|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tetovaže
19.2.2009 14:25:18   
guppy RR
Ma... ja MORAM da se šalim na taj račun uvek...
pričala sam već u jednom forumu da mi je to JAKO smešno...

zamisli momak ti šalje mail i napiše "volim tvoju lepu mirisljavu kozu"
ne bi znala jel misli onu gore ili onu dole
user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tetovaže
19.2.2009 14:26:27   
eugenija
Hahahahahahahahahahahha... U razdeljak te ljubim, lol

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tetovaže
19.2.2009 14:29:36   
guppy RR
UPS, skrenusmo sa teme
user posted image

... tetovaže user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tetovaže
19.2.2009 14:35:07   
sneza24
Volim tetovaze.Ne volim kad neko ima 20 tetovaza,nego samo jednu i da je lepa.Ali se nikada ne bih tetovirala.Madfa postoje osobe kojima to dobro stoji i to volim da vidim.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tetovaže
19.2.2009 14:52:06   
Anoniman
Ja nisam bas pobornik tetovaza, ali nisam ni nesto protiv njih. Volim kad vidim neku lepu, sexy tetovazu, ali se ja licno ne bih tetovirala. Jedne godine sam na moru uradila tatoo sa kanom, na grudima(tacnije na levoj s...) malenu zmiju koja je izgledala bas sexy. Dok sam stigla kuci tetovaze vise nje bilo. 

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tetovaže
19.2.2009 14:57:11   
guppy RR
Ma i meni su OK te privremene stvari... 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tetovaže
20.2.2009 8:56:45   
Jacaca
Hvala Gupi za ovu kozu bez flekauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tetovaže
15.6.2009 16:50:22   
afrodita
Ne volim i ne bih nikad uradila,
ne smeta mi kod drugih zenskih ako
nije neka prenapadna

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tetovaže
15.6.2009 17:00:46   
Anoniman
Uf...vidjala sam svashta...i lepo i ruzno....uglavnom mi se ne dopadaju tetovaze....ali ova mi je recimo lepa...ali ne verujem da bih se ikad tetovirala....


user posted image



(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tetovaže
15.6.2009 18:41:31   
marince1
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Uf...vidjala sam svashta...i lepo i ruzno....uglavnom mi se ne dopadaju tetovaze....ali ova mi je recimo lepa...ali ne verujem da bih se ikad tetovirala....



user posted image




Potpisjem! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tetovaže
15.6.2009 18:48:04   
marince1
Ej a znate one ''genijalne'' Sveti Georgije ubiva azdahu'' i to u boji !user posted image user posted image user posted image
Ili one ciganske ''Cu d' umrem za Miku'',pa kad Mika zapali za Svajcarsku sa drugom,samo dopise ispod ''Dabogda crko peder'' user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tetovaže
15.6.2009 18:50:32   
Ana RR
Nisam ni znala da tema već postoji, ja danas baš otvorila temu Tetovaže!

Oduvek sam htela da uradim tetovažu, ali ne nešto veliko i vidljivo, više za sebe i svoju dušu. Nisam se nikad usudila ali što sam starija sve više imam želju da ispunim neke svoje snove!

Mislim da sam od mame nasledila ljubav prema motorima i tetovažama, ona i dan danas u svojoj 50-oj godini se oduševi kad pored nje prođe čoper i kada vidi lepu tetovažu.

Kada smo jednom prilikom mm i ja pričali šta bi uradili kada bi dobili neke ogromne pare na lotou, recimo, imali smo isti odgovor - kupili bi dva Harley Davidson-a i putovali! Pošto te pare nikada nećemo dobiti, ostaje mi samo da uradim neku malu tetovažu, jednog dana!



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tetovaže
15.6.2009 18:57:38   
Ana RR
Ovo je skica jedne tetovaže koja mi se dopada, naravno sa bojom to sve mnogo bolje izgleda.

user posted image





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tetovaže
20.7.2009 21:06:27   
ivana ceperkovic
Draga Ana PR , zelim da ti se zahvalim na divnoj skici vile i sa ponosom je nosim na ledjima HVALA.Nadam se da se ne ljutis sto sam je iskoristila ali prosto to je bila prava tetovaza za mene.pozdrav


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tetovaže
20.7.2009 22:44:13   
Ana RR
Hej pa to je divno user posted image ne ljutim se naravno, baš mi je drago da ti se dopala user posted image

