RE: Tanga gaće (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


mali_mis -> RE: Tanga gaće (10.9.2014 11:57:17)

Ranije sam ih nosila, sad su mi neudobne, a i hladno po guzici.




Anoniman -> RE: Tanga gaće (10.9.2014 13:38:45)

sve zavisi, uglavnom ne, ali ako oblacim neku bas usku haljinu onda da[sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Tanga gaće (10.9.2014 14:26:12)

Posle porodjaja nikako , na pocetku se plasila infekcije pa sam samo pamucne nosila ali vec sada bih mogla kad bih imala zelju .Mozda mi se javi. [sm=jezicek.gif] Ali gledam, sve su neke mrezaste ili najlonske , nije zdravo...




Peace* -> RE: Tanga gaće (10.9.2014 14:28:07)

Ja ih ne volim, uvuku mi se u gu*icu! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

šalu na stranu, zaista ih ne nosim već godina.a U Tezenisu sam otkrila neke, iste širine i napred i nazad, znači nisu tange, nisu ni klasične, al ono što je diiivno je to da nemaju uopšte nikakve gume koja bi se usekla i napravila hurku na telu. [sm=bravo.gif]




jabudic -> RE: Tanga gaće (10.9.2014 14:43:24)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Ranije sam ih nosila, sad su mi neudobne, a i hladno po guzici.


[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Tanga gaće (10.9.2014 14:47:35)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ih ne volim, uvuku mi se u gu*icu! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




[sm=smiley36.gif] jesi luda!
od kada sam se porodila mislim da ni jednom nisam obukla, a ranije sam samo njih nosila.




amelia -> RE: Tanga gaće (10.9.2014 18:49:17)

Ranije cesce sam ih nosila sada uglvnom kada treba :-) to jest samo kad ih odmah skidam[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley1.gif]




big mum -> RE: Tanga gaće (10.9.2014 19:01:19)

Nisam ih nikada voljela žuljale su me.Imala sam samo 2 crne i bijele .I što reče neko ladno po guzi[sm=jezicek.gif]




minnica -> RE: Tanga gaće (10.9.2014 19:55:38)

Ne volim ih i ne nosim.




big mum -> RE: Tanga gaće (10.9.2014 20:44:31)

Ono sad najbolje je bez ikakvih ali ako baš mora onda obične pamučne baba gaće [sm=smiley4.gif]




New Mom -> RE: Tanga gaće (10.9.2014 20:53:22)

Godinama ih ne nosim. Ne osecam vise potrebu za osvakackim akcijama.




Anck Su Nmaun -> RE: Tanga gaće (10.9.2014 21:16:35)

Sta to bese??? Kod mame ih ima jedno 20 tak kom, ponela sam samo jedne eto bas kad idem na neki bitan dogadjaj picnuta




Torbica -> RE: Tanga gaće (10.9.2014 21:45:31)

Do porodjaja sam samo njih nosila, posle im se nisam vratila..




Milagros -> RE: Tanga gaće (10.9.2014 21:47:39)

Volim da ih nosim jer se ne naziru obrubi na pantolama,a svako malo ih moram vaditi,hoće da prepile gu**cu.[sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Tanga gaće (16.9.2014 6:33:06)


IZVORNA PORUKA: big mum

Ono sad najbolje je bez ikakvih ali ako baš mora onda obične pamučne baba gaće [sm=smiley4.gif]

[sm=smiley36.gif] bubreznjace ahahah

ne nosim tange i nikad nisam i ne razumem ako nam smeta kad nam se obicne gace uvuku u guzicu zasto nekom ne smetaju tange??? Ja bih verovatno isla samo ulicom i "izvlacila" gace iz guzice




Olga75 -> RE: Tanga gaće (16.9.2014 6:55:14)

ja sam tako par puta obukla tange , kao da se ne vidi linija gaca pa muke moje behu
sad ponosno setam liniju gaca [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Tanga gaće (16.9.2014 6:56:47)

