|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 17:02:27   
Verus
vidis, ne vredi kad nama to ili:
1. smeta
2. brinemo se sta ce biti sa tim, pa uradimo da ne 'ne daj boze'
3. ili sledeci dan, posle rasprave sa muzevima, vise nismo ljute, i tada kontamo da smo preterale i da bas to sve nije tako tesko...
IZVORNA PORUKA: bebać

Sklonila sam ihuser posted image glupača....jer sam prala balkon(koji perem ujutro uvijek)i da ih nisam sklonila otišle bi u vodi kroz onu rupu il bi se zaglavile u njoj il bi spale komšiji dole na cvijetnjak,koji je svejedno lud

etouser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 17:07:17   
Verus
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Verus

....ali ja sam tako impulsivna i otvorena, da mi je tesko to tako naokolo....lepo je meni rekla moja svekrva da zena sve moze da dobije samo mora da ume sa njima....a sto mi moramo "da umemo sa njima"?  Ja vise volim da kazem to i to i to mi smeta, i onda ja ocekujem sad ce to odjednom da se promeni, ali ne vredi..... i bude dana kada cutim, i cutim i onda eksplodiram.  Al on je stvarno dobar, cesto ja i vicem na njega i budem gruba i drska a on skuplja, i onda mu valjda ispliva tako ko sto je sinoc...




Ja sam malo uznapredovala što se tiče strpljenja(budi strpljiva s mužem,budi strpljiva sa djetetom,budi strpljiva s mamom,budi strpljiva sa svekrvom...user posted image )kako će to na kraju ispasti nemam pojma ali osjećam se bolje kad god uspijem zadržati u sebi ružnu misao o mm i njegovom ponašanju,svaki put to doživljavam kao novu pobjedu.
Ma pravi izazovuser posted image





lu, moja mama se uvek sali i kaze da ti najstrpljiviji ljudi su oni sto na kraju puknu, i pobiju pola ljudi oko sebeuser posted image
mozda da to kaze mm?user posted image


a sto se tice carapa i vesa....imamo fotelju u cosku spavace sobe koja je blizu ormana, eeee moracu da je slikam pa dam stavim da vidite kako izgleda-ko da je ona orman -a mm tu baci i prljavo i cisto, da vam ne kazem da je bilo dana kada sam isla i njuskala da vidim sta da bacim sta da ostavimuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 19:47:56   
Verus
user posted image


Evo naseg "ormana"


< Poruku je uredio Verus -- 21.6.2009 19:50:04 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 19:51:33   
Verus
user posted image

Carape br. 1

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 19:52:45   
Verus
user posted image

Carape br. 2 ne vidi se dobro ali stoje NA jastuku gde spavamo


< Poruku je uredio Verus -- 21.6.2009 19:54:08 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 20:10:02   
Lilly*
user posted image Verus, bravo, haha user posted image , da sam ti ja slikala gomilu svoga muza, haha
Joj, danas me je bas iznervirao (mozda bi se ova tema i trebala zvati sta NAS  nervira kod nasih muzeva user posted image ) dosla sam sa pijace, nateglila se kao magare, i mislis da je ustao barem da mi pomogne da odnesemo u kuhinju da raspakujemo... i onda sam siznula i pocela da mu dzangrizam.. bas nisam uspela da se obuzdam, hormoni me tresu user posted image , dobila, i boli me, i uff..

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 20:52:31   
Lu
IZVORNA PORUKA: Verus

user posted image


Evo naseg "ormana"


Imam i ja isti ormaruser posted image
a da slikamo ormare naših muževa i staimo da vidimo čija je kamara veća,al to opet zavisi od nas koliko ćemo da trpimo istu prije nego ju ubacimo u mšinu ili smećeuser posted image
A da kad bi naši muževi ugledali svoje "ormare "na netuuser posted image user posted image user posted image
Mislim da bi se onda definitivno rastali s namauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 20:57:59   
Verus
jao lu, treba da vidis njegov orman, sve je pod konac!  hm, znaci slaze i brine o svom ormanu a za ostatak kuce ko ga jb! user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 20:58:47   
Verus
pih lilly, bas su nekada prasci....ne mozes bez njih ne mozes sa njima.....da dahahahha ispade tema "sta nas nervira kod nasih muzeva"

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 21:01:40   
Lu
IZVORNA PORUKA: Verus

jao lu, treba da vidis njegov orman, sve je pod konac!  hm, znaci slaze i brine o svom ormanu a za ostatak kuce ko ga jb! user posted image

