|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.12.2019 15:41:37   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Nato sve to ima. Bicikl dobila letos. Haverbord za rodj pre 2 godine. Tablet ima.

Nemam ideju 😐Mislila sam onaj smartic satic.


Imas za 3000din..sve je to isto..Moja ima,razbila je ekran..mada su im u skoli zabranili,prisluskivali su uciteljice..pa moja ne voli da nosi..raspitaj se da li sme..

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.12.2019 21:53:29   
Filadendronka
Sta kupiti “deci” od 18 god? 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
24.12.2019 22:01:09   
mama Jo
A joj 😊
Mozda njima uplatiti profi fotografisanje. Ako je devojcica, tj.devojka, kontam da decacima to nije bas zanimljivo, mada mozda i jeste nemam pojma. Kao sa grupom najblizih prijatelja. Moze da bude bas zabavno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2019 0:10:58   
mama Jo
Masnice,Fil jeste odlucile?😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2019 9:14:41   
Ana RR
Marku smo kupili ovog robota klik

A kumiću društvenu igru Ne budi tatu i igricu za PS4

I slatkiši i to je to.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2019 9:16:40   
mama Jo
Ovaj robot bas izgleda mocno Ana.

A kakva je ta igra ne budi tatu dok spava, sta se radi? Vidim da su mnogi uzeli, drugarica mi kaze njen mali hoce to ne mogu nigde da nadju, rasprodato svuda gde su trazi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2019 9:21:25   
Filadendronka

Uhh nismo jos. Razmisljamo da uzmemo mali akvarijum sa ribicama. 
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Masnice,Fil jeste odlucile?😊



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2019 9:28:52   
Ana RR
Pojma nemam mama Jo user posted image kuma mi rekla da kumić to hoće i slučajno nađem u Aksi

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2019 9:44:36   
mama Jo
user posted image izgleda je nesto zanimljimo cim svi hoce. Videla sam kutiju slucajno u prolazu negde, ali nisam se udubljivala o cemu se radi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2019 9:57:19   
Filadendronka
Ime igre obecava! 😁

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2019 13:33:23   
bubulence
Kod nas u pismu pise: Blum barbika, kuhinja za barbiku, barbi kombi, tabla za crtanje iz top shopa, lol koferce, za batu muzicka guralica. Bacila sam pogled u dexy co i glava me boli od cena. Vrv cemo u nedelju ici do NS da uzmemo. Htedoh da porucim ali ko zna kada bi stiglo jer je u kurirskim sluzbama haos. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
27.12.2019 13:36:07   
mama Jo
Bubi, sigurnije je da odete, vidis sta se desava sa isporukama. Ja sam malopre isla okolo naokolo sta mi je u blizini da pogledam. Svega ima zaista. Jana je pozelela barbiku isto... ali juce je od mog brata dobila Anu i Elzu predivnu, a i tetka ce joj kupiti neku kao barbi sa ljubimcem. Iskreno ne znam da li i mi sad da joj uzmemo.
Tako da sam ja bas u problemu sta im kupiti. A trk mladja mi je haos... ona samo plisane igracke hoce, a plisanih imamo na izvoz, to je najmanje sto nam treba.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.12.2019 14:04:57   
Dragica Draga
Svasta pripremamo, uglavnom pregrst sitnica kojima ce se obradovati.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.12.2019 19:52:40   
nata11


IZVORNA PORUKA: bubulence

Kod nas u pismu pise: Blum barbika, kuhinja za barbiku, barbi kombi, tabla za crtanje iz top shopa, lol koferce, za batu muzicka guralica. Bacila sam pogled u dexy co i glava me boli od cena. Vrv cemo u nedelju ici do NS da uzmemo. Htedoh da porucim ali ko zna kada bi stiglo jer je u kurirskim sluzbama haos. 





Bubi mene mm zapeo da idemp sutra da uzmemo guralicu u Pertiny. A ona oko 7500 mislim da je. Inace ima dosta original igracaka ali kako je starija vidim da se to ne isplati. Brzo prodje interesovanje. 

I mi zakasnili. Ne primaju narudzbine vise za isporuke do ng pa cemo sutra u prodavnice i do kineza. Ne znam ni da li da pakujemo ove godine jer je premala da bi joj to nesto znacilo. 

