|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nocno mokrenje
4.6.2020 23:25:40   
Mirko Svirko
Nisam vise pametna.

Jutros nije piskio.Ali dve noci prethodne jeste.Sada pratim.. videcu vec..Ako nastavi moracu negde da ga vodim.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Nocno mokrenje
5.6.2020 9:24:23   
popkica bebic
MirkoSvirko, ja retko svratim na forum, a volim da čitam. Moja preporuka je pipi alarm. Moj sin je punih pet godina noću mokrio. Šta god radili, budili ga, navijali sat... Ali, ne piski se njima kadicu mi hoćemo. Pipi alarm je rešio stvar za mesec dana iako terapija njime traje i do šest meseci. Pronađi na internetu o čemu se radi. Mi smo bili kupili nov za 30 evra. Vredi svaku paru. On radi po principu kad oset_i mokrio počinje da pisti i dete vremenom samo predoset_i dolazak urina, da se laicki izrazim, i kontroliše se. Pozdrav! 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Nocno mokrenje
30.7.2020 0:36:07   
Mirko Svirko
Popkice,hvala ti puno. Guglala sam o pipi alarmu. Dala sam nam jos mesec dana ako ne prestane samo po sebi, definitivno uzimam alarm.



Nije sada mozda dve nedelje. Ali bilo je i pre toga,npr dve - tri nedelje se ne upiski a onda krene svako vece...

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Nocno mokrenje
30.7.2020 6:04:05   
Duškić
To je umeo moj sin da uradi, kad krene na spavanje napije se vode, a budi se i sedne , oseti da mu se piski ali onako pospan se vrati i nastavi da spava i upiski se.
Sad obavezno ga stavim na nosu da piski pre spavanja i manje vode, ne da mu ne dam da pije nego mu je to bila navika.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Nocno mokrenje
30.7.2020 8:29:00   
flamingos
Mirko,polako,proćiće i to.Desi se.Što kaze Duskić pije vodu,sanjiv,piski mu se,a nastavi da spava.Deca ko deca.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Nocno mokrenje
6.9.2021 7:56:59   
Mišurka
Pozdrav, zene. Imamo problem pa da vam se obratim. Devojcica 9 godina mokri u krevet. Nije svake noci al par puta mesecno, nekad cesce, nekad redje. Ne dam joj da pije puno vode, samo da ovlazi usta pred spavanje. Budim je svaaaake noci kad se i ja probudim, oko 3. Al nekad zakasnim. Urin smo nosili, nema bakterije. Jel ima neko ideju kako da joj pomognem, ili ce morati terapijama? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Nocno mokrenje
6.9.2021 12:42:02   
Mišurka
I da dodam. U pocetku se stidela i krila. Sad joj je to vec normalno. Izvini mi se, kaze zaboravila je da ustane..........


(odgovor članu Mišurka)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Nocno mokrenje
5.10.2021 22:00:41   
vonavoj
Razmisljam da kupim pipi alarm,od juna meseca bar 3 puta nedeljno se upiski...navijala sam sat,oko 1,onda se ne upiski,ali nemam snage,taman zaspim,ustajem..pri tom on ne zna za sebe i nekad ne moze da piski.

On sad ima 3g i 4meseca,skinuo je pelene sa 2g..i lepo se budio nocu ako mu se piskio,nije se upiskio do evo ove godine..a devojcice se nikad nisu upiskile nocu posle skidanja pelena.Zar su muski toliko tupavi,od malena😂😂😂

(odgovor članu Mišurka)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Nocno mokrenje
5.10.2021 22:05:20   
vonavoj
Ako neