|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.11.2017 16:36:28   
mama krava
Ja sam naručila da mi za Nadu (8 god) drugarica donese iz Rusije klizaljke, prave, kožne, bele, ona kao Elzine... tamo je to oko 20eur, a ova moja će da se raspameti. Celog raspusta nas cima da je vodimo na klizanje, a još jeove god naučila rolere, tako da će klizanje da joj bude laća.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.11.2017 16:52:09   
Ana RR
Odličan poklon, MK user posted image ja sam obećala Marku da ćemo ove zime ići na klizanje... a ko me pita umem li da klizam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.11.2017 17:16:32   
emicaa
Dora kaze da hoce da reknem djeda mrazu da joj donese one figurice iz patrolnih sapa,cokoladu,sampon i gel za tusiranje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.11.2017 18:20:10   
mama krava
Ana, ni ja ne znam ni muž...ide sama na led user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.11.2017 18:57:25   
MamaNecaVo
Moj A je u fazi da glumi Pikasa tako da smo uzeli onaj esukativni/kreativni sto sa malom stolicicom.
Naravno, drvene vozice kakve nemamo (obozava ih).
Garazu sa automobilima,neke svetlece automobile sa trakom iz top shopa i kao radionicu za decake.

Kome je BIH blizu,preporuka za kupovinu igracaka.
U odnosu na ans su duolo jeftiniji em dobijes povrat pdv-a.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.11.2017 19:15:16   
Ana RR
Jao mi smo u Kanadi imali taj sto... mnogo dobra stvar. Imao je i svetlo ispod, i boje i svašta nešto..

Evo našla sam sliku

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.11.2017 19:17:39   
MamaNecaVo
Ako se ne varam i ovaj nas je takav.Ima sa strane kao neke ladice za sitnice.
Super!
Znaci da nisam pogresila.

Isla sam logikom sta nemamo,a da ce mu trebati u skorije vreme.
Deluje mi kao korisna stvar pogotovo za decu koja vole da crtaju.
A sad kada vidim da moze dugoo da se igra tu,odusevljena sa..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.11.2017 20:59:57   
Sanjica26 RR
MK to je pravi poklon. Ja nista ne smisljam. Spontano cu nesto da im uzmem sta vidim.
Znam samo da cu T nesto za crtanje da kupim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.11.2017 21:20:04   
MamaNecaVo
Verujek da je lakse sa starijom decom,pri cemu znaju da izraze zelju sta zele.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
23.11.2017 21:22:45   
milicicak
Mini buba je od Deda Mraza narucila Bambuci. Nemam pojma sta ce da dobije od nas, mozda Leu iz Shimer i Shine.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 7:35:48   
Misha i Ljisha
Ima li neko onaj super graf. Moja je to narucila od deda mraza, samo crta i crta i besumicno crta (mada ne cini mi se da je neki talenatuser posted image ). Skuplja je igracka pa ako je neko ima da cujem vredi li tih novaca.

MK mi smo Dunji prosle godine ispunili zelju i upisali je na klizanje, kupili joj klizaljke i evo je ove godine ide na hokej user posted image , zanimljiviji je od umetnickog klizanja ehhehe...Ali mi smo uzeli klizaljke koje se kao i roleri za male razvlace 4 broja. A i ja imam utisak da su te prave klizacke mislim te za umetnicko klizanje (drugacije su za hokej) klizaljke teze za nauciti.Nemam pojma iskreno ja ne klizem kao ni tiuser posted image tako mi se samo cini heheh

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 7:39:51   
Sanjica26 RR
Miso Ljiso, sta je to? Ajde postavi link. Moja T obozava da crta i lepo crta.
Za Sofiju jos ne mogu da kazem kako crta, ali i i ona non stop crta i boji

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 7:48:49   
Misha i Ljisha
Postavicu cim se vratim kuci iz jutarnjeg sopinga. Idem dete da odvedem u vrtic pa se vracam user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 8:20:43   
Misha i Ljisha
https://www.youtube.com/watch?v=NbPgLsozsSc
kao nauce da crtaju lepo uz pomoc ovog ali ja verujem da samo nauce dobro da precrtavaju user posted image

jedino sto mi se bas svidja jste sto moze sa sobom da ga nosi i da crta sta god zeli u prirodi

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 24.11.2017 8:28:23 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 8:40:54   
lesica
Ljišo, L ima nešto slično, manje doduše od ovog, i radi po principu projektora.
Šta da ti kažem, možda joj je bilo interensantno dan i po, i batalila je.

