 14:00:01)

Moram da napišem. Dobih sada od komšinice sa 4. sprata pun tanjir štrudli, sa makom i nutelom.


U principu imamo divne komšije što je retko danas, i kada se S rodio a posebno sada kada se M rodila, toliko poset_a, divnih reči, saveta, poklona smo dobili, ne znam ..neću da se čudim. Ima i dalje dobrih ljudi, i neka ih .. tu oko mene :)

Imamo jedan slučaj na spatu, pisah ranije, sve isto samo i gore je sada, pišem posle. Nije direktno ugrožavanje pa se neuzbuđAVAM.




Ivanka 75 -> RE: Kakav vam je komšiluk? (12.6.2019 14:06:35)

Ja sam uglavnom zadovoljna komsilukom. Ima i starijih i mladjih, skoro svi zive u zajednicama sa roditeljima i nisu losi. Pijemo kafe kad ko ima vremena i toliko.
E sad... Postoji nesto sto mi se ne dopada.... Zavist i ljubomora. 
I na finjaka pokazuju, i to ovi mladji, koji ne rade, nemaju posao, ili samo muz radi a snajka sedi kod kuce i gleda tudja posla, tj nasa. 




vonavoj -> RE: Kakav vam je komšiluk? (12.6.2019 14:16:56)

Dunja,svaka cas_t! Zaista retkost! Uh,sta bi dala za jedno parce strudle!Nasa ulica je ok.




Filadendronka -> RE: Kakav vam je komšiluk? (12.6.2019 14:22:52)






Ivanka 75 -> RE: Kakav vam je komšiluk? (12.6.2019 14:23:19)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja,svaka cas_t! Zaista retkost! Uh,sta bi dala za jedno parce strudle!Nasa ulica je ok.



Kod nas se i ruckovi razmenjuju, sa pojedinima. Komsijica zna da Iva voli punjene paprike i redovno ih donosi 😊 Kaze da joj je Ivka orvo unuce, obozava je, uskoro ce da dobije svoju unucad konacno, zlatna zena. 




Filadendronka -> RE: Kakav vam je komšiluk? (12.6.2019 14:28:46)

Dunja, moj komsiluk je takodje u tom fazonu, uglavnom ok svet. Ja sam ta koja uvek raznosi kolace i pecenje po komsiluku. 🤗 Mada i mi cesto dobijemo nesto. Elem, osim psiho bakute zbog koje i citiram samu sebe. Zena ima gomilu macaka u stanu i ne kupa se izgleda uopste. Opet to je njena stvar. Ali to sto hrani golubove na svom simsu i sto sve to pada ispred mog ulaza to je strasno ( mi smo u prizemlju). Zamolila sam je vise puta, par puta sam i vikala, ali ne vredi. Uzasno smrdi ceo plato ispred nase zgrade od izmeta ptica. Prijavljivana je komunalcima, medjutim kad oni dodju ona preti da ce da skoci sa prozora. 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Kod mene u zgradi ima finog naroda, ali zivi i jedna psiho baba. 






flamingos -> RE: Kakav vam je komšiluk? (13.7.2019 22:58:55)

U zgradi-svako gleda svoja posla.Fini su ljudi.Družimo se sa komšijama koji imaju dvoje dece,žive dva sprata ispod nas.A pored nas mladi bračni par sa bebicom,iskafenišemo i to je to.A na selu-super je komšiluk,samo što  su svi otišli u inostranstvo.Ostali su samo stariji ljudi.Sad kada je leto zaživi selo,zimi-nigde nikoga.





MimaKos -> RE: Kakav vam je komšiluk? (14.7.2019 7:51:54)

Mesano, ali su slozni, nema rasprave sto mi je najvaznije





doramar11 -> RE: Kakav vam je komšiluk? (14.7.2019 10:52:24)

Svi su slozni kad treba da se prigovara, a kad ulaganje dodje na red tisina!




flamingos -> RE: Kakav vam je komšiluk? (14.7.2019 12:40:35)

Evo moj muž ode kod komšije,peku prase pa da čini većinu.Malo da se ispričaju i nazdrave,sinu bio rođendan pa da se počaste,popiju nešto hladno





MimaKos -> RE: Kakav vam je komšiluk? (14.7.2019 12:42:04)

Kod nes se lako i za ulaganje dogovore, hvala Bogu, imali smo sa jednim problem al ga primirismo





doramar11 -> RE: Kakav vam je komšiluk? (14.7.2019 12:49:48)

Tesko to ide, niko ne voli da ulaze u nesto zajednicko, svi to vide kao trosak.




MimaKos -> RE: Kakav vam je komšiluk? (14.7.2019 15:31:18)

Jedina prednost ovih upravnika je sto ne moze vise jedan da pravi problem svima, nego pare unapred i za sta treba za to se i trosi





Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>