Bilo bi lepo kada bi fotografisala svoju tetovažu i podelila je sa nama, da vidimo kako izgleda user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 20.7.2009 22:52:08 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivana ceperkovic)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tetovaže
31.7.2009 12:09:04   
Delijagirl
Ja licno tetovaze obozavam i sama imam tri ali sam se na pocetku plasila sta ce biti sa tim kad budem mama ili starija gospodja ali jednostavno sad znam da je to deo mene i da su ko moja koza. Naravno svaka tetovaza koju imam mi znaci veliki deo zivota pa se zbog toga i ne sikiram. Kod mene je baba napravila dobar potez i rekla neka idem kod nekog tattoera sa bas velikom reputacijom kojoj naravno sledi i cena i svoju prvu tetovazu sam si poklonila za 19.rodjen dan. Takodje nikad necu deci da zabranjujem da se tetoviraju ali isto tek kad napuni 18. i neka sam plati nekog extremno skupog tattoera tj ja vec znam kod koga cu ih voditi i taj neko vec zna da ce naplatiti trostruku cenu :) 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tetovaže
1.9.2009 22:45:47   
indy_25
ja imam jednu tetovazu na jednom guzu a to je ruza a kad sam se upoznala s muzem i poceli se zabavljati uradili smo zajedno na vratu kineski znak ljubav i to je kao simbol nase ljubavi, a on je vec imao skorpiona na listu. Ne stidim se sto ima tetovaze i sto sam mama ali ne bih vise nijednu uradila mislim da su mi dovoljne dvije. e vidjecemo kako ce to biti kad ostarim al moje nisu bas na vidnom mjestu i bas zato ih nisam htjela uraditi da ih svako vidi. Ovu ruzu moze vidjeti samo moj muz a ovaj znak je cesto prekriven kosom.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tetovaže
1.9.2009 22:57:43   
viking

IZVORNA PORUKA: Smeshkica


user posted image






Ova je baš lepa! Ja imam jednu veoma sličnu na ramenu (s leđne strane) tako da mogu da je pokrijem ako sam negde gde tetovaže nisu primerene. Uradila sam je za 30. rodjendan (bio je to poklon od muža, ja sam tražila, on nema tetovaže i nije baš neki ljubitelj). Slažem se da na naboranoj, staroj koži izgledaju grozno pa sam zato uradila privremenu - traje oko 5 godina i onda počinje da bledi. Što se mene tiče - taman!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tetovaže
1.9.2009 23:01:52   
Delijagirl
Viking mozda cu te razocarati ali ove privremene bas i nisu tako privremene. Moja skolska drugarica ju je uradila u pocetku 1. godine srednje to je bilo pre oko 8 godina i sada ima samo jednu fleku u velicini tetovaze samo joj se razmazala i nema vise onog oblika. A procitala sam po raznim forumima da se im je desilo isto i kad sam ja isla da uradim svoju prvu pitala sam tattoo majstora sta je s tim i on kaze meni : Ne postoji stvar koja se zove privremena tetovaza sem onih nacrtanih sa kanom. 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tetovaže
1.9.2009 23:02:29   
Brand new mama
Ja nemam za sad ni jednu,ali jedan od razloga je sto ne znam tacno sta bih stavila-htjela sam dvije skorpije koje se ubijaju,ali su mi svi isherisali da time pokazujem samo autodestruktivnost i jurili me sa nekim vilama i vilenjacima.Realno,prevelika sam morbida za takve vedre stvarcice(moze neki namrgodjeni irski vilenjak samo da upadne u kombinacijuuser posted image ).A sto se tice -kako ce tet da izgleda kad budemo matore-ne znam ko je izjavio to da ce nam i tad ta tetovaza biti najljepsi dio na tjeluuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tetovaže
1.9.2009 23:03:03   
Anoniman
Chime se radi ta privremena? Kanom?

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tetovaže
1.9.2009 23:07:27   
Delijagirl
Smeshkica pa one koje ti nacrtaju na ulici rade se sa crnom kanom i to traja najvise 3 nedelje. A ove kvazi privremene one se rade sa istom bojom kao za prave samo da je ta boja loseg hvaliteta i naravno mnogo jeftinija pa se zbog toga i razmaze bar tako sam ja cula.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tetovaže
1.9.2009 23:10:08   
indy_25
moj kum je uradi tu privremenu koja je trebala da traje 2 g a njemu traje vec 4 g i sva se razmazala sto kaze delijagirl. Oni to kao rade sa bio bojama a ustvari to malo izbljedi ali ostane fleka ma ruzno skroz

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tetovaže
1.9.2009 23:10:59   
Anoniman
Aha....nisam se bash mnogo raspitivala...imam zelju....al josh uvek ne zelim nishta da crtam...mozda nikad ni necu...al...ko zna user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tetovaže
1.9.2009 23:18:39   
Delijagirl
Pa te kvazi privremene tetovaze najvise rade u nekim kozmetickim salonima bar tako je u sloveniji. Ni jedan proveren i dobar tattoo majstor to ne radi. Moj licni savet svima je da ako se odlucite za tetovazu bolje bacite 20 ili 30 eura vise i odite u salon sa dozvolom, koji je proveren. Tako izbegnete i te "privremene" tetovaze i sve moguce infekcije koje bi mogle uslediti. Mozda je off topic ali mislim da je korisno. Ja sam uradila pirsing na pupku u kozmetickom salonu. Ne samo da su mi ga stavili 2 cm previsoko takodje su mi savetovali pogresnu stvar sa kojom negujem to. I rezultat toga je bio da sam zahvatila jednu gadnu infekciju koje smo sa doktorkom jedva izlecile i sad imam jedan gadan oziljak na tom mestu. A za negu tetovaze ja i dandanas koristim bepathen kremu. Jedino direktno posle tetoviranja sam koristila bepanthen plus jer ima tragove antibiotika pa da sprecis infekciju neku. Ali bepanthen plusa ja jos nisam nasla u Beogradu tako da ga narucujem iz slovenije.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here