|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 43 [44]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
6.4.2022 8:17:04   
IvanaSK RR
Nato, jesi isprobala?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Farba za kosu
6.4.2022 19:56:01   
Filadendronka
Ja sam zakazala balayage posle bas puno vremena. Volim koren kad se vidi, ali primetila sam da sam pocela da sedim. I sad se premisljam sta cu, niti bih da farbam koren, niti bih klasicne pramenove skroz iz korena. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Farba za kosu
7.4.2022 8:23:47   
nata11
Probala i nije dobro ispalo pa sam otisla kod frizerke.

OK je, samo iyvlacim pramenove blansom bez farbe ali je naravno najlepse kada tek uradim pa mi stavi preliv. Kada se preliv ispere odmah druga nijansa.

Danas cu bas gledati kada ugrabim vremena kako se pravi preliv.

_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Farba za kosu
9.4.2022 22:49:57   
vonavoj
Fil,ja sam seda odavno..koren farbam kombinacijom 6 i 5...a imam i pramenove..

A sto se boje pramenova tice,za nas koji farbamo koren,mora da se odrzava pogotovo,radi preliv..Nato,jesi probala sa onim elseve ljubicas_tim samponom,ja jednom u 2 nedelje operem kosu..pa imam i jedan balzam za ubijanje zutila..tako produzavam malko lepu boju..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Farba za kosu
9.4.2022 23:27:34   
Ivanka 75
Ja uopste necsedim ravnomerno 🤔 Celi pramenovi sedi ali ovde i onde. Kad sam se farbala posle korone uopste mi nije lepo kosa primila boju. Bolje reci nikako. Uzasno bilo. Tek se sad posle 2 farbanja vratilo na staro.


Cak ni onaj protiv zutila nije pomogao mnogo 😁

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Farba za kosu
11.4.2022 8:05:07   
nata11

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Fil,ja sam seda odavno..koren farbam kombinacijom 6 i 5...a imam i pramenove..

A sto se boje pramenova tice,za nas koji farbamo koren,mora da se odrzava pogotovo,radi preliv..Nato,jesi probala sa onim elseve ljubicas_tim samponom,ja jednom u 2 nedelje operem kosu..pa imam i jedan balzam za ubijanje zutila..tako produzavam malko lepu boju..



Uzimam u Alexandar cosmetics ali dosta susi kosu pa koristim jednom u 15-tak dana.

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Farba za kosu
11.4.2022 10:52:27   
dunja RR
Fil i ja sam odlučila da uradim balayage, jer volim da sam plava, a pošto samo izrastak farbam inače, ali od pre 2 godine ne plavom klasičnom, nego nekom tamno plavom (zbog sedih), sada mi je cela kosa zapravo svetlo smeđa. Inače mi je jako duga, tanka ali gusta, frizeri kažu zdrava i lepa, tj. tvrde da samo zdrava kosa može da dostigne ovu dužinu. Stavljala sam neka 2 tretmana u poslednjih par meseci, pojma nemam koja, bili su na akciji u salonu (10 minuta se drže, nakon pranja). I oset____i se da je kosa bolja posle njih. Pre par dana sam ofarbala izrastak u salonu, i planiram sledeće nedelje da zakažem balayage, da bi mi donji deo bio plavlji. Prvo sam mislila da uradim samo površinske pramenove, ali sam skontala da mi je ipak balayage lepši, za ovo što ja želim. Ja volim da sam plava, ali pri korenu tamnija, zbog sedih, koje su mi baš jake, i plava boja ne može dobro da ih pokrije.


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ja sam zakazala balayage posle bas puno vremena. Volim koren kad se vidi, ali primetila sam da sam pocela da sedim. I sad se premisljam sta cu, niti bih da farbam koren, niti bih klasicne pramenove skroz iz korena. 



< Poruku je uredio dunja RR -- 11.4.2022 10:55:24 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Farba za kosu
11.4.2022 12:04:08   
vonavoj
Ja imam elseve sampon..i helen seward masku za ubijanje zutila.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Farba za kosu
11.4.2022 22:04:51   
Filadendronka
Dunja, onda su nam kosa i ukus prilicno isti. Jedino sto me kod moje kose izludjuje jeste nedostatak volumena u korenu, a to je zato sto je tanka i posledicno se jako masti pri korenu.Von, meni se najbolje pokazao Seri silver fix sampon, ima ga u DM-u. Inace svi ti samponi isusuju, ne treba ih cesto koristiti. Ja sam poslednjih meseci bila roze, konacno sam ostvarila svoju zelju. Ima neki Dahlia toner, razmutim kasicicu boje u bokal vode i prelijem kosu nakon pranja. Efekat se smanjuje svakim narednim pranjem, ali bas mi se dopao efekat. Stetnost je sigurno prisutna, ali nisam obracala paznju. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Farba za kosu
12.4.2022 8:08:47   
nata11
Fil gde uzimas taj toner

_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Farba za kosu
12.4.2022 8:28:52   
Ivanka 75
Ja zadnjih nedelja koristim Gliss 7 seconds repair tretment ulje. Posle pranja nanesem na vrhove i pustim 10ak min da se upije. Posle susim kosu. Mnogo mi je meksa kosa i nije slamasta. 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Farba za kosu
12.4.2022 16:01:43   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Dunja, onda su nam kosa i ukus prilicno isti. Jedino sto me kod moje kose izludjuje jeste nedostatak volumena u korenu, a to je zato sto je tanka i posledicno se jako masti pri korenu.



Fil, skroz isto i kod mene!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Farba za kosu
12.4.2022 17:03:10   
Filadendronka
Nato, ispod imas sliku kako izgleda. Treba bas mrvica tonera da oboji plavu kosu. Uzela u Dm-u. Vidim da isti takav ima u silver i ljubicas_toj varijanti. 
user posted image



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Farba za kosu
13.4.2022 7:58:57   
nata11
Fil nasla sam ga po nazivu stim da bih ja uzela sivi samo mi nije izlazila prodavnica.

Hvala ti.



_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Farba za kosu
14.4.2022 14:54:40   
gagana83
Ja mislim da sam kosu uništila dragstorskim farbama.Dok sam se farbala Kolestonom, Kio i Igorom, bila je ok.U poslednje vreme uzimam šta stignem u Liliju, najlešće Loreal i kosa mi je užasna.Moram da se vratim na farbe iz Cvrleta.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1090
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 42 43 [44]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 43 [44]
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here