|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
26.3.2018 13:55:44   
Misha i Ljisha
Kod nas sad preporucuju neki bebitol.Ja to uzela nisam ni pogledala mozda i jeste vitamin D plus K. Sudokrem sam uzela, dva paketa vlaznih za pocetak, kapice sam morala da kupim, kupila sam odece bukvalno da ima za nedelju dana da menja. Znaci 7 kombinacija. Bebeci ves cu svejedno prati dva puta nedeljno kao i sa D tako da mi je to dosta za pocetak a i brzo prerastu sve.

Znaci fali mi nosko, bokal za polivanje ali u principu mogu s bilo cim da ga polivam. Cak mi peskiri u pocetku nece ni trebati jer sam ja D brisala sa tetra pelenama nakon kupanja. Nisam uzela nista za mackanje bebe. Nisam ni D mackala. Valjda necu ni derana. Mada imam atoderm kreme ako bas bude trebalo za prvu pomoc.
Treba da kupim cepice za temp. Imam 4 toplomera tako da to nisam. Termometar za vodu nisam uzela, racunam valjda necu dete osuriti user posted image .

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
26.3.2018 13:58:35   
Maraj
Jeste rosi. Taj ide na pocetku. Bar je moj L to koristio pre 2 i po god. Ne secam se do kad. Kazu oni vec. Da l prvih mesec /dva. Posle samo vitamin D tn vigantol.
Ja sve sto ste nabrojale imam od L. Osim higijene. I to sto kacute na krevetac
Kako to izgleda? Jel imate neku sliku?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
26.3.2018 14:12:06   
Misha i Ljisha
Maraj ja imam kao nesto krpeno, znaci nije posudica vec bukvalno kao krpene pregradice. Npr kao sto u kupatilu imas da okacis e ja imam tako nesto slicno samo bebeci dezen i vezano snirevima za krevetac

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
26.3.2018 15:06:39   
Rosita
Ovo sto je ljisa pomenula je super. Ja sam uzela OVE posudice.
Uzecu naknadno taj vitamin. Nemam nosko, trebace mi to, al ajd to zacas do apoteke. Imam makaze sa tupim vrhom ali ja to ne znam da korostim! Uzecu grickalicu kao i za D.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
26.3.2018 15:14:31   
IvanaSK RR
Sad daju ampulice Babytol d3 k1 od petnaestog dana do sest meseci (mislim). Posle samo Babytol d3.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
26.3.2018 16:41:00   
Maraj
Rosi pa fino izgledaju te posudice.
A vitamine i bebisol tj fizioloski.... ma to mogu i kad se porodim. I onako je mm kad sam se porodila sa L stalno visio u apoteci. Gaze 5×5, fizioloski , jod za pupak, pa ti vitamini D3+ K1, gvozdje za mene. Ne secam se vise...stalno nam je nesto trebalo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
27.3.2018 12:08:25   
Rosita
E, zaboravih vam ovo reci. Ja nisam koristila omeksivac za bebe pri pranju stvari. Isprala sam prasak 2 puta. Na jednom predavanju patronazna sestra iz Halo bebe je rekla ovako- molim vas, koristite omeksivac! Isperite 2x, ali koristite. Muka nas hvata od krutih stvari.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
27.3.2018 12:12:56   
Misha i Ljisha
Rosita ako se koristi susilica ili ako se ves ispegla nije krut. Ja ni mojoj D ni sad ne stavljam omeksivac kad perem ves. Pogotovo beli, tj donji ves

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
27.3.2018 12:15:38   
Rosita
Ja nemam susilicu, ali opeglala sam i nije krut. Cisto da prenesem sta ona rece.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
27.3.2018 12:19:24   
IvanaSK RR
Ja sam koristila bebi omeksivac i nisam dva puta ispirala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
27.3.2018 12:51:28   
milicicak
Ja ne koristim omeksivac i sav ves mi je mekan. Vecu glupost dugo nisam cula

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
27.3.2018 12:58:03   
madre
Hvala, rosi, ali ja sam vise molila da mi slikate stvarcice, tu prvu garderobicuuser posted image ali nema veze, korisno je svakako... Super su ti ove ćaseuser posted image
Sto se tice omeksivaca, koristim za njih chiccov, jer mi divno oko mirise! I ispiram dva puta...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
27.3.2018 13:03:23   
Rosita
Ko zna kod kojih je roditelja ona bila i sta su sa vesom radili...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
27.3.2018 13:40:14   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: madre

