|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
13.10.2009 11:32:06   
Anoniman
Ne ogu da nadjem farbu na netu, ali evo kako izgleda boja posle skoro dva meseca
user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Farba za kosu
13.10.2009 11:41:00   
Trcosava
verujem ja tebi i super ti je i kosa i frizura (to onako usput ti delim komplimenat)
ja sam samo iznela svoje mišljenje...meni kosa kao ima prirodno malo crvenog pigmenta ali malo koja farba mi se zadržava...tek sad kad mi je malo porasla kosa sam uspela da pranje svedem na jednom nedeljno, do skoro sam je prala 2-3 nedeljno - pa se samim tim i brže ispirala
da nepričam da kad imam kratku kosu - perem svaki dan i na skoro 15-20 dana je farbam

pored svega što sam joj uradila (kosi) - čak i skidala crvenu i farbala se u plavo (nije uspelo - bila sam konjak boja) i izvlačila pramenove na crvenu...čudi me da je uopšte imam na glavi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Farba za kosu
13.10.2009 11:43:42   
bonita
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ne ogu da nadjem farbu na netu, ali evo kako izgleda boja posle skoro dva meseca
user posted image




ovo mi se isto svidja.Bas ti je frizura lepa a i ova boja ti super stojiuser posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Farba za kosu
13.10.2009 11:45:03   
Anoniman
Hvala drageuser posted image juce sam je malo skratila, pa sad ima i oblikuser posted image

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Farba za kosu
13.10.2009 12:21:12   
Maya21
moja lepa sister user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Farba za kosu
13.10.2009 13:43:56   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Farba za kosu
13.10.2009 15:48:20   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: Sneža

Juce sam bila kod frizerke na feniranju,i kaze mi zena da mi je kosa katastrofa suva,najverovatnije zbog lose farbe za kosu,elem farbam se sama(mislim kuma me farba u kucnoj varijanti),priznajem nikad nisam obracala posebnu paznju koja marka farbe i sli.,ali posto i sama vidim da mi je kosa sve suvlja,zanima me koju vi farbu koristite a da ste zadovoljne istom??


Ja u poslednje vreme koristim Lorealove čokoladne boje, mnogo je dobra ta smeđa kolekcija, kosa je sjajna i boja se ne ispirauser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Farba za kosu
22.10.2009 9:44:33   
kovo
Zar nije tema bila dali se sme ili ne sme farbati u trudnoci?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Farba za kosu
22.10.2009 9:45:07   
kovo
Pogresila sam forum....


(odgovor članu kovo)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Farba za kosu
28.10.2009 15:08:12   
Trcosava
kahm...balzam u ovoj farbi koju mi dragi kupio mi se ne đa - mnogo mi masti kosu (ja to da update ono što sam rekla da ćem kažem kakav je balzam)

(odgovor članu kovo)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Farba za kosu
28.10.2009 20:35:39   
Anoniman
Ja sam bila satirana u crveno (kosa mi je prirodno mnogo tamna) pa prefarbana u moju boju ali posto mi je radjeno crvenim blansom jos uvek mi se primecuje crvena! Subrina je najbolja po meni! Frizerka kod koje sam bila na praksu radi sa njom i niko se nikad pozalio nije a kosa sijaaaaaaa...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Farba za kosu
28.10.2009 20:48:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Ja sam bila satirana u crveno (kosa mi je prirodno mnogo tamna) pa prefarbana u moju boju ali posto mi je radjeno crvenim blansom jos uvek mi se primecuje crvena! Subrina je najbolja po meni! Frizerka kod koje sam bila na praksu radi sa njom i niko se nikad pozalio nije a kosa sijaaaaaaa...

user posted image user posted image user posted image



Pcelice, ja sam prvi put koristila subrinu pre tri meseca, jos se nisam ponovo ofarbalauser posted image a boja se nije isprala i sija se nenormalno, kao da sam sveze ofarbana...da mi nije izrastka od dva prsta bilo bi savrseno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Farba za kosu
28.10.2009 20:48:12   
kackica
A sta mislite cure za plavu farbu, ja imam pramenove i frizer mi rece da uzmem neku evolution 11/1 inace ako me on ne farba ja se farbam sa Garnier*pegavom*, tako je interno zovemo ja i moje drugarice