Mislila sam na ovu stolicu da odjećom i mi imamo jednu s istom namjenom pored pravog ormara
ali ponekad ni to nije dovoljno već odjeću reda po komodi gdje stoji tv(u sp. sobi) i po krevetuuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 21:03:10   
Lu
Joj baš smo skrenule a imamo temu "šta VAS nervira"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 21:06:05   
barbara
cao!ja mog danas moram da pohvalim dosao sa posla ranije i spremio rucak!user posted image postavio i raspremio sto,a ja samo oprala sudje!koji merakuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 21:11:22   
Lu
Al' moram da kažem...user posted image
Mog nervira upravo ovo,što misli da mene nerviraju sitnice i ako ga zamolim nešto npr.
de se popni zamijeni sijalicu,kaže dobro zamijeniću...i tako to stoji danima i onda ja poludim izbrondam se i zamijenim sijalicuuser posted image
E onda on kaže ti nisi normalna od muhe praviš slona ebla te sijalica to je sitnica što se nerviraš,
pa ako je sitnica meni nije jasno zašto se ne može odmah to obaviti i idemo dalje svi sretni.
Ali ne to se konstantno ponavlja,vrata škripe treba ih podmazati,roletna se pokvarila,radijator treba ozračiti...
a kad kažem ajd dobro ako ne možeš ja ću on se uvrijedi i opet isto.
E sad više ni ne molim nego te sitnice obavljam sama i svi sretni drugog izlaza nemauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 21:20:14   
barbara
mog nervira sto ja kada pocnem da zvocam ne znam da ucutim!onda on mene pusti ja se izvocam i isvadjam sama sa sobom onda on pridje i zagrli me nasmije se i kaze mi sto se rujamuser posted image !onda ja popustim i mi se pomirimouser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 21:39:21   
Verus
barbara, ista situacija...smeta mu sto sam gundjalo, smeta mu sto sam pedantna (misli da preterujem, i da je to izvor nasih svadja-znaci, on neuredan, ja kupim sve okolo i usput zvocam tj. serem), smeta mu sto sam se ugojilauser posted image (radim na tome da smrsam).  Smeta mu sto nisam isla dalje u skolu, a ide mi dobro (to sam u procesu da promenim nadam se)....uf, ako se setim jos neceg pisacu....

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 21:40:12   
Sneža
Ja bih mogla da potpišem skoro sve što ste i vi rekle,e sad njega naj naj više nervira ono NEMAM ŠTA DA OBUČEM!Na to moje popizdi do maximuma!Onda mi otvara ormane,zvoca:stalno nešto kupuješ a ti opet i dalje nemaš šta obući....
Ili kad se picnem nekad baš onako žestoko,pa bih ja htela da mi molim lepo daje komplimente jedno pola sata a on to kaže u jednoj sekundi,jao kako si lepa i tu se završava svo komplimentiranje,a ostali me merkaju non stop,a ja neću da me ostali šmekiraju nego ON,pa se nadurim,pa on dobije ospice(da li ste i vi ovakve??)user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 21:53:37   
Dora
IZVORNA PORUKA: Verus

barbara, ista situacija...smeta mu sto sam gundjalo, smeta mu sto sam pedantna (misli da preterujem, i da je to izvor nasih svadja-znaci, on neuredan, ja kupim sve okolo i usput zvocam tj. serem), smeta mu sto sam se ugojilauser posted image (radim na tome da smrsam).  Smeta mu sto nisam isla dalje u skolu, a ide mi dobro (to sam u procesu da promenim nadam se)....uf, ako se setim jos neceg pisacu....


Draga, zašto ga ne pitaš čime on u stvari to nije zadovoljan, pošto se iz aviona vidi da nisi ti u pitanju?
Ne bih sad da pišem o svom neredu i gomili na stolici, jer sam oguglala, to mi i nije razlog za gunđanje (može da bude samo povod), ali ne bih ni da pomisliš da umanjujem tvoj problem oko nereda... Možda biste trebali malo opuštenije i bez gunđanja da sednete i razgovarate i vidite šta je pravi problem, jer vi ste najpre prijatelji, ljudi koji se vole, takve stvari ne trebaju da stanu između vas...user posted image
Možda umesto da ideš i sklanjaš po kući treba da poradiš na vašoj komunikaciji. Gunđanje je začarani krug i naneće vam samo zlo.
Verus, nemoj da se ljutiš što ti ovo kažem, lepa si devojka, dobra si i draga, želim ti svu sreću. Stvarno mislim da nije problem u neredu i nemarnosti već je to posledica nečeg drugog...
Opusti se i probaj da rešiš to zajedno sa njim. user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 21:57:06   
Verus
Mila mojauser posted image naravno da se ne ljutim, i nikada necu kada mi se sve kaze u lice; uvek kazem da to volim i to je istina, bolje i tako nego naokolo....tako i ja sa njim, reci mi pa kud puklo da puklo....da, imas pravo mozda tu postoje druge stvari koje mi smetaju (nesto vise kod njega nego carapeuser posted image ), ali veruj mi da kada se zavadimo da ja sednem i hocu da pricam i kazem mu lepo "reci sta tebi smeta, a ja cu reci sta meni smeta, pa da se klonimo toga i onda nece biti ni tih malih svadja".  Inace se super slazemo, imamo iste ciljeve u zivotu, zelje, sto je jako bitno u vezi....al mozda se i ja hvatam svega ovoga samo da bi se prepirala (to je inace isto njegova teorija).  U pravu, sledeci put cu da ga pitam i da sednem i da razgovaram, dal ce se nesto resiti, javicu vamuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:00:19   
Verus
Snezo, i meni se par puta desilo to sa nemam sta da obucem,  i on mi je jednom otvorio orman pa mi sve pokazao, i onda je dosao do zakljucka da ja ne znam da kombinujem i uklopim to sto imam....mozda je i u pravu, al ja bih da uvek uzmem neki nove "set" stvari za izlazak, a ne da mozdikam sta da kombinujem od onog sto imamuser posted image Eh, al to je sam ono zensko u nama.... Sto se tice komplimenata, tu je i on stur na recima, al sam mu rekla da kada sam bila utrenirana, pre operacije kolena, i dok sam bila u top shejpu, da mi nije nesto govorio da sam "dobra", al kad sam se ugojila jer nisam mogla da treniram, e onda mi je to sto puta naglasio, prasac jedanuser posted image znam da je za moje dobro, ali mene nikako ne motivisu negativni komentari. 