_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.12.2019 20:29:31   
bubulence
U Aksi ima snizenih guralica ako sam dobro videla. Mislim da ima za 5000. U dexy co su 6000. Za bene se ne isplati kupovati skupe igracke. Mi smo Emi za prvu novu godinu kupili neki kao muzicki tepih za bebe, platili oko 80e nikada ga nije pipnula. Glavna igracka je bila plasticna flasa


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.12.2019 21:09:53   
Khaleesi
Mi smo tu kolca-guralicu iz akse dobili 5000 je bila, za prvi rodjendan M. Sada ima 7 godina baterije nismo menjali kao nova su i sve bebe koje dodju kod nas je obozavajau. J ima 4 god i jos je vozi ponekad... 🤣

Danas sam sebi izabrala haljinu za poklon mm je platio. Njemu sam kupila duks, deci haos stvari... Igracaka imaju i previse, slatkisa i za komsijsku decu, tako da sam kupovala farmerke i duksice deci.... 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
28.12.2019 22:34:41   
nata11
Gotovo sada nemam u gradu ni Aksu ni Dexy co a ne vrse dostavu vise. Naci cemo nesto vec. 



_____________________________





(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
29.12.2019 15:14:54   
bubulence
Eto, nema pravila... Nama su sve igracke bile promasaj jer je obema do drugog rodjendana najzanimljivija bila plasticna flasa, eventualno daljinski ili sarena kesa...

Ali me nikada nije bilo briga, volim praznile, volim poklone, kupujem im sve sto mi dodje pod ruku 😁

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2020 10:31:35   
nata11
Mame jel spremate vec pokone za NG?

Jel ubacite igracke u paketic ili zasebno pakujete?


Ja za I vec napravila spisak igracaka pa cu videti - ona lutka/glava za sminkanje,metalofon, bojice, vozic.
Sebe cu castiti pidzamom , za mm cu neku lepu kosulju.
Brat i sestra su mi daleko user posted image
Tati cu umestiti domace kolace i neke carape, kvalitetne cajeve upakovati u korpu. Za mamu ne znam, malo smo u zategnutim odnosima pa zavisi...

_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2020 11:22:13   
Ana RR
Marko je tražio gitaru, pa ćemo videti. Davno mu je mm rekao da deda mraz donosi poklone samo do 9. godine i on sad ne zna šta bi pre jer mu je ovo poslednja godina user posted image

Mm i ja smo se preeeeviše istrošili ove godine tako da ne verujem da ćemo kupovati ikakve poklone sem za Marka i kumića.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2020 13:12:04   
branki*
Ja zasebno igracke.bojani onu drvenu kucicu za lutke i neke sitnice cu jos dokupiti.Bozi ne znam.Bratanici lutku sa dodacima i neku haljinicu ili bluzu.slatkisi.

Ne znam za ove ostale..mama,tata,brat..svekrva.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2020 21:36:48   
veselicaa
Mi ćemo Nini igračke,odabrali smo baš lepe i kreativne,a A i S uvek kažu šta žele da im kupimo.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
3.12.2020 21:40:04   
Sanjalicaaa
Nemam nikakve ideje za poklone. Razmisljam danima, i nista nisam smislila ni za decu ni za ostale. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
4.12.2020 8:07:06   
emicaa
Meni su oatali najmanji problem,ne znam sta cu djecu.Dora je napisala pismo i zeli kutiju igracki 🤦‍♀️ David kaze da ce mu donijeti lego voz,to je dobio prosle godine.Rasklopio ga u milion dijelova i sad bi opet.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Ideje za Božićne i novogodišnje poklone
4.12.2020 8:15:01   
veselicaa
Haha srećko mili.Oni vole da traže iste poklone kao sto su i dobijali ranije.
Dori kupi nekoliko igrački i spakuj a njemu pokaži neki online sajt sa igračkama,gledajte zajedno i naćiće već nešto.
Nina samo dodaje šta još hoće,ali kupićemo ono što mislimo da će je zanimati.Dve,tri igračke biće po njenoj želji,to su neke koje baš traži.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here