Ja nemam ideju šta ću klincima uzeti. Ajd D nekako, ali za L nikako nemam ideju.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 8:42:23   
Sanjica26 RR
Ljiso, ovo je super. Sto se tice crtanja moju ce ovo super da drzi. Ona po ceo dan kad ne radi domaci crta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 8:43:12   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ljišo, L ima nešto slično, manje doduše od ovog, i radi po principu projektora.
Šta da ti kažem, možda joj je bilo interensantno dan i po, i batalila je.

Ja nemam ideju šta ću klincima uzeti. Ajd D nekako, ali za L nikako nemam ideju.

e toga se i ja bojim, mislim ovo nije bas mastovito u smilu da dete crta ono sto zamisli vec ono sto vidi. Nemam pojma da li ce joj se svideti. A skupo mi je da puknem toliko para za par dana zabave. Jaooo kako bi bilo dobro da postoje te igracke na iznajmljivanje. Eto mame biznis predlogauser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 8:44:20   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ljiso, ovo je super. Sto se tice crtanja moju ce ovo super da drzi. Ona po ceo dan kad ne radi domaci crta.

i moja je u stanju celo popodne da crta kad dodje iz vrtica au vrticu je uvek nadjem da crta. Ali znas kad nisam pametna. Kao sto napisah ovo nije da dete crta sta je zamislilo vec ono sto vidi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 8:46:14   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ja nemam ideju šta ću klincima uzeti.

Ni ja. Pitala sam ih al trenutno ni same ne znaju. V sam spremila, njemu je lako samo da su autici user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 8:46:53   
Sanjica26 RR
Ima samo za mladju decu iznajmljivanje Klik
Vidim od ovih starijih niko ne zna sta da im roditelji kupe. Jel to zbog toga sto imaju dosta igracaka? Pitam i samu sebe

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.11.2017 8:47:55 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 8:47:30   
lesica
Ljišo, to je Lenki bio problem. Bila je ograničena na neki broj crteža i puko precrtavanje, pa kao posle boji. I dosadilo joj je jako brzo. A ja ssam skontala da mi je u tom slučaju mnoooogo lakše da joj odštampam slikovnice, ili kupim , pa nek boji user posted image

Ti ćeš znati najbolje.

Ova konstrukcija mi je simpa baš zato što može da se nosi, i da služi kao postolje za crtanje, na stranu osnovna funkcija.



IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ja nemam ideju šta ću klincima uzeti.

Ni ja. Pitala sam ih al trenutno ni same ne znaju. V sam spremila, njemu je lako samo da su autici user posted image


Pa to. Cvrle će dobiti neke autiće, nešto već, ali ona...uh. Na kraju će biti neke društvene igre ili već, samo da popišem šta ima, šta nema.

< Poruku je uredio lesica RR -- 24.11.2017 8:49:15 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 8:51:07   
Misha i Ljisha
Jedina razlika je sto moze da se nosi pa da izadje i napolje da crta kuce i sl, pa u tom smislu nije ogranicena, mogu da joj stavim i knjige pa da precrtava ilustracije, mogu da joj stavim tablet da precrtava nesto sa tableta, moze napolje da nosi, sve su to plusevi ALI kao sto rekoh nemam pojma eto zbog te maste,

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 8:54:53   
Sanjica26 RR
Ljiso, oni imaju i previse maste. user posted image Mislim da se ovako i uce neke stvari da crtaju pravilno. Moja T kad gleda iz knjige skroz isto nacrta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 8:58:22   
Misha i Ljisha
Pa dobro T je veca, D i S imaju manje godinica.Moja D ce 5 u januaru. Mislim ona dodaje na crteze polako svasta, i drzimo sladolede u rukama tata i ja, mene "nasminka" (tako me natracka da je mm pitao zasto mama na crtezu ima 6 ocijuuser posted image ) dodaje detalje, kais, prsten, u krasava, more crta i svasta ali mislim da nije jos bas na ovom nivou. I pise na igracki da je 6+. E sad jedino da joj kupim, paeto zelja joj se ispunila, da sacuvam igracku naravno dok ne bude starija pa je ponovo izvadim

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.11.2017 9:02:21   
Sanjica26 RR
Ovo nema veze sa novogodisnjim poklonima. Ali planiramo T da kupimo ovo za rodjendan. KLIK ovo smo odavno razmisljali, ali bila je mala. Sad je taman velika. I ovako svaki dan pravi krpice za lutkice od nicega. Tu ima prava sivaca masina.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.11.2017 9:07:22 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here