|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 14:13:50   
ivaj
Imam ih tako malouser posted image
Stalno se preispitujem,sve mislim da je do mene,mozda jednostavno nisam interesantna ili sta vec...

Sa kumom se nisam videla od januara meseca.Bas ovih dana razmisljam sta da radim sa njom.Prosto,ovakav odnos vise nema svrhe.Ja da je jurim vise ne mogu.Zivkala sam,pravila ruckove i vecere ne bih li ih privukla da dodju i ne vredi,ne ide pa ne ide.A jos nema decu i nije zaposlena-znaci ima vremena.
Kad joj posaljem poruku uglavnom ne odgovori.
Znaci nije jos stalo.
A kako cujem ima nove prijatelje i sa njima se redovno vidja.I to boli.

Mislim da cu prekinuti sa njom svaki kontakt.Kod mene to tako idem-il se druzim i crkavam za tom osobom ili se ne druzim uopste!Nista izmedju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 14:16:40   
JMPM
IZVORNA PORUKA: ivaj

Mislim da cu prekinuti sa njom svaki kontakt.Kod mene to tako idem-il se druzim i crkavam za tom osobom ili se ne druzim uopste!Nista izmedju.

user posted image
Nina, ja ne bih isla na tu svadbu.

< Poruku je uredio JMPM -- 9.8.2011 14:17:27 >

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 14:23:36   
Jeca*
pa gde si ti jmpm? nema te...user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 14:24:05   
Sanjica26 RR
I kod mene je ista situacija. Drugarice mi nisu nijednom bile od kako sam se udala. Stalno ih zovem ni jedna da se set_i sama da pozove. Malo sam i bila dosadna da se vidimo. Uvek su to neki razlozi. A, sve su slobodne. Tako da sam od skoro digla ruke. Moj kum jos nije video dete. Kaze da ima puno da uci. I to govori od kako se Teodora rodila. Pre neki dan sam bas pricala sa muzem i nije mi jasno zasto se to desava.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 9.8.2011 14:27:42 >

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 14:30:23   
Anoniman
Meni su to čiste gluposti! Ja sam sve i jednu moju drugaricu obilazila, njihovoj deci nosila poklone i slatkiše, čak i dadiljala ako je trebalo. Pa nisu šugave ako su se skućile i postale majke! A da naglasim da uglavnom NIKAD nisam vodila nekog dečka, nego te porodice obilazila solo, i nikad mi nije bilo bezveze. I to su žene sa kojima se i danas vidim u zavisnosti od mogućnosti i slobodnog vremena, a sve ove ostale pokondirene tikve što proživljavaju drugi pubertet u svojim 30. me ne interesuju!!! I sete se one recimo svake prestupne da mi se jave, ali onda baš eto ja nešto nemam vremena da se vidimo user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 14:37:50   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Jeca*

pa gde si ti jmpm? nema te...user posted image
Svratim ponekad, proset_am kroz teme i tiho odem user posted image .Sorry za off.

Izgleda da je doslo neko mnogo cudno vreme. Pravi prijatelji ne postoje, sve se gleda iz ugla koristi. Druzicemo se dok god mi nesto treba a onda se necemo ni na ulici javiti... Treba samo na vreme da se opasuljimo da prijatelje necemo naci, to su sve samo poznanici, to su roboti novog doba... Oni koji su jos uvek uz nas, u dobru i zlu, treba cuvati user posted image

< Poruku je uredio JMPM -- 9.8.2011 14:38:44 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 14:51:33   
Brand new mama
JMPM,mene ovo sto si rekla(i ako sam na zalost i sama x puta osjetila sve na svojoj kozi) plasi i rastuzuje.. A onda se zapitam da ako se skroz povucem i pocnem gledati ljude kao da necu naci dobrog prijatelja,mozda cu propustiti nekog stvarno kvalitetnog i dobrog. Ma i nek me zeznu sto putauser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 14:53:43   
JMPM
Zeznuta sam XY puta, ne mogu ni ja da se oduprem jos uvek. Ali sam pocela drugacije da se ponasam i da se ne predajem "prijateljstvu" tako lako user posted image . Nisam ni ja blesava vise.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 14:57:50   
Anoniman
Ko se na mleko opeče i jogurt duva user posted image I ja sam postala dosta obazrivija!

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 15:06:34   
Snelle
Pravi prijatelji postoje, želim da verujem u to, samo ljudi danas previše očekuju, samoživi su, stavljaju sebe ispred svakog i svega, nisu zainteresovani za kompromise...Pa pogledajte sebe, da li ste vi stvarno tako savršeni i bez mane i možete da garantuje da ste baš vi pravi prijatelj za nekoga, na koga taj neko može da se osloni? Ja znam koje su moje mane, tj. svesna sam njih i svesna sam šta mojim prijateljima smeta kod mene, neke stvari sam spremna da promenim, ali neke i da hoću - ne mogu. Prosto, to sam ja. Uostalom, kad su prijatelji u pitanju, neki imaju prevelika očekivanja i smatraju da ako njihov prijatelj napravi jedan "pogrešan korak" (zaboravljajući pri tome da smo svi od krvi i mesa) odmah tu osobu udaljavaju od sebe.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 15:09:01   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Snelle

Pravi prijatelji postoje, želim da verujem u to
Postoje, zato ja rekoh da se sacuvaju oni koji su uz nas bili i u dobru i u zlu.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 15:16:12   
Snelle
Tako je JMPM! Ali mi nije jasna sledeća situacija: osoba A i osoba B se posvadjaju, osoba C poznaje osobu A i osobu B i nikako nije bila umešana u njihov sukob, ali nekako odluči da stane na stranu osobe A a da osobu B potpuno ignoriše ubuduće i izbaci iz svog kruga "prijatelja". Čemu to? user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 15:20:34   
JMPM
Hm...pogubila sam se, mislim da je to sve zbog osobe D user posted image . Ne znam, svasta se desava, neki opojni mirisi iz vazduha...ko ce ga znati. Mozda je osoba A, (B, C,) sve pogresno shvatila. Jako se lako danas plane i razbukti, ne znaju ljudi da se kontrolisu. Veliki je pritisak, posao, fax, beba, nezaposlenost, kriza, nemastina...sve to uzrokuje neki plamen koji ce da izbije tamo gde je najmanje potrebno. I rezultat je poznat...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 15:21:03   
lanajelena
Uvek sam bila druzeljubiva i imala oko sebe milijarde prijatelja sad vise nisam sigurna ko su mi pravi prijatelji,ima ih ali smo udaljeni kilometrimauser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 15:24:01   
Snelle
IZVORNA PORUKA: JMPM

Hm...pogubila sam se, mislim da je to sve zbog osobe D user posted image .


A ja bih rekla da je sve to zbog osobe V user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 15:28:16   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: JMPM

Hm...pogubila sam se, mislim da je to sve zbog osobe D user posted image .


A ja bih rekla da je sve to zbog osobe V user posted image

user posted image



_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 15:28:58   
JMPM
Kako god, dzaba upirati prstom ako je vec nastao problem zbog osobe V, D, Z ili SNJ user posted image . Bitno je da se na vreme pokaze kako i sta, lakse se preboli ljudska glupost.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 15:33:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JMPM

IZVORNA PORUKA: Jeca*

pa gde si ti jmpm? nema te...user posted image
Svratim ponekad, proset_am kroz teme i tiho odem user posted image .Sorry za off.

Izgleda da je doslo neko mnogo cudno vreme. Pravi prijatelji ne postoje, sve se gleda iz ugla koristi. Druzicemo se dok god mi nesto treba a onda se necemo ni na ulici javiti... Treba samo na vreme da se opasuljimo da prijatelje necemo naci, to su sve samo poznanici, to su roboti novog doba... Oni koji su jos uvek uz nas, u dobru i zlu, treba cuvati user posted image

Ne slazem se i ne potpisujemuser posted image

JMPM, moras da naucis,kao i ja, na tezi nacin, da se truo paradajz podigne i baci u smece ili jednostavno zaobidje. Od njega se kecap ne pravi. Stavljala si zimnicu sa kvarnim povrcem, ali to nista strasno nije. Svima se po koja tegla pokvari..No, ide nova sezona i novo povrce. Sledeci put samo pazis sta stavljas u teglu. Onom pravom ni konzervans nije potreban!!!!