Hvala, rosi, ali ja sam vise molila da mi slikate stvarcice, tu prvu garderobicuuser posted image ali nema veze, korisno je svakako... Super su ti ove ćaseuser posted image
Sto se tice omeksivaca, koristim za njih chiccov, jer mi divno oko mirise! I ispiram dva puta...

user posted image madre hehe slicice ces dobiti u cetvrtak eto ako me ne bude mrzelo. Danas mi je dan gotov hihih...

Ali stvarno nista posebno nisam. Bas nista

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
27.4.2018 21:28:43   
MimaKos
Potpuno isto razmisljam, i ne kapiram tu kupovinu svega za sta cujes, mi smo cekali da beba atigne i kupovali sta nam jw bilo potrebno, konkretno stwrilizator ne jer je beba dojena i nije htela vodu na flaaicu nwgo na kasicicu do 6. meseca!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
27.4.2018 21:31:11   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja sam koristila bebi omeksivac i nisam dva puta ispirala.

Isto! Cak ne Chicco nego obican lenor i nikada nisu imali problem. Sin ima od rodjenja problem sa kozom, ali cak ne reaguje na omeksivac (peobala sa i bez-ista stvar!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
28.4.2018 2:36:13   
jagodp
probali smo tecni Ariel za bebe, nista nije skidao, sve flwkw od kake su oatale neisprane, sa obicnim sve super! Ako je sa detetom ave ok, zasto ne koristiti obican deterdzent i omeksivac?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
28.4.2018 6:22:00   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: MimaKos

Potpuno isto razmisljam, i ne kapiram tu kupovinu svega za sta cujes,!

To je danas tako. Sve se kupuje sta gqod novo izadje i sve je " neophodno" user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
28.4.2018 9:21:19   
MimaKos
Najgluplje sto sam cula je da neko pukne 45000 din za el. ljuljalicu do 9 kg, moj sin sada ima sedam i po sa tri meseca!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
28.4.2018 10:03:35   
IvanaSK RR
Mnoge stvari sto nekome nisu potrebne drugome jesu. Tj. nekom je ok ljuljaška, drugom dete nece uopšte u nju.
Tako da i tu zavisi mnogo od nas, finansija i beba.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
28.4.2018 11:22:16   
jagodp
Mi je nismo imali, mnogo nam je bilo, ima i za manje da se kupi oko 20 000 a cula sam da je bebe bas vole odnosno da bas olaksava roditeljima narocito u pocetku. Ima i polovnih za 10-15 000, posle uvek možeš da preprodaš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
28.4.2018 11:26:39   
IvanaSK RR
Ja sam ljuljašku dala samo kao primer... Mi smo imali onu sto nije fensiuser posted image ali je sama svirala i ljuljala. Kostala je oko 5000 polovna.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
28.4.2018 11:31:59   
jagodp
A mi obicno majcino krilo, pa majko pevaj i ljuljaj :) super su i te, gledala sam ih, ali su pre dve godine bile bas skupe... slazem se da su nekw stvari auvisne ali ako ti ovo omoguci barem sat dva odmora bez da klackaš ko luda po ceo dan, onda vredi svaki dinar! :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
28.4.2018 11:35:10   
IvanaSK RR
Jagodp, stavite ticker da mozemo da vidimo koliko je staro vase deteuser posted image
Ima tema Ljuljaška, stavljala sam i ja tamo slike. Mi smo nasu uzelu isto pre dve godine.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Potrebna i nepotrebna oprema za bebe
28.4.2018 11:37:57   
jagodp

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Jagodp, stavite ticker da mozemo da vidimo koliko je staro vase deteuser posted image
Ima tema Ljuljaška, stavljala sam i ja tamo slike. Mi smo nasu uzelu isto pre dve godine.

Kakav tiker, ne razumem? Kako da uradim to?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ćelije fetusa su u mozgu majke 18 godina n...
Ako ste mama, znate kako možete intuitivno da osetite svoje dete čak i kada ga nema… Pa, sada postoji naučni dokaz da ga...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here