|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Igracke za dete od 4 god.
16.6.2009 22:33:53   
sneza24
Zvala me drugarica da idem na rodjendan njena mala puni 4 god.Sta kupiti?Dosad sam joj kupovala garderobu pa bih sada neku igracku ali neznam sta ih u tom uzrastu zanima.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Igracke za dete od 4 god.
17.6.2009 8:03:00   
Anoniman
mozda neke knjige (slikovnice i neke učilice) 

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Igracke za dete od 4 god.
17.6.2009 8:05:30   
Anoniman
Ja sam dechaku od chetrigodine, odnela tablu i markere za crtanje, i plastelin....neznam shta ga je vishe obradovalo.... a mislim da tje se svaka devojcica obradovati plishanoj igrachki, ili barbiki user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Igracke za dete od 4 god.
17.6.2009 8:12:41   
prase
Meni je danas teško da kupim bilo kom detetu poklon za rođendan, ako ga ne poznajem dobro... Čak i za decu koju dobro poznajem, pojma nemam šta njih u životu zanima i čime bi se obradovali. Moj sistem je da lepo pitam roditelje šta bi dete želelo, većina njih mi iskreno kaže da bi ga najviše obradovalo "to-i-to-ili-to" i ja lepo kupim - svi zadovoljni. Ako mi je glupo da pitam roditelje, onda imam 3 scenarija:
1. zovem roditelje dece istog uzrasta da pitam njih (Sneža već probala, zvala nas...),
2. odem u prodavnicu igračaka i pitam da mi kažu koje su najtraženije igračke za taj uzrast,
3. kupim poklon ček u nekoj velikoj prodavnici igračaka (gde obično ima i garderobice), ili
4. stavim pare u kovertu pa ponesem.
Uz varijante 3 i 4 dete dobija od mene slatkiše, bar u simboličnoj količini, na dan rođendana - da se ne razočara kada vidi da su mi ruke prazne... A da li će mu posle reći ko mu je kupio igračku ili to nešto drugo što su kupili, mene baš briga user posted image Uvek sam nekako mislila da se do škole i ovako lakše obraduje dete poklonom nego roditelj... Svako dete bi smatralo da je super poklon za rođendan kinder-jaje, a roditelji su ti koji imaju malko drugačije mišljenje, pa se mi lomatamo oko poklona, inače bi deca dobila lepo po 20 kinder-jaja za rođendan i kraj user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Igracke za dete od 4 god.
17.6.2009 8:15:12   
Anoniman
e upravo tako Prase
najbolje ili nazvati roditelje i pitati sta treba djetetu ( i obavezno je ne treba ništa samo vi dođite user posted image )
ili pare (to mi je najlakse)

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Igracke za dete od 4 god.
17.6.2009 8:15:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase
inače bi deca dobila lepo po 20 kinder-jaja za rođendan i kraj user posted image



hahha...ovo bi i ja volela da dobijem za rodjendan user posted image user posted image user posted image Koji tje uskoro...da dodam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Igracke za dete od 4 god.
18.6.2009 13:20:23   
tasmanijski davo
nasla sam jedan prelep sajt www.migomi.rs , nesto potpuno novo i prelepo.
Za poklone ,zaista veliki izbor

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Igracke za dete od 4 god.
11.8.2012 18:21:34   
Olga75
sto se tice igracaka , ona ce cetiri za dva meseca user posted image
hm , crta i boji , slaze puzle , kocke a igra se i sa kuhinjom ( sto ja ne volEm ) lutkama mada mislim da su trenutni favoriti bicikl i trotinet

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tasmanijski davo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Igracke za dete od 4 god.
11.8.2012 18:59:16   
red3lilu
Trotinet je definitivno zasenio sve poklone!!

Nakon toga dečije makazice i lepak user posted image pošto od likovne opreme sve ostalo ima...

Bicikla, motorić bez pedala sa pedalama, razni kamioni, bageri, traktori, kanapi za šlepanje...sve može da prođe... Sad je postala aktuelna i bokserska vreća sa rukavicama...


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Igracke za dete od 4 god.
11.8.2012 20:36:27   
Anoniman
Lego je no1 za taj uzrast, bar kod nas...na spisku želja za rođus je playmobil set, lego, i neki skubi du set od 5 figurica. To je ono što ga najviše zanima, voli one sitne igračke iz kesica, tipa gormiti, majti bins i slično, a to sve može da se kupi i u većim pakovanjima pa da bude ok poklon za rođus...komplet privor za crtanje, to sam primetila da je poklon koji ne može da omane za taj uzrast. E, kod nas bajs, trotinet i slične vozalice apsolutno nemaju prođu, uopšte ga ne zanimaju.

