RE: Kakav automobil izabrati??? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


vonavoj -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 11:35:58)

Waaau,da vas dugo sluzi!!

Jel oboje vozite?




dunja RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 11:48:52)

Von oboje imam vozačku, ali ja sam bez iskustva, ali sam rešena da se što pre uvežbam, a mm nije dugo vozio, ali vozio je ovih dana naš auto, i kaže da nije očekivao da će tako lako ići, ali još će se uvežbavati.
Ja ću uzeti par časova vožnje sa instruktorom, ali na našem autu.

Ali kada sam ga kupovala rekli su mi da je Mazda 3 laka za vožnju, i za žene, a posebno za muškarce.






Ana RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 12:18:53)

Oooo Suzi, bravo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Jeste li preko onog dečka uzeli, Aleksandar beše?




jess021 -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 12:24:20)

Cestitam!!.
Dunja, kad krenes da vozis, videces koji je to komfor, naročito da dvoje male dece. Nas 3 mozemo kolima na kraj sveta😉
Bas mi je drago zbog vas, samo napred! 




Milena18 -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 12:38:37)

Čestitam, Dunja! Baš je lep auto. 





dunja RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 12:39:43)

Jesam Anči, preko njega, nisam bila u kontaktu sa njim skoro 2 godine, pisala sam mu skoro i za par dana mi je našao ovu Mazdu, iz Švajcarske je. Proverili majstori sve je super kažu, videćemo kako će nam se pokazati, ja mu verujem, tj. moram da verujem, jer ne bi kupila preko njega inače.


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Oooo Suzi, bravo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Jeste li preko onog dečka uzeli, Aleksandar beše?





dunja RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 12:40:53)

Hvala ženske, baš se radujem, i jedva čekam da se uhodam(o), pa da švrćkamo svuda, meni za grad ne treba, ali za varijante van grada sam ga najbiše i uzela.




vonavoj -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 12:41:55)

Svaka cas_t! Sad mozete gde hocete😁

Svaka zena treba da vozi,brzo ces nauciti,ne sumnjam u to. I mi smo uzeli novu skodu oktaviu, svi su u fazonu,ti to smes da vozis,muz ti daje?!?! Khm,pa to je nas auto😂😂




dunja RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 12:48:33)

Naša nije nova, ima 9 godina, ali Mazde drže cenu jer se prave u Japanu, ne u Evropi, pa se i carine, pa nije bila jeftina baš.
Zato razmišljam, šta mislite, da li da uplaćujem za prvu godinu kasko, s obzirom da ćemo ga čukati verovatno neki put, a i živimo u širem centru, mislim zbog krađe (mada kažu da se Mazde ne kradu). Garažu nemamo.
Kažu da prvo stavim zeder, ima neko iskustva?


Dobili smo i zimske gume, nove, da li smem u podrum da ih stavim?
Kažu ili podrum ili hotel za gume (nisam znala da i to postoji, eto sada znam [sm=smiley36.gif]), ali imam podrum, pa ako može ..




nata11 -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 12:54:12)

Dunja ja bih na tvom mestu kasko za prvu godinu. Dok se ne uvezbas.


I mozes komotno gume u podrum.

I da cestitam. 👏👏👏 Prelep je auto.




dunja RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 12:56:36)

Hvala Milenče!
Meni je malo više "sportskiji" auto nego što sam planirala, ja sam zapravo želela Astru Opel, ali mi je čovek preko koga smo uzeli rekao da su u poslednje 2 godine jako loše Astra u prodaji, i bilo je ako ne nađe Mazdu, prelazi na Astru, ali je našao ovu Mazdu, koja ga je oduševila.
Astra bi verovatno bila i mlađa, jer Mazda ima jaču cenu, ali šta je tu je. Kada je budemo nekada prodavali, ne gubi puno na ceni, pa i nije onda strašno.

IZVORNA PORUKA: Milena18

Čestitam, Dunja! Baš je lep auto. 







dunja RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 12:57:35)

Hvala Nato, onda ću tako! [sm=smiley31.gif]

IZVORNA PORUKA: nata11

Dunja ja bih na tvom mestu kasko za prvu godinu. Dok se ne uvezbas.


I mozes komotno gume u podrum.

I da cestitam. 👏👏👏 Prelep je auto.






Ana RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 12:58:52)

Haha imaš hotel za gume u Bulevaru baš, gore posle skretanja za Kluz. Možeš i u podrum, zašto da ne. Nama stoje u garaži, mm ih opere kada ih skine i ubaci svaku u posebnu kesu.

Mi gledamo qashqai mada nam se jako sviđa i pulsar (koji se više ne proizvodi, ne znam koja je bila poslednja godina proizvodnje). Ali pošto smo opet u radovima u kući, opet će auto morati da sačeka.





dunja RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 13:02:34)

Mm juče išao po lekarsko (jer mora da prebaci bosansku vozačku na Srbiju), i dr mu izmerila pritisak 140 sa nešto, a inače nema problemsa pritiskom.
Znači od juče mi hipohondriše po kući, kako umire, gotov je.

