|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
19.1.2010 13:04:04   
bebironcic
Ne znam za  nju,ali je meni ubedljivo bila najlepsa boja sa palete,ne mogu da se setim sada tacno naziva na kutiji bilo je to odavno a sada sam unazad nekoliko godina plavusa,ali to je ona crna sa teget sjajem.Jesi li probala nju?
Plavuse,jeli se farbala neka od vas sa Igorom?Ja sam se njome ranije farbala i kosa mi je bila super i boja.Sada je ne mogu naci,pa stalno menjam i trazim adekvatnu zamenu za nju.A uzgred sam promenila i frizerku,da isprobam novu,pa me je tako lepo unakazila,kosa mi je bila do struka,ali posto ona nema veze sa zivotom isla sam kod druge na prepravku i kosa nikada kraca-do ramena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Farba za kosu
19.1.2010 13:08:35   
Anck Su Nmaun
Zasto bas Igoru? Ja sam je koristila bas dugo... nisam zadovoljna uopste... jer je prejaka...svi je izbegavaju!
Sta ti je kod te farbe naj vise odgovaralo??  Od kad sam promenila farbu preporodila mi se kosa!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Farba za kosu
19.1.2010 13:14:59   
bebironcic
Meni je ona bila ok,i kosa mi nije bila ostecena a boja je bila super-bela sa blagim pepeljastim sjajem,nije bilo onog zuckastog korena.A sada kako stalno menjam i isprobavam nisam nesto zadovoljna bojom!Probala sam palete xxl,ali je ona punoooo jaka i steti kosu!Tako da sam sada u nedoumici-cime se ofarbati!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Farba za kosu
19.1.2010 13:18:54   
Anck Su Nmaun
Da predpostavila sam da trazis belo cim ti je odgovarala.... joj kako sam se ja przila i blansevima i igorom pa na sve 12% samo da budem bela!
Mislim da je tottalno izbacena iz prodaje..kazu radioaktivna je user posted image user posted image user posted image salim se naravno user posted image
Sad sam u fazonu prirodnije plave..pa videla si na slikama!

Joj ja jednom naisla na jednu farbu koja nije bila jaka ali je izvlacila belo..u LILY parfimerijama je ima..al se nemogu setiti naziva!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 19.1.2010 13:19:14 >

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Farba za kosu
19.1.2010 13:25:30   
bebironcic
Ti si se bas dobro przila sa 12%,ja oduvek koristim 9%.Jedino sam morala 12% kada sam iz crne htela da opet budem plava!A blans ne koristim,valjda mi je pigmentacija dobra.Cula sam da je dobra Stilova 11/1,kazu da je ona bas ono belo-belo,mada sam ja nesto sumnjicava kada su takvi proizvodjaci upitanju?!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Farba za kosu
19.1.2010 14:02:46   
Anoniman
Bebirončić, draga ako si mene pitala u gornjem postu...user posted image - evo ja sam se ofarbala ima već par dana i jako sam zadovoljna... oprala sam je i sinoć, ne ispira se ima lep sjaj...
ne volim te crne sa indigo odsjajem, ne stoji mi... možda ona sa crvenkastim ali ne bih da experimentišem držim se ove . obična crna nijansa  Helenton 1.
Donedavno sam koristila i Wellaton 2/O isto sam bila zadovoljna, sem cene.... user posted image skoro 400 din. s tim da je moja kosa gusta i treba mi po jedno i po pakovanje........ nijense ove dve farbe se ne razlikuju, skoro da su iste.
Crnkama toplo preporučujem!user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Farba za kosu
19.1.2010 14:12:59   
bebironcic
Dago mi je da si zadovoljna-a na tebe sam mislila kada sam pisala za palete.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Farba za kosu
19.1.2010 14:15:31   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Ti si se bas dobro przila sa 12%,ja oduvek koristim 9%.Jedino sam morala 12% kada sam iz crne htela da opet budem plava!A blans ne koristim,valjda mi je pigmentacija dobra.Cula sam da je dobra Stilova 11/1,kazu da je ona bas ono belo-belo,mada sam ja nesto sumnjicava kada su takvi proizvodjaci upitanju?!


Ma da ranije sam experimentisala svim bojama.... od crne ..crvene...sve nijanse plave pa sam cak bila i ljubicasta..ne pitaj.... al sam posle pozelela da mi kosa bude na prvom mestu zdrava  i  onda sam cak presla i na 6% i super mi je hvatalo..ali opet farbe za plavuse kao sto su Igora i Keune su ocajne!
Sad sam na nekoj Limix kazu neka italijanska..nije losa! Mada sam koristila i Palete...pa taman nasla boju oni je izbacili iz prodaje....user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 19.1.2010 14:16:46 >