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Igracke za dete od 4 god.
17.4.2014 20:15:14   
Azra_
Mame, može predlog za rođendanski poklon za devojčicu koja puni četri god.? Baš nemam ideju šta je za taj uzrast, a imam dečaka, pa ne znam šta fascinira devojčice. raspoloživa sredstva su mi oko 3000din! Hvala vam!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Igracke za dete od 4 god.
5.9.2014 6:09:50   
Misha i Ljisha
E snajka ce me u top staviti. Tako sam i mislila kad sam Noletu kupovala poklon u Grckoj ali rekoh ajd mozda i nece. Sad sam sto posto sigurna da hoceuser posted image . Elem, kupila sam mu pracku. Skroz je profi pracka, jaka guma, dobar nisanuser posted image i dajem je ja juce mom bratancu kad mi on kaze "Teto bas to sam zeleo, bas sam zeleo a mama nije htela da mi kupi"user posted image Ups.... I onda ja objasnjavanje da se igramo sa tim samo ako je neko od odraslih prisutan i da mogu samo mekane bombone tipa kiki da mu budu municijauser posted image . Morala sam juce sve vreme da ispaljujem kiki bombone sa njim napolju. Snajka nije juce videla poklon ona i brat su spavali pa nam bilo bezveze da ih budimo, ali kad se probudila mora da je slog strefio. hahaha...e izes ga a cemu drugom sluzi tetka vec da udovolji i ispuni zelje i da podrsku da dete to moze i da je veliko. Znate kako me je slusao. Kazem mu drzi to ovako i ovako i uvek gadjaj u pravcu gde nema nikog. Pa sam ga ucila kako da ispali bombone. I u kuci se ne igra sa tim. Samo u dvoristu i tralalala...Dobar je decak i mislim da nece biti povredjenih. Da sam mislila da hoce ne bih mu kupila. Al avaj snajka ce me napicitiuser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Igracke za dete od 4 god.
5.9.2014 6:15:26   
mali_mis
Hm bolje da ispaljuje penaste bombone, jeftiije su, a i manje ce da boli, ako slucajno nekog pogodi user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Igracke za dete od 4 god.
5.9.2014 6:23:32   
Misha i Ljisha
e vidis te mi nisu pale na pamet.Ali one nisu zamotane jel da? Lepili bi mu se prsti. On to jako ne vol kad su mu ruke lepljive cak odbija palacinke da jede prstimauser posted image . Fin decak

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Igracke za dete od 4 god.
25.12.2016 16:30:26   
Jeje1
Nije štos u igrački već u vremenu provedenom sa detetom. I najskuplja i najlepsa igračka dosadi i brzo postane skupljač prašine. Suština je u provedenom vremenu sa detetom. Ako mu posvetite dovoljno vremena i pažnje, i najjeftinija i najneuglednija igračka postaće najlepša i najdraža. Obična neugledna kutija može da bude 1000x važnija u dečijem životu od preskupe ultramoderne supernabudžene igračke. Tu pravila nema. Dete od tri ili četiri godine drugačije posmatra svet od nas odraslih.



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Igracke za dete od 4 god.
25.12.2016 18:10:34   
Mala Elena
Sve je tacno,samo sto paznja treba deci u bilo kom uzrastu ne samo detetu od 4 god.

(odgovor članu Jeje1)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Igracke za dete od 4 god.
11.11.2017 0:43:20   
mama Jo
Da li ste negde videle neke lepe staze za automobile? Cula sam da imaju one neke sto mogu da se nadovezuju jedna na drugu...

Sta bi jos bilo zanimljivo decaku od 4 godine? 🤔

Ljisho gde si uzela tu profi pracku?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Igracke za dete od 4 god.
11.11.2017 9:49:48   
Mala Elena
Mislim da ima u Dexico onu sto reklamiraju, svetlecu stazu, ali ko zna koliko je.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Igracke za dete od 4 god.
8.3.2018 15:41:27   
Dora89

IZVORNA PORUKA: Jeje1

Nije štos u igrački već u vremenu provedenom sa detetom. I najskuplja i najlepsa igračka dosadi i brzo postane skupljač prašine. Suština je u provedenom vremenu sa detetom. Ako mu posvetite dovoljno vremena i pažnje, i najjeftinija i najneuglednija igračka postaće najlepša i najdraža. Obična neugledna kutija može da bude 1000x važnija u dečijem životu od preskupe ultramoderne supernabudžene igračke. Tu pravila nema. Dete od tri ili četiri godine drugačije posmatra svet od nas odraslih.





To apsolutno stoji. Igračka je samo komad plastike ako je prvo roditelj ne osmisli, pa tek onda da dete da igri lični pečat.

(odgovor članu Jeje1)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Igracke za dete od 4 god.
8.3.2018 15:43:55   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Mislim da ima u Dexico onu sto reklamiraju, svetlecu stazu, ali ko zna koliko je.


Ta svetleca staza je oko 3500 + jos neki dodaci za 2000.... ali odlicna stvar, moja J.se igrala sa tim kad smo bili kod kumova

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Igracke za dete od 4 god.
7.5.2018 9:07:35   
mama Jo
A sta decak od 4 godine voli i vozi od prevoznih sredstava? Treba na rodjus uskoro pa se troumim sta da uzmemo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Igracke za dete od 4 god.
7.5.2018 9:11:13   
Misha i Ljisha
Kako mislis vozi? Moze bicikl sa pomocnim tockicima heheh..

MOze nesto na daljinsko upravljanje. To je uvek i svima zanimljivo.

A ja vidim da se deca odusevljavaju npr kostimom ili rekvizitima za kostime tipa gusara i sl.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Igracke za dete od 4 god.
7.5.2018 14:17:47   
mama Jo
Pa to, nemam pojma sta uopste postoji za decake 😀 imam dve devojcice, pa nesto ni ne obracam paznju na decacke igracke user posted image

Konsultovacu se sa mamom od malenog najbolje. Dugo se bismo videli pa ni ne znam sta tacno ima 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Igracke za dete od 4 god.
7.5.2018 18:41:20   
Misha i Ljisha
Mi imamo sve same decake u familiji. Gusari, kauboji policajci i svi kostimi ili sto ina veze tako s prerusavanjem im je super. Dinosaurusi i td

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Igracke za dete od 4 god.
7.5.2018 19:23:15   
MimaKos
Sve sto je na daljinski ih odusevljava.. cak i moja 4,5 cerka ima autice na daljinski. A njoj u zadnje vreme zanimljivo ono gde se pecaju ribice na stap, i onaj zec i sargarepe , izvlacis sargarepe i u jednom momentu skoci zec uvis, crkose od smeha sa tom igrackom :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here