|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
11.2.2010 16:43:27   
ksenija81
Prednost uvek dajem biljnim farbama, tako da koristim BioKap i super je! Probala sam sve i svasta, ali dok sam izvlacila belo-plavu varijantu, samo Revlon sam koristila i bila sam prezadovoljna! Sad sam plava, ali tamnije tako da su biljne farbe extra za tu opciju.

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Farba za kosu
16.2.2010 20:43:38   
Anoniman
Prefarbala sam kosu. Htela sam ponovo prirodnu boju, i, naravno, nije uspelo da izvuce crvenu skroz, sad je tamno braon sa crvenim odsjajemuser posted image , a i dosta sam je skratila. Valjda cu se navici, posto hocu da pustam kosu jos, a bas je bila unistena, sad je zdrava, al boja mi je bas bljak....bas sam obicna i bljutavauser posted image

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Farba za kosu
17.2.2010 8:29:44   
bebironcic
Iz crvene je tesko izaci..zasto nisi probala pre farbanja sa skidacem boje,ja sam se  sa skidacem boje iz cokoladne vratila u plavo?

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Farba za kosu
17.2.2010 8:31:41   
Anoniman
Jednom sam to probala i morala da se osisam na kratko koliko mi je kosa bila unistena. Nikad pre nisam imala problema, iz crvene sam isla i u plavu, i u smedju, i u crnu...a sad se valjda vec toliko dugo farbam u crveno da je zato tesko. Ali evo, gledam na dnevnom svetlu, ok je boja, braon je, ima malo crvenog odsjaja ali nije strasnouser posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Farba za kosu
17.2.2010 8:43:51   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Iz crvene je tesko izaci..zasto nisi probala pre farbanja sa skidacem boje,ja sam se  sa skidacem boje iz cokoladne vratila u plavo?


Jel mi mozes reci koji skidac je u pitanju? Ja bih malo posvetila user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Farba za kosu
17.2.2010 11:09:43   
bebironcic
Joj Sunci..to sam ja kod frizera bila...secam se da je bila svetlo plava boca a proizvodjac..na vrh mi je jezika ali trenutno ne mogu da se setim a poznata je marka...bas sam glupava..aj seticu se pa cu ti napisati u pp kad se budem setila...user posted image
..mislim da je bio Revlon...


< Poruku je uredio bebironcic -- 17.2.2010 11:10:21 >


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Farba za kosu
17.2.2010 11:38:28   
bebironcic
Sunci proverila sam sada kod frizerke,jeste Revlonov skidac boje...

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Farba za kosu
17.2.2010 15:34:30   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Sunci proverila sam sada kod frizerke,jeste Revlonov skidac boje...


E hvala ti! Videcu da li to ima da se kupi. Nisam primetila da kod moje frizerke ima toga, mada nisam ni pitala

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Farba za kosu
9.3.2010 21:54:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija


Ahahahahhaa


Piše na farbi Plavi led. Plava farba sa sivim prizvukom, takve uvek koristim. A kakva je ta still? ... Stvarno se plašim da je šiknem na glavu






To je naša domaća Stevan Still  
Bezbedna je skroz , neće ti uništiti kosu e sad da li će biti ta boja koju ti želiš i to što piše .....

Volim te pepeljaste nijanse plave   

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Farba za kosu
10.3.2010 0:24:22   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: ksenija81

Prednost uvek dajem biljnim farbama, tako da koristim BioKap i super je! Probala sam sve i svasta, ali dok sam izvlacila belo-plavu varijantu, samo Revlon sam koristila i bila sam prezadovoljna! Sad sam plava, ali tamnije tako da su biljne farbe extra za tu opciju.


I kako ti se cini poslije nekog vremena? Ispira li se?

Ja trenutno imama pramenove, ali koristla sam ranije Revlonovu bez amonijaka (dok sam se farbala u plavo) i isto bila zadovoljna, a juce sam kupila BioKap najsvjetlije plavu (cini mi se da je broj 10 ili tako nesto da ne idem sad do WC-a), ali sam mislila da je stavim kao pramenove...znaci na kapu, a ne da farbam izrastak. Ali bojim se da li je dovoljno jaka?! Da mi ne ispadne zuta user posted image Jer citala sam po netu razna misljenja od onih koji je hvale na sva zvona, do onih koji kazu da je smece user posted image


A za ove plavuse sto se farbaju u tamno user posted image Hoce li koja da se mijenja, pleaseeeeeeee????


