|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plasticna hirurgija
19.8.2014 21:48:14   
indy_25
Hej dado veliki pozzz za tebe :) pa ovi novi su kao dozivotni mada normalan hirurg ce ti reci da ih zamjenis nakon 10 g. A ima zena nekih koji ih imaju i po 20 g jer nisu vise imale pare ni da ih izvade ni promijene. Ja isto nemam nista protiv bilo kalvih operacija i silikoni mi izgledaju super ali dosta sam se nacitala i dobrog i loseg o tome. Tako da kad sumiram sve ipak volim vise svoje zdravlje i svoju djecu od svog izgleda ne bih da rizikujem kukavica sam. Ja sam pred operaciju sanjala da umirem i da mi djeca ostaju sama hahaha. I onda sam svaki dan kako se priblizavao datum gledala u djecu isto kao da se oprastam s njima. I tako i odustanem :)

< Poruku je uredio indy_25 -- 19.8.2014 21:53:20 >

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Plasticna hirurgija
20.8.2014 8:26:33   
Peace*
Ja sam prostudirala silikone i sise vec 5 g i znam skoro sve o tome tako da bi ti savjetovala ja koja ih je zeljela vise od svega da ne radis to cisto prijateljski. Moje grudi su uzasne visece i ispuhane vrece ali pocela sam da ih volim takve kakve jesu i nije mi nimalo blam bilo ove godine da skinem gornji dio kupaceg.


Micko, ja to nisam htela iz estetskih razloga.
Pre 7g sam operisala čvor u dojci, ispao je benigni tumor.
Pre 10 dana sam bila na pregledu, opet imam čvor. Dr bi da ga vadi, moja mama je 2000. operisala rak dojke.
Pitao me je hoću li još rađati, ja se zbunila, pa mu rekla da ne znam. Posle kada sam sabrala i oduzela, malo iščitala, zaključila sam da me je zbog ovoga pitao. Verovatno bi predložio da mi odradi double mastectomy.
A ja... ja sam se uplašila. user posted image


Na 5 se god.menjaju,jel'da?


Šta!? Svakih 5g bi me sekli da promene silikon!? user posted image



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Plasticna hirurgija
20.8.2014 20:46:32   
Dada81
E,Tash nadala sam se da nije to,mada sam skontala iz necijeg komentara. Valljda ne bi morala na 5 god.user posted image
To je i Jolie radila preventivno,kako sam procitala,mada ona sigurno ima dobar tim i sve najkvalitetnije. A,ti bi to mogla refundirati preko zdravstvenog pretpostavljam,ili ako nista neki postotak da platisuser posted image Znam da sam ja neke operacije i lezanje tako placala(ne ovog tipa).
Ma,samo da sve dobro prodje,da si ti ziva i zdrava sebi isvojoj deci,to najvise zelimuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Plasticna hirurgija
20.8.2014 21:04:41   
Ipokrisia
meni sve zene koje su dopunjavale usne licne na patkiceuser posted image ne znam, nikad nisam u inostranstvu videla devojke koje prolaze sa takvim ustima kao ovde, ne znam sto je kod nas to trend da moras da budes savrsen. Za grudi isto se ne bih usudila, meni nisu nista spec, nosim 75B, nikad nisam ni htela vece niti me je to zanimalo, ali jednostavno koliko je ucestao kod zena karcinom dojki, ne bih ja tu jos nesto petljala i izazivala. Jedino sto volim od korekcija da uradim povremeno je da laserski uklonim po neki mladez sa lica koji iznikne od sunca ili neki na telu koji je na nezgodnom mestu pa preti da se povredi.To je sveuser posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Plasticna hirurgija
7.3.2015 13:02:09   
Plavusa34
Ne licno ne bih mada nisam protiv

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Plasticna hirurgija
13.12.2018 19:26:13   
branki*
ja se trenutno zamaram idejom da operisem grudi,tj da stavim silikone...toliko su male i nikakve i mekane,tuga jedna.nisam imala nikad neki kompleks,ali razmisljam o tome par meseci..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Plasticna hirurgija
13.12.2018 21:20:20   
vocicana
Zasto da ne. Moja koleginica je uradila u Beogradu na jednoj klinici, bozanstvene su joj grudi, jos uvek se opravlja, ali su savrsene. Istrpela je bolova i bolova, bila lose jedno dve nedelje, ali sada kkaze da opet razmislja opet bi uradila. Prelepe su!
Ja nemam nista protiv ako je stvarno potrebno i opravdano, a kada se pretera...ne volim nikakvo preterivanje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Plasticna hirurgija
16.12.2018 12:47:10   
Jekica86
Meni je to skroz super.
Ko zeli ima pak nedostatak a u mogucnosti je. Samo napred.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Plasticna hirurgija
18.12.2018 20:49:04   
vocicana
Podigla je kredit za to, ali je stvarno opravdano maxi, bas nista nije imala.
Sada su mogucnosti tako velike, ima i oblika i proizvodjaca, meane budu kada se spuste, izgledaju potpuno prirodno. Naravno, kada se ne pretera sa kubikazom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Plasticna hirurgija
21.7.2019 11:57:01   
MimaKos
Nista protiv nemam, mozda i ja odlucim u 50 nesto da promenim, za sada nema potrebe


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here