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Farba za kosu
28.10.2009 20:59:29   
Anoniman
Mene odusevljavaju subrinine boje! Ova moja crvena je ispala neverovatna!
Crne boje im pogotovu sijaju! A meni se svidja kapucino! Cim pocnu sede ofarba se u tu boju! user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 28.10.2009 21:01:30 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Farba za kosu
28.10.2009 21:03:09   
Anoniman
kackica a cija boja?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Farba za kosu
28.10.2009 21:06:43   
kackica
Frizer mi rece Dikson-evolution 11/1 da je super, jer se farbam vec 12 god u plavo i uvek je drugacija, ma koju farbu koristila ako se ne blajham ne moze biti bebi plava valjda zato sto imam dosta crvenog pigmenta.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Farba za kosu
28.10.2009 21:10:33   
Anoniman
Joooj velika je nauka to oko mesanja boje! Nekad je potrebno da se promesaju po 5 boje kako bi bila ona trazena boja!

(odgovor članu kackica)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Farba za kosu
12.1.2010 22:55:26   
Brineta24
Kovo,

Moze se farbati u trudnoci. Jedino se ne preporucuje prva tri mjeseca...
Ja sam pitala doktora i rekao je da mogu bez problema da se ofarbam. Koristim farbu bez amonijaka...:)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Farba za kosu
12.1.2010 22:59:11   
magde
pa ja sam sa diplomom frizer i ja preporucujem KEUNE proizvode za kosu kao i njihove farbe.Ja sam BLOND devojka koja se sama satira sama se sisa tako da mogu da se pohvalim imam super novu frizuru sama sam je satirala i sisala tako da bih htela da se slikam i da postavim sliku i to podelim sa vama

(odgovor članu Brineta24)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Farba za kosu
13.1.2010 10:20:58   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: magde

pa ja sam sa diplomom frizer i ja preporucujem KEUNE proizvode za kosu kao i njihove farbe.



Magde svaka tebi cast i ne bih da umanjim tvoje misljenje  ali Keune?????

Pa ta farba je toliko jaka da ubija i kozu i kosu...uzas....ja sam je koristila i nisam na nista gore naisla od toga! toliko dugo se farbam  i znam iz iskustva ...a svasta sam stavljala , sve boje i skoro pa sve farbe... ne bih je nikome preporucila!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 13.1.2010 10:24:57 >

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Farba za kosu
13.1.2010 10:25:28   
Anoniman
Jao, da vam ispričam šta se mojoj mami desilo pre koji dan, ja sam bila u šoku!!!

Otišla žena u Merkator, kupila farbu za kosu! Farba se Lorealovim farbama, već odavno! Stigne kući, otvori farbu, a unutra umesto Loreala, neka ŠLB farba!

Da li verujete da ljudima pada na pamet da u prodavnici prepakuju skupu farbu u kutiju neke jeftine da bi je manje platili?!
user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Farba za kosu
13.1.2010 10:28:04   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image user posted image user posted image   Jednom sa cak i gledala kad su to radili ..zato uuvek pogledam sta ima u kutiji, jer moze i da se zameni i da fali balzam ili slicno...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Farba za kosu
13.1.2010 10:31:58   
Anoniman
Ja ne mogu da verujem da se to dešava! 

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Farba za kosu
13.1.2010 15:53:09   
Anoniman
jel ima neko iskustvo sa Helenton farbom za kosu(black)?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Farba za kosu
13.1.2010 16:36:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

jel ima neko iskustvo sa Helenton farbom za kosu(black)?


..frizerka mi reče da su dobre i da se ne ispiraju.. ma nema koje nisam koristila....!
aj da probam ovu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože
BRAGE modna kolekcija - ženstvenost koja i...
U Brage modnoj kući, uz veliki broj modela i dezena spremni su da odgovore na svaki izazov, svaku potrebu ili želju kupc...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here