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:35:55   
bebironcic
Drage moje...vec par dana sam u strasnoj nedoumici...doslo mi je da promenim boju kose i ne znam sta da radimuser posted image dugo godina sam plava pa sam mislila da nesto promenim a i da malo odmorim kosu.Razmisljam u sta bih se mogla ofarbati a da to ne bude crno i braonkaste nijasne.Cackala sam po netu i dopala  mi se ova boja
user posted image

Sta vi mislite drage moje....bas sam u velikoj nedoumici i ne znam sta da radimuser posted image user posted image

< Poruku je uredio bebironcic -- 16.3.2010 12:37:24 >


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:37:38   
Maxin
To je skoro kao crno.

A sta mislis o crvenoj?

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:38:50   
Suncicabg
Ja mislim, da ti je ovo puno tamno, ako si plava. Bolje probaj nesto izmedju pa ces lako u tamno user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:39:21   
Anoniman
Draga boja je fenomenalna ... volim te nijanse .... te ljubičaste, purpurne ..ali nemam pojma kako izgledaš i da li bi ti ova boja išla uz boju lic, očiju ...  user posted image
Ima li te negde? user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:39:34   
bebironcic
Tamno ljubicas_to,ali posto je meni kosa bas plava...bice svetlije na mojoj glavi,nadam se...nece meni stajati crveno zato sto imam tamniji ten....user posted image user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:40:23   
Anoniman
a baš iz plave u tu ?user posted image ... da ne dođe do onog zelenog efekta user posted image


(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:41:18   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Draga boja je fenomenalna ... volim te nijanse .... te ljubičaste, purpurne ..ali nemam pojma kako izgledaš i da li bi ti ova boja išla uz boju lic, očiju ...  user posted image
Ima li te negde? user posted image

user posted image ima me u user posted image za februaruser posted image tamo mi je slicica
bija je super!ja obozavam te lude boje....


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   [Obrisana poruka]
16.3.2010 12:42:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:42:42   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: kaliopi

a baš iz plave u tu ?user posted image ... da ne dođe do onog zelenog efekta user posted image


user posted image user posted image user posted image nece kaliopi...svasta sam ja radila sa mojom kosom...vec sam prelazila iz plave u bordo i bilo je super e a sada mi se ova boja bas dopada...ali ne znam sta cuuser posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:43:37   
Maxin
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Tamno ljubicas_to,ali posto je meni kosa bas plava...bice svetlije na mojoj glavi,nadam se...nece meni stajati crveno zato sto imam tamniji ten....user posted image user posted image


Nece biti svetlije ljubicas_to, zato sto je to jako tamna boja.
Znam iz iskustva. Iz svetlo plave u teget crno, i bilo je tamno 

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:46:06   
bebironcic
Joj Maxin....user posted image i sta sada,a bas sam se primila na boju kao mladi majmunuser posted image user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Maxin)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:46:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebironcic

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Draga boja je fenomenalna ... volim te nijanse .... te ljubičaste, purpurne ..ali nemam pojma kako izgledaš i da li bi ti ova boja išla uz boju lic, očiju ...  user posted image
Ima li te negde? user posted image

user posted image ima me u user posted image za februaruser posted image tamo mi je slicica
bija je super!ja obozavam te lude boje....




uf, ček* da nađem ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:47:00   
bebironcic
Kaliopi draga evo me
user posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Farba za kosu
16.3.2010 12:48:25   
Maxin
Stajace ti i ako ispadne tamnije

Jedino sto je problem, sto tvoja kosa je blansom farbana, pa postoji rizik da ne pozeleni, neko  je to vec pomenuo.


< Poruku je uredio Maxin -- 16.3.2010 12:49:59 >

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 99
   [Obrisana poruka]
16.3.2010 12:48:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here