|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Umjesto strogih dijeta
20.10.2019 8:00:20   
branki*
ne znam gde da pisem,jer moram neko kilo da skinem,a necu da vezbam ,bar ne josuser posted image i necu ni na kakvu posebnu dijetu..ali,dodala sam neko kilce,jeste.nisam vise onako da ide na anoreksicno kao sto ja volim,vec kazu da izgledam taman kako treba.sto ja ne volim,jer ja volim da ide na mrsavo.kad se o mom izgledu radi,ne pricam uopsteno.tako da..sto danas se pocastim,to mi je.od sutra menjam rezim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Umjesto strogih dijeta
20.10.2019 9:33:54   
flamingos
Branki,izbaci hleb,slatkiše,pij dosta vode,šetaj.Jedi belo meso(samo na suvom tiganju prženo),ribu,voće-tako moj muž radi i skine očas kilažu.Možeš i koji limun da iscediš i popiješ(ili pojedeš,naše dete voli da jede limun,ceo pojede).Nadam se da sam pomogla.To je neka standardna dijeta.Ja sam uvek na dijeti-da jedem koliko volim bila bih kao bure😀


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Umjesto strogih dijeta
20.10.2019 10:04:26   
kamičak
Samo fizicka aktivnost, odricanje od hrane uvek kratko traje 😄

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Umjesto strogih dijeta
20.10.2019 16:02:57   
branki*
meni fizicka aktivnost tesko pada,mrzim da vezbam,mada sam ovako vredna i aktivna i dinamicna,ai mrzim da vezbam.to cu od proleca da se zategnem pred moreuser posted image
i ja sam ceo zivot na spec rezimu,odnosno ne jedem koliko mi se jede,mada se nekako organizam navikne na to,ali onda sam puno toga i zeljna,oci mi gladne.nemam vagu,ali primecujem po pantalonama da sam se popravila,a vise ,mi bas ne strce one dve koske ispod stomaka,sto ja opet volimuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Umjesto strogih dijeta
20.10.2019 17:29:54   
kamičak
Setaj, ne moras da vezbas 😄

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Umjesto strogih dijeta
21.10.2019 19:59:41   
branki*
dan prvi prosao super.skoro da i nisam jela,milinauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Umjesto strogih dijeta
21.10.2019 20:13:57   
Mirko Svirko
Jedna moja komsika pije 3 case tople vode ujutru cim ustane. Kaze linija bombona. Sad nemam pojma. Ona lepo izgleda. Al dal od toga nemam pojma. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Umjesto strogih dijeta
21.10.2019 20:16:06   
branki*
pa,topla voda mao ubrzava metabolizam,mada verovatno ona vodi i racuna sta i koliko jede.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Umjesto strogih dijeta
22.10.2019 9:59:55   
kamičak
Voda zauzme mesto hrani 😀


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Umjesto strogih dijeta
19.4.2020 15:42:04   
Dragica Draga
Dobri saveti za nas lenje sto ne bi ni da vezbamo ni da smanjimo jelo a hocemo da smrsamo user posted image

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Umjesto strogih dijeta
19.4.2020 22:30:17   
gocic
Ih, topla voda. Ako se najedas redovno dzabe sve. Bas bi mi prijao neki dobar savet.
Bez obzira sto ne jedem posle 18h ne znaci mi, zato sto unesem dosta kalorija pre toga.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Umjesto strogih dijeta
29.9.2020 9:14:15   
mikica88

IZVORNA PORUKA: branki*

pa,topla voda mao ubrzava metabolizam,mada verovatno ona vodi i racuna sta i koliko jede.



Bas tako Branki.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Umjesto strogih dijeta
29.9.2020 9:23:29   
jess021
Jabukovo sirce plus mlaka voda



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Umjesto strogih dijeta
29.9.2020 9:37:01   
jabudic
Uh, mene uhvatila trudnicka kriza debelog dupeta.Sad bih se bacila na neku dijetu, a imam jos 14 nedelja cistog gojenja. 😬

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Umjesto strogih dijeta
29.9.2020 9:58:11   
jess021
Jabudicu, mani se dijeta. Uzivaj, vidi samo kako si lepa 😍😍



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 65
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here