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Farba za kosu
19.1.2010 14:19:55   
Anoniman
Moram da priznam da sam se neko vreme farbala Keune farbom.... neka tamno braon-čokoladna, ne sećam se.... boja bude super ali mi kosa ode u ...!user posted image
Kad to uradi sa ovom nijansom mogu da zamislim kakva kosa bude posle farbanja nekom svetlijok bojom....
Na prvom mestu -zdrava kosa....
Uh, bila sam i plava (sa pramenovima), pepeljasto braonkasta...user posted image , crveno-ljubičasta... ma meni dosta toga stoji ali sam se zadržala na crnoj. Inače, mm sam upecala kao plavuša!user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Farba za kosu
19.1.2010 14:25:20   
bebironcic
user posted image ...moras priznati da su plavuse neodoljive?!I ja sam bila i crna,bordo,ljubicasta,nesto cokoladno...a sada sam bas pepeljasto,ali vise volim belo.Dolazila sam u iskusenje da promenim boju ali mislim da bih se pokajala,jer bi mi posle trebalo dugo vremena da se vratim na plavo.Neka ostane kako jeste,sada jos samo da poraste kao sto mi je bila do pre nedelju dana i bicu presrecna!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Farba za kosu
19.1.2010 14:32:22   
Anck Su Nmaun
Ja sam godinama bila crnka ii jos uvek mi neki kazu da mi je lepse stajala... imala sam dugu crnu zdravu ma preelepu kosu alisam uvek znala da cu posle biti plavusa!
I  meni je plavo plavo i No1.... mm me nikad ne bi ni spazio da nidam bila plavusa user posted image user posted image user posted image user posted image

Isprobala sam sve zive bolje.... przila kosu i na kraju sto kazu pronasla se u plavoj i ne bih je sad menjala ni za koje pare!


(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Farba za kosu
24.1.2010 3:57:25   
She Ra
Ja sam smedja sa plavim prirodnim pramenom..
Ali sam se jednom prilikom zanela i pozelela da odem u svelije boje, sto je bio potpuni promasaj.. Jos gore od toga bio je pokusaj vracanja u "moju boju", gde je na videlo izasao crveni pigment, za koji nisam ni znala da postoji (kosa mi je na pepeljasto vukla uvek)..

Jedina farba koja me je spasila crvenog odsjaja bila je Keune br. 4... Sada sam tamno smedja, dve nijanse ispod crne, sto mi posebno istice tamno zelene oci i dopada mi se vise nego moja priridna boja.. user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Farba za kosu
27.1.2010 23:43:34   
mamaca
user posted image  
user posted image
(Ova levo)
Drage moje,interesuje me da li znate sa kojom farbom mogu dobiti ovakvu boju a moja sadasnja izgleda ovako
user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 27.1.2010 23:46:24 >

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Farba za kosu
28.1.2010 0:00:40   
Anoniman
ja bolje da vam ne kazem koja je moja prirodna (za one forumasice koje znaju kako izgledam)
ja sam prirodno svetla svetla skoro plava...
a farbam se crnom...Palette koristim (ili pallete, kako se pise>)

(odgovor članu mamaca)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Farba za kosu
28.1.2010 1:23:49   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: magde

pa ja sam sa diplomom frizer i ja preporucujem KEUNE proizvode za kosu kao i njihove farbe.



Magde svaka tebi cast i ne bih da umanjim tvoje misljenje  ali Keune?????

Pa ta farba je toliko jaka da ubija i kozu i kosu...uzas....ja sam je koristila i nisam na nista gore naisla od toga! toliko dugo se farbam  i znam iz iskustva ...a svasta sam stavljala , sve boje i skoro pa sve farbe... ne bih je nikome preporucila!


Meni je Keune oštetila kosu, prejaka je zaista.
Ne preporučujem ni ja!



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Farba za kosu
28.1.2010 1:25:27   
lothroniell
He he! I sam prirodno jaaaakooo svetla skoro pa plava, a farbam se u tamno ljubicasto! user posted image
IZVORNA PORUKA: OTI

ja bolje da vam ne kazem koja je moja prirodna (za one forumasice koje znaju kako izgledam)
ja sam prirodno svetla svetla skoro plava...
a farbam se crnom...Palette koristim (ili pallete, kako se pise>)



_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Farba za kosu
28.1.2010 1:26:51   
eugenija
Preporuka: klik

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Farba za kosu
28.1.2010 1:34:59   
lothroniell
Hvala! Juce sam se ofarbala sa MaxiTon ljubicastom i jako mi se svidja...

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Farba za kosu
28.1.2010 1:38:06   
Delijagirl
Ja uzmem sta stignem sad sam uzela ovaj em... subrinu neku i time da sam se prvi put farbala sama odlicno je ispalo user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Farba za kosu
28.1.2010 1:39:14   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Hvala! Juce sam se ofarbala sa MaxiTon ljubicastom i jako mi se svidja...


Jeee..user posted image pa postavi nam sliku!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Farba za kosu
28.1.2010 1:45:10   
lothroniell
Ocem cim se sliknem sutra po dnevnom svetlu! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Farba za kosu
28.1.2010 1:48:13   
eugenija
E supericaaa!!!

A kakva ti je to MaxiTon farba? Jel to farba farba ili kolor šampon? Nisam čula za nju.

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Farba za kosu
28.1.2010 1:49:53   
eugenija
IZVORNA PORUKA: bebironcic

user posted image ...moras priznati da su plavuse neodoljive?



AMIN!

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Farba za kosu
10.2.2010 16:15:34   
Suncicabg
I ja nemam strogo odredjenu kojom se farbam ali u poslednje vreme Loreal (bez amonijaka) smedja boja. Super je

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Farba za kosu
11.2.2010 16:40:41   
ksenija81


Meni je Keune oštetila kosu, prejaka je zaista.
Ne preporučujem ni ja!


[/quote]

Potpisujem! Cak i smedja nijansa mi je sprzila kosu!

< Poruku je uredio ksenija81 -- 11.2.2010 16:44:59 >

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tvoj omiljeni Labello u limitiranom izdanju
Beograd, 19.februar 2024. – Bez obzira na godine, nikada nećemo biti spremni da se odreknemo slatkog, šarenog sveta crta...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here