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 15:33:22   
jovicaa
mene nervira moja draga kuma sa vencanja, kao super smo sve strava, a dok sam bila trudna nije tri puta dosla kod mene, stalno neki tripovi obaveze, a laze znam da za druge ljude ima vremena. tada mi je bila najpotrebnija bilo mi je strasno, ali vecinu ljudi je  bilo bas briga! eto tako to ide.. evo ni sada kad sam se porodila ne dodje ni jednom u mesec dana,,, strasno... a imam prave drugarice -  do groba. samo one nisu iz zra, nego iz vsa i bga... a ja sam uzela ovu za kumu na njeno insistiranje.. i sta sad da radim, kada god sam joj rekla ili je pitala zasto zapostavlja nase prijateljstvo ona izmisli nesto i onda ja ispadnem budala... ma ko je sisa, nista joj necu ni reci, ali nikad je vise necu pozvati kod sebe i kraj

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 15:36:41   
jovicaa
dobro je kada uspes da na vreme primetis pokvareni paradajz, sto obicno nije slucaj. posto ljudi trule iznutra za razliku od vecine povrca

< Poruku je uredio jovicaa -- 9.8.2011 15:37:58 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 17:07:31   
anuksunamun
E blagosh meni....user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 17:15:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jovicaa

dobro je kada uspes da na vreme primetis pokvareni paradajz, sto obicno nije slucaj. posto ljudi trule iznutra za razliku od vecine povrca

Ali oboje smrde!!! Paradajz na budj i trulez, a ljudi na licemerstvo, poganshtinu, zlobu, zavist i pohlepu. Poseban smrad je od neinteligencije.
Tako da bio truo paradajz ili covek, oba valja zaobici....

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 17:27:36   
jovana j
Bas citam ovu temicu sada i potpuno se slazem. Imala sam i ja svakakva iskustva, narocito zbog neke svoje naivnosti i potrebe da se vezem s ljudima, da budem bliska. Onda shvatis da je najbolje i da nisi mozda preblizak, ali da si dobar sa nekim i da ce pre ta osoba da uskoci kad treba, da iznenadi, nego bilo koji najbliskiji ne znam kakav takozvani prijatelj.
Od mojih sto su veciti ih imam 3, 4oro, ostalo sve je pod znakom pitanja.
Moj muz s druge str. i od tih sto ih je imao, niko mu se ni ne javlja i sa nikim nije u kontaktu, osim sto cestitaju mozda rodjendane i to.
I sto on kaze ''mozda nismo vise zanimljivi'' sada kad pravimo porodicu nekim njegovim prijateljima... svi se nesto ne guraju da dolaze. (sto meni licno ni ne smeta s obzirom da ih ne obozavam nesto...) i tako..........
IZVORNA PORUKA: mikica sa

S druge strane, iznenadili su me ljudi od kojih nisam očekivala nikakvu podršku jer smo bili čisto radne kolege. Oni su me digli na noge poslije toga, bili uz mene i kad sam se smijala i kad sam plakala, nisu dozvolili ni jednog trenutka da samujem čak ni u bolnici, non stop su dolazili. A da vam ne pričam da i sad, čim se ne čujemo desetak dana (jbg, nekad život posloži kockice protiv naše volje) odmah reaguju da vide da mi se nije šta desilo pa je bilo situacija kad se mm ljutio i govorio "reci ti njima da ti imaš muža da on brine o tebi, ne moraju oni" user posted image  to mi je bilo baš slatko.
Hoću da kažem da život stvara prilike a mi iz tih prilika zaključujemo ko će nam biti prijatelj. Nakon toga iskustva sam mnogo opreznija i imam podjelu na prijatelje i društvo jer nije to ni blizu jedno drugog. Treba ići onom "znaće o meni onoliko koliko ja dozvolim da znaju" i to je to.





_____________________________

11-09-03 Emil
Što možeš sanjati, to možeš i učiniti.
Walt Disney


(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 18:11:00   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: jovicaa

dobro je kada uspes da na vreme primetis pokvareni paradajz, sto obicno nije slucaj. posto ljudi trule iznutra za razliku od vecine povrca

Ali oboje smrde!!! Paradajz na budj i trulez, a ljudi na licemerstvo, poganshtinu, zlobu, zavist i pohlepu. Poseban smrad je od neinteligencije.
Tako da bio truo paradajz ili covek, oba valja zaobici....


sa time se slazem, ali smisao mog posta je bio da se ponekad, da ne kazem cesto "trule paradajzle" tesko prepoznaju


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Pravi prijatelji
9.8.2011 18:13:07   
Anoniman
Znam. Skontala samuser posted image
He he...To je samo u slucaju da nemas dobar njuh. A ja ga uglavnom imam. Nekad mi se culo mirisa posebno izostri.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here