RE: Pozoriste za decu (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Bibilib -> RE: Pozoriste za decu (6.3.2015 16:48:37)

Moje dete je prosle nedelje islo sa drugarima iz skolice u pozoriste i gledali predstavu Koza i 7 jarica...




mila83 -> RE: Pozoriste za decu (7.3.2015 5:10:18)

Moj sin jedino sto je dosada odgledao sa nama (ne racunam vrtic) jeste neka predstava sa Strumpfovima,koja je trajala pola sata i mislim da je to ok za njega,da je toliko izdrzao .Ove godine cemo se potruditi malo cesce da idemo, da stvori naviku i razvije bolju paznju i koncentraciju. A i mnogo je lep dozivljaj!




IvanaSK RR -> RE: Pozoriste za decu (31.3.2017 9:52:16)

Mi vodimo sina na predstave negde od trece, cetvrte godine. Voli i sada da ide. Sa vrticem i skolom cesto ide, a i sa nama. Sad je vec veliki pa ga mozemo ostaviti unutra samog sa drugarima. Dosta predstava smo odgledali u pozorištu Puz i Akademiji 28. Bas, bas su im lepe predstave.




Anck Su Nmaun -> RE: Pozoriste za decu (31.3.2017 9:53:49)

Mi bas sledece nedelje trebali sa decom i vrticem u pozoriste ali tesko, mm ide na sluzbeni put, tako da nista od toga...jako mi je zao [sm=smiley13.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Pozoriste za decu (31.3.2017 9:57:16)

Sa T idem od njene druge godine. Obozava. Sofi sam jednom vofila i uplasila se. Mislila sam da ih vodim u subotu da opet pokusamo.




Sanjica26 RR -> RE: Pozoriste za decu (12.11.2017 15:53:47)

Mi smo i u suboru i nedelju vodili decu u pozoriste u Bg. Bile su dve predivne predstave. Jedna je bila "Vitez Koja u velikoj akciji". A druga je "Uspavana lepotica". Moja deca su bila odusevljena, a ni ja nisam ostala ravnodusna. Sjajni glumci, sjajna ekipa.




mama Jo -> RE: Pozoriste za decu (12.11.2017 16:06:08)

Sjajno... ja jedva cekam da redovno krenemo u pozoriste, samo malo da poraste... zelim da im stvorim tu naviku...
Isli smo jednom samo, gledali Pipi Duga carapa, predstava je trajala 45 min.ona je izdrzala 35 min., sto je super za dete od 2 godine...




dunja RR -> RE: Pozoriste za decu (12.11.2017 16:37:41)

Meni je Grdana, odnosno glumica koja je glumi, u Uspavanoj lepotici, ooodlična!

Šteta što i Vilu Dobrilu nije glumila glumica koju smo gledali prošli put, njih dve u tandemu su sjajne!




Sanjica26 RR -> RE: Pozoriste za decu (12.11.2017 16:40:24)

Grdana je fenomenalna. Mnogo mi se dopala.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]