RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


Dragce86 -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (20.6.2017 23:37:28)

Ma zar su bitne boje? Realno, ja se trudim da mojoj devojcici nosim sve boje, ne samo roze! A sto se decaka tice, sta fali i crvenoj i narandzastoj, pa cak i toj roze ako se iskombinuje sa nekom tamnijom bojom za decake ;)




vocicana -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (21.6.2017 10:32:25)

Volim sto je jenostavnije donekle kupiti odecu za decaka. Bermudice, sortsevi, majice, duksici, farmerice ili trenerka. Boje su nebitne, ali generalno je suzen izbor za decake, jer nema tog acessorise-a za njih. Ali boje su stvarno nebitne, vazno da je komotno, fino, pamucno, da se fino odrzava. [sm=smiley1.gif]




Mariya -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (21.6.2017 10:54:44)

Pa meni nije nebitno, ja ne bih dečaka oblačila u roze ili ljubičasto pa i da je kroj za dečake (npr polo majica). Crvena i narandžasta može ali roze ne.
A devojčice nekako mogu da ponesu sve boje[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (21.6.2017 12:33:51)

Bas juce vidim.malisu u roze sorcu..pa.nije to ni toliko lose uz dobru kombinaciju.
Ali definitivno je veci izbor za curice.




Milena18 -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (21.6.2017 12:42:46)

Jeste veći izbor za devojčice, ali i tu je izbor boja sužen. Ja, na primer, nikako da joj nađem neki lep teget šorcić. Crvenih stvari isto slabo ima. Uglavnom je sve roze, ljubičasto, sa karnerićima, mašnicama i šljokicama. A ako joj obučem šareni donji deo, onda mi uz to ide jednobojna majica, to je isto teško naći, sve je puno nekih aplikacija. Mi njoj često kupujemo i stvari koje su kao za dečake pa kombinujemo sa ovim "ženskim".




Sanjica26 RR -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (21.6.2017 12:53:06)

Sto jednostavnije.[sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (21.6.2017 13:02:06)

Pa ja lepe stvari nadjem u c&a, za bebca. A za cerkicu ima svud sad sam joj u BK uzela lepu haljinicu...Mada naletim i.ovako u nekoj radnji sa turskom robom, to kod mene u kraju neki Breeze girls.




mali_mis -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (24.6.2017 13:29:04)

Od ovog me uvek zaboli glava, kad krenemo u shopping. Ako uspem da nadjem ono sto mi se svidi (jos uvek nije poceo da izvoljeva, mada se desi nekad), onda nema broja.




IvanaSK RR -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (24.6.2017 14:57:14)

E, ne bih ni ja sinu roze i ljubičasto [sm=smiley36.gif] Neka, hvala :)
Istina, ima neke ljubicasto narandžaste patike za fudbal, ali vecina tih patika je u nekoj drececoj boji. A i on bi kao sto imaju poznati fudbaleri.
Za macu sve boje, i plavu naravno.




Sanjica26 RR -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (24.6.2017 15:30:06)

E, sad bas roze i ljubicasto. No, no. Kod devojcica sve moze, ali kod decaka bas te dve boje ne dolaze u obzir.




Dora89 -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (8.3.2018 15:14:43)

Pogotovu za bebe, jer ljudi pol bebe procenjuju po odeći. Ako ne stavim traku za kosu, svi misle da je muško.




mama Jo -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (8.3.2018 22:44:27)

Slazem se... i nama su cesto govorili decak, decak za J...
A ni ja ne bih decaku bas roze ili ljubicasto... a devojcicama sve, naravno i plavo, pa J.stalno govori da joj je plava omiljena boja...




Misha i Ljisha -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (8.3.2018 22:55:20)

Mi evo za batu kupujemo sve. Nista Ducino ne moze. Ako je plavo onda bar ima neki rozi detalj ili neku bas masnicu, ako je zuto, zeleno i td ima karnerice reverice i sve neke zenstvene detalje. A gledam odecu kao nova je.
Mojoj D je takodje omiljena plava. Ima sad dve haljinice teget plave, predivne su.sve mi zao sto drugo nije zensko [sm=smiley36.gif] Al dobro Pavle ce nam biti onda pravi deran.




mama Jo -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (8.3.2018 22:57:36)

Pavle 💖 jako mi je lepo ime!!
Da, za devojcice stvarno ne moze a da nema masnicu, cirkoncic, karneric... automatski ne moze za decaka, pa mora sve ispocetka... mozda dok je jako mali neki rozi bodic sa masnicom ispod da niko ne vidi, cisto malo da se ustedi 😂




Misha i Ljisha -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (8.3.2018 23:00:45)

[sm=smiley36.gif] da bice Pavle. D ne da da se bati da drugo ime, samo Pavle pa PAvle.

Ma bodic jedan manje vise. Sta sad da se radi. Kako smo za nju tako cemo i za njega.A i preko leta ce da bude golisavko [sm=smiley36.gif] (ja vec planiram kako da ustedim ahahah bice mi dete gologuzo)




mama Jo -> RE: Za dečaka nema, samo za devojčice! (8.3.2018 23:08:31)

Hahah, neka, neka to je super usteda i u garderobi i u pelenama 😂




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]