Evo sada sam mu izmerila - 126 sa 80. U top ću da ga stavim. Do skora je imao "užasno bolesnu prostatu" /godinama on to priča, odradismo pre 3-4 meseca sve moguće preglede (kada smo oboje dobili ešerihiju), na kraju me njegov dr zvao i rekao da je prostata mm skroz zdrava! Nema šta mu nije proverio.

Onda je gdoinama pričao da ima bolesnu štitnu žlezdu na svoju mamu, i pošaljem ga da uradi TSH pre jedno mesec dana pa savetu moje dr. endokrinologa, ono TSH besprekoran.


A koliko je samo skakao po kući pre 10 dana, nakon što je moju mamu vodio po doktorima, a posle saznasmo da je kod mame korona.
Nije imao evo do sada niti jedan jedini simptom, a bio je u Covidu Bel medica par sati, sa mamom.


Odoh u off, ali breee..




Ana RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 13:04:18)

Hahaha Dunja [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 13:04:52)

Da, baš sam taj videla, najbliži nam je. Ali ako može u podrum, tako ću. U kese isto, poseno svaka.
Nije nam baš podrum reprezentativan, stara je zgrada, ali sredićemo nekako, da podignemo ih gore, ukoliko poplavi, dešavalo se.

Čak mislim da upravnik zgrade mulja, i hoće da zapleni podrum i proda nekoj teretani, šuška se ..

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Haha imaš hotel za gume u Bulevaru baš, gore posle skretanja za Kluz.






vonavoj -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 13:43:38)

Dunja,kod nas ima cuvanje guma u radnjam gde vrse zamenu..tipa 1800din 6 meseci,tako nekako.






Sanjica26 RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 13:48:15)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala ženske, baš se radujem, i jedva čekam da se uhodam(o), pa da švrćkamo svuda, meni za grad ne treba, ali za varijante van grada sam ga najbiše i uzela.



Bravo Suzi. I ja sam se obradovala kad sam procitala da si konacno kupila auto. Samo napred. 




degu -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 15:48:04)

O čestitam Dunja!!!! Ja sam ono položila kad i ti koliko se sećam, pre 5 godina, vozim zadnje 2 i po, a imala sam fobiju bukvalno. Sad mi ke spas i za posao i za decu. Još ne mogu reći da sam vrhunski vozač, ali učim se i snalazim se 😊 ako sam mogla javda savladam strah koji je bio nenormalan i ti ćeš se lagano uhodati.




dunja RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 16:15:59)

Degu hvala ti!

Ja sam pre 9 godina polozila 🙃😀




dunja RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 16:36:00)


Htedoh reci, puno je 9 godina, imam osecaj kao da je juce bilo, ali se plasim ds nisam zapamtila puno toga. Teeba ce mi vreme da se priset_im ali zelim da vozim, zato sam i kupila (konacno) auto.
I znaci mi to sto puno zena na RR vozi iako nisu dugo vozaci, pa se nadam da cu i ja kao i vi!

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Degu hvala ti!

Ja sam pre 9 godina polozila 🙃😀






degu -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 16:54:35)

Onda smo obe kao "matore" polagale, znam da si mi se javljala u tom periodu, u svakom slučaju smo intvoje polsganje ispratili na rr.
😄
Biće sve super, život će ti biti lakši i lepši.




Tiziana -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 17:01:07)

Cestitam Suzi.. Da vas lepo sluzi i da nabijete kilometrazu sa njim.Ja se u automobile ni malo ne razumem. To sve moj muz istrazuje, proucava. On se odlucuje kad cemo da menjamo auto ili necemo. 
Ja isto imam polozeno ali goooodinama nisam vozila. Mi smo u centru grada, i radimo u centru grada i auto palimo skoro pa samo kad idemo van Bgd. Nije bas bukvalno tako, ali nemamo potrebu da ga vozimo po najvecoj guzvi. Kad treba negde da idemo, idemo naravno kolima.. 





dunja RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 17:50:09)

Hvala Tizi!

Isto kod nas, sve te razumem, mi smo na Bulevaru, kod Đerma, nije beš strogi centar, ali bliski širi jeste, i zaista svuda stižemo pešaka ili prevozom, radim od kuće.
Nama auto u gradu nikada nije falio, ali mi fali za vikend odlaske van grada, do mora, i sada do placa, jer kupujem plac u Barajevu od mog tate.

A po gradu uopšte ne planiram da ga vozim, osim sada na početku, dok se ne uhodamo, i ne pohvatamo ulice, jednosmerne, dvosmerne itd.





dunja RR -> RE: Kakav automobil izabrati??? (20.5.2021 17:53:19)

Hvala Sanjči [sm=smiley31.gif]

Pa kada se uhodamo, eto nas za Tumane, ili Kladovo :)

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala ženske, baš se radujem, i jedva čekam da se uhodam(o), pa da švrćkamo svuda, meni za grad ne treba, ali za varijante van grada sam ga najbiše i uzela.



Bravo Suzi. I ja sam se obradovala kad sam procitala da si konacno kupila auto. Samo napred. 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>