Ljiso, ona pertla na tangama je tanja, pa je kad se naviknes ni ne osetis [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Tanga gaće (16.9.2014 6:57:39)

i ja vala, meni je cak moj pratioc na maturskoj veceri rekao kako sam nekulturna jer imam gace[sm=smiley29.gif]. On je Kolumbijac, valjda je tamo nepristojno na takvim svecanostima imati gace, a moram da naglasim da se meni gace nisu ocrtavale vec je on skapirao da imam gace dok smo plesali. [sm=zmeden.gif]


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Ljiso, ona pertla na tangama je tanja, pa je kad se naviknes ni ne oset__is [sm=smiley36.gif]



na tako nesto se ne bih ni privikavala[sm=jezicek.gif]


eheheh i da dodam PERTLE idu na cipele i patike a ne na gace ahahaha...

i jos jednu anegdotu. Kaze baba moje drugarice svojoj cerki"jao ceri moja pa ti moras ici sa M u prodavnicu, tolko godina ima a sebi ni gace ne zna da kupi, vidi kako su joj ove male" ahahahah ne zna baba sta su tange i mora da je pomislila da pertla ide napred ahahahahahah a onaj siri deo na guzicu, ahahahah




Olga75 -> RE: Tanga gaće (16.9.2014 7:00:37)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

i ja vala, meni je cak moj pratioc na maturskoj veceri rekao kako sam nekulturna jer imam gace[sm=smiley29.gif]. On je Kolumbijac, valjda je tamo nepristojno na takvim svecanostima imati gace, a moram da naglasim da se meni gace nisu ocrtavale vec je on skapirao da imam gace dok smo plesali. [sm=zmeden.gif]


na takve skupove se gace ne nose iz prakticnih razloga [sm=zz_mstickle.gif]




branki* -> RE: Tanga gaće (16.9.2014 8:28:57)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

a moram da naglasim da se meni gace nisu ocrtavale vec je on skapirao da imam gace dok smo plesali. [sm=zmeden.gif]




ljiso,bre,pa gde te on to drzao ,pa je skapirao da imas gace dok ste plesali[sm=jezicek.gif]




big mum -> RE: Tanga gaće (16.9.2014 8:38:42)


IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

i ja vala, meni je cak moj pratioc na maturskoj veceri rekao kako sam nekulturna jer imam gace[sm=smiley29.gif]. On je Kolumbijac, valjda je tamo nepristojno na takvim svecanostima imati gace, a moram da naglasim da se meni gace nisu ocrtavale vec je on skapirao da imam gace dok smo plesali. [sm=zmeden.gif]


na takve skupove se gace ne nose iz prakticnih razloga [sm=zz_mstickle.gif]


Vi niste normalne[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Meni je mama pričala kad je bila u porodilištu samnom.Pitala je gin.nose li porodilje veš a on će njoj -"Gospođo ovde ni osoblje ne nosi gaće kamoli pacijenti"[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Štaće žena pokupi se i ode[sm=zmeden.gif]




anita -> RE: Tanga gaće (16.9.2014 13:00:45)

Ja sada ne nosim tange. Nosila sam ih dok sam bila u srednjoj skoli.
Sada mi smetaju, ne osecam se prijatno u njima.




vonavoj -> RE: Tanga gaće (16.9.2014 13:02:51)

nosim ih samo kad idem na depilaciju[sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Tanga gaće (16.9.2014 13:10:14)


IZVORNA PORUKA: anita

Ja sada ne nosim tange. Nosila sam ih dok sam bila u srednjoj skoli.

ja kad sam isla u srednju tange nisu imale da se kupe ni u Madjarskoj [sm=smiley36.gif]
juh zivote al sam omatorela




Sanchy -> RE: Tanga gaće (16.9.2014 13:10:27)

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja sam tako par puta obukla tange , kao da se ne vidi linija gaca pa muke moje behu
sad ponosno set_am liniju gaca [sm=smiley36.gif]

Postoje besavne gace,imam par komada za te haljinice upravo sa njma se nista ne ocrtava.,,nisam vise za te mladalacke egzibicije tipa tangi[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>