E sad, volim ja da me i on smekira, al mi godi i kada me drugi "primete", tako bar znam da nisam izasla iz "opticaja"user posted image
IZVORNA PORUKA: Sneža

Ja bih mogla da potpišem skoro sve što ste i vi rekle,e sad njega naj naj više nervira ono NEMAM ŠTA DA OBUČEM!Na to moje popizdi do maximuma!Onda mi otvara ormane,zvoca:stalno nešto kupuješ a ti opet i dalje nemaš šta obući....
Ili kad se picnem nekad baš onako žestoko,pa bih ja htela da mi molim lepo daje komplimente jedno pola sata a on to kaže u jednoj sekundi,jao kako si lepa i tu se završava svo komplimentiranje,a ostali me merkaju non stop,a ja neću da me ostali šmekiraju nego ON,pa se nadurim,pa on dobije ospice(da li ste i vi ovakve??)user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:05:18   
Lu
A ja kad se upicanim mene moj odmjeri i kaže pa zar se danas tako mame oblače,pa šta su mame vanzemaljciuser posted image
I onda naravno doda, pa dobro meni ne smeta a što će svi buljit u tebe to je tvoj problemuser posted image
Jao kako je smješan,pa kao da bi ga pitala jel ti smeta da izađem ovako i kao da bi izašla vulgarno obučena...mislimuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:06:33   
barbara
mi stalno razgovaramo o svemu,sta mu smeta-sta mi smeta,ima li kakvih problema i sl.nervira ga sto ja samo cutim i kupim u sebi neke vazne stvari koje me bole,npr spontani svaki mesec kada dodje 19 ja moram da oplacem!i on mi kaze da pricam sve sto me boli da ne cutim lakse je u dvoje!ispricam ja njemu ali kada dodje 19 a do tada cutim!necu da ga opterecujem jos i sa tim!dogovorili smo se prvog dana da cemo govoriti sve jedno drugom,ja to i praktikujem a rekla bih i on!mislim da do sada nista nije precutao,a sto ne znam to me i ne boliuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:06:36   
Dora
Znam tačno o čemu pričaš. Svaki par treba da prođe kroz takve probleme. Znači da sazrevate i učite da komunicirate na nekom višem nivou. To nije lako, ima tu svega... Sami ste tamo, radite, pod pritiskom... Nije ni njemu lako. Možda kad bi se prilagodila... pa što je to tako jako strašno da mi se ti tako nerviraš...Otkuliraj malo. Muškarac je to. Zamoli ga lepo, skloni za njim, daj mu priliku da nekad on nešto odradi po kući, dogovorite se...
Mm i ja smo jednom napravili spisak stvari koje želimo da se poštuju. On svoj a ja svoj. Složili smo se da ćemo poštovati spisak. Nije tu bilo puno stvari, eto, malo tih tehničkih oko kuće, malo oko ponašanja i komunikacije... Ništa veliko, a opet tako bitno.
Dobro je imati taj spisak. Onda je uvek svestan da ako prekrši, zeznuo je stvar. Stavite i kazne, tipa pranje sudova, spremanje večere, 30 minuta masaže...
Zabavno je i korisno. Nama je mnogo pomoglo. To je bila ideja mm, jer ga je jedna stvar jako nervirala kod mene- eto nas u temi- to što stalno stavim mobilni na TV, pa kad mi zvoni, TV odzvanja onako, kao mikrofonija, šta li je već...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:07:05   
Verus

Nisam mogla da odolim! user posted image



user posted image

Za desert: kapucino i milka cokolada.






user posted image

Piletina u jogurtu sa belim lukom i limunom na rostilju uz salatu i przen krompit.





user posted image



U prilogu su takodje bile jos jedne carape.


A gde je mm?  Verovatno se nesto nasekirao, pa otisao u spavacu sobu da prilegne.  Tezak zivot-zao umreti!user posted image


< Poruku je uredio Verus -- 21.6.2009 22:08:51 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:09:16   
dunja RR
verususer posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
21.6.2009 22:10:42   
2002m
Svi su istiuser posted image user posted image user posted image user posted image i moj se skida gde stigne i nista za sobom nece sklonitiuser posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here