|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plasticna hirurgija
8.1.2011 4:30:56   
smeško
Da li su stvarno svi ti zahvati toliko neophodni? Ja iskreno mislim da svako ko nije zadovoljan svojim izgledom treba da razreši dilemu u glavi, a ne pod nož!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Plasticna hirurgija
8.1.2011 10:09:07   
indy_25
Pretjerane operacije ni ja ne volim pogotovo napumpana usta.  Ali evo ja ove godne cu raditi negdje u julu ili augustu to mi je poklon za godisnjicu braka. ne zadovoljna sam sa svojim grudima uzasne su i ljepsi su mi silikoni nego kakve su sada. Nzcu praviti nikakve velike grudi nego jednostavno da popunim svoje neka 3 ili siromasna 4.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Plasticna hirurgija
8.1.2011 10:16:05   
Anoniman
Ja sam apsoplutno za korekciju koja je u granicama normale... što da ne! Ko može sebi da priušti a treba mu, i treba to da uradi!
Jedino sam protiv bilo kakve veće intervencije kod zaluđenih tinejdžerki... kad napuni nekih dvadeset dve tri godine onda može sve ranije je nepotrebno! (mislim na grudi... liposukciju... i te neke veće operacije)

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Plasticna hirurgija
13.8.2011 13:47:19   
Verus
Eto, spomenusmo silikone u temi BMI.  Ja sam pre 10tak godina bila taaaako za-dok nisam posetila par web sajtova:

KLIK

KLIK

Od onda, nema sanse...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Plasticna hirurgija
14.8.2011 21:04:33   
Lilla
Da me nije strah uradila bih liposukciju stomaka i butina. Strah je jaci od zelje pa od toga nista user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Plasticna hirurgija
24.2.2013 15:01:33   
branki*
devojke,u poslednje vreme puno razmisljam o povecanju gornje usne...ima li neka da je to radila?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Plasticna hirurgija
24.2.2013 15:04:26   
mtajcica83
Branki moja drugarica je povecala gornju usnicu,u povetku mi je bila malo cudna ali smo se posle navikli na nju..Kaze da boli dok joj stavljaju to u usnu i to bas da je boljela inekcija

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Plasticna hirurgija
24.2.2013 15:07:56   
branki*
kako cudna?je l joj bilo lepse?mislila sam da i to ide sa anestezijom..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Plasticna hirurgija
24.2.2013 15:11:50   
Jeca.V
I moja kuma je povecala gornju usnu,prvi put joj je bilo super,taman da nadoknadi nedostatak,ali ovaj drugi za mene previse.ja bih sigurno povecala da imam potrebe,ali sa ovim mojim budzama verovatno bi bilo bas,bas,preterano.Razmisljala sam o podizanju grudi ,ali strah nadjacava zelju.Inace stvarno nemam nista protiv estetske hirurgije dok je u domenu pristojnog.user posted image

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Plasticna hirurgija
24.2.2013 15:16:54   
branki*
kod mene bi i grudi trebalo montiratiuser posted image ,ali za to vec nemam ni odvaznosti,ni novca,a ni preteranu zelju,sem toga mm bi poludeo.usnica mi se ne cini nesto komplikovanim,ni sumnjivim zahvatom,a moze dosta da promeni lice,tj. ulepsa.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Plasticna hirurgija
24.2.2013 15:17:55   
mtajcica83

IZVORNA PORUKA: branki

kako cudna?je l joj bilo lepse?mislila sam da i to ide sa anestezijom..


Cudna ,jer sam je navikla na tanku usnu, mada brzo sam se navikla na njen novi look user posted image ..Neznam jeli to ovdje rade sa anestezijom, uglavnom rekla je da je uzasno boljelo dok su joj to ubrizgavali..user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Plasticna hirurgija
24.2.2013 15:27:09   
Verolina
Meni se nijedna korekcija usana ne dopada. Ama bas nijedna. Inace, ja sam za natural izgled dokle god ti se sise ne otegnu do pupka, a bore dobiju velicinu indijanskih ratnickih linija po faci. Nemam problem sa plastikanerima, ali imam problem sa anestezijom. Plasim je se otkad sam operisala krajnike kao dete.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Plasticna hirurgija
24.2.2013 15:34:32   
branki*
kako,bre,verolina,moze da ti bude lepse nesto sto nije,zato sto je prirodno,a ne nesto sto jeste lepse,ali vestacko je,tj. operisanouser posted image ?glupo sam objasnila,ali razumes sta mislim?zna se sta je lepo,bilo prirodno,bilo vestacko.ne bih radila grudi,ali su mi ipak lepsi silikoni koji nisu suvise veliki,nego mlohave,spustene grudi..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Plasticna hirurgija
24.2.2013 15:51:36   
caca81
Ja nikad ne bih menjala svoj lični opis...i nikada nisam razmišljala da li bih bila lepša sa punijim usnama ili podignutim i čvrstim grudima. Ja sam ovakva kakva jesam i zato sam jedinstvena.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Plasticna hirurgija
24.2.2013 16:31:28   
Verolina

IZVORNA PORUKA: branki

kako,bre,verolina,moze da ti bude lepse nesto sto nije,zato sto je prirodno,a ne nesto sto jeste lepse,ali vestacko je,tj. operisanouser posted image ?glupo sam objasnila,ali razumes sta mislim?

Ha ha ha..Mislim da te nisam razumela, ali objasnicu zasto mi se ne dopadaju korekcije usana. Usne imaju prirodne dzepove i onda kad napumpaju gornju usnu to me podseca na par presavijenih kobasica. Na donjoj usne se, pak, uvek vidi neko izvrnuce.
Sto se tice vas devojaka koje imate male usne, ne zaboravite da je Ticijan samo takve voleo. Uvek sebi mozete da govorite da ste lepotice iz renesansnog perioda. verujte da je to mnoooooogo lepse nego izgled Sani Armani i Cece. Usne im izgledaju k'o prevrnuto kokosije dupe.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Plasticna hirurgija
5.3.2013 13:01:42   
Anck Su Nmaun
Nemam nista protiv, zasto bih, sve dok je u granicama normale (podrzaumeva se)!
Ako neko ima nesto na sebi sto mu se ne dopada, zasto da se ne resi toga nego da ceo zivot pokusava to da sakrije ili bude nezadovoljan sobom !

Ja sam radila Plasticnui operaciju nosa..i ponosim se time user posted image hahahah salim se...msilim ne krijem to!
A zene u godinama zasto ne bi zategle malo lice, vrat.... sve za lepotu user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Plasticna hirurgija
15.3.2013 2:42:20   
Verolina
Ako mogy da naprave ovakva usta onda ok:
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Plasticna hirurgija
10.6.2013 22:28:21   
Maraj
ko mora radi zdravlja pozdravljam, ovako ako je hir user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Plasticna hirurgija
18.8.2014 12:36:06   
Peace*
Ima li neko od vas silikone u grudima?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Plasticna hirurgija
18.8.2014 12:58:30   
bubulence
tash moja bivsa koleginica ih je imala, savrsene su bile. pipala sam user posted image , gledala, odusevljavala sam se. ona je devojka koja je imala dva pupoljka, i to joj je bio san. ostvarila ga je. znam samo da je dve nedelje trpela nepodnosljie bolove ali to je bilo pre 6 godina. mozda sada i ne mora tako. u svakom slucaju i sada izgledaju savrseno a ona je presrecna.
u tvom slucaju (zdravstvenom) mislim da uopste nije losa ideja.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Plasticna hirurgija
18.8.2014 13:30:18   
Peace*
Svi kažu 2-3 nedelje bolova. Ali kontam, zar ti bolovi ne mogu da se ublaže nekim lekovima... user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Plasticna hirurgija
18.8.2014 13:53:40   
bubulence
ona je dobijala trodone ali nisu mnogo pomagali.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Plasticna hirurgija
18.8.2014 14:12:26   
branki*
moja poznanica ima silikone,lepo izgledaju,nisu preterano veliki,isto kaze da je prvih mesec dana bio pakao,nije mogla ruke da podigne,napor joj je bio da se obuce,ceslja,bas je bolelo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Plasticna hirurgija
19.8.2014 21:19:27   
indy_25
Tasho ako ih stavis iznad misica ne boli toliko neki kazu da cak uopste ne boli mozda par dana. Dok ako ih stavis ispod misica boli uzasno ali i to traje nekih 7-10 dana. Brzi je oporavak iznad misica. Ja sam imala tri pregleda kod tri razlicitog doktora dva u Holandiji i jednog u Sarajevu koji je poznati plasticni hirurg dole. Kod njega sam i zakazala operaciju prosle godine i odustala par dana prije op. Prikljucena sam bila na dva foruma holandski i makedonski za plasticne operacije. Sve je to super u pocetku super su lijepe krasne ali isto tako imas i forume bar na holandskom gdje su zene koje imaju silikone i po 20 g koje se zale kako su im oni prouzrocili autoimune bolesti i kako im komadici silikona set_aju po tijelu. I da su im stvarale psihicke probleme i nemire jer nisu mogle da funkcionisu dobro. kazu sve je bilo super par godina a poslije toga dolaze problemi. Cak i ovi novi natrelle i mentor koji su najbolji. Postoji velika mogucnost da imas i komplikacije da ti je jedna veca ili manja da dobijes naborane silikone itd. Ja sam prostudirala silikone i sise vec 5 g i znam skoro sve o tome tako da bi ti savjetovala ja koja ih je zeljela vise od svega da ne radis to cisto prijateljski. Moje grudi su uzasne visece i ispuhane vrece ali pocela sam da ih volim takve kakve jesu i nije mi nimalo blam bilo ove godine da skinem gornji dio kupaceg.

< Poruku je uredio indy_25 -- 19.8.2014 21:21:19 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Plasticna hirurgija
19.8.2014 21:33:05   
Dada81
Indyuser posted image dugo se nismo ovde nasle. Ja se secam i kada si pisala za sisne problemeuser posted image i da ces sigurno to da uradis,ali mi je drago sto si pre svega bas proucila sve detalje,svaka cast. Inace,ja ti ne vidim manu,super izgledasuser posted image
Na 5 se god.menjaju,jel'da? Uh,muke,stalno bi mi bilo u glavi kad opet pod noz.Ali isto tako ako se bas,bas mora,nemam protiv nista,naravno.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



Anketa


sandrina

SA KOLIKO MESECI VAM JE BEBA SPAVKALA PO CELU NOC?

3 (43%)

4-6 (26%)

6-12 (30%)


Ukupan broj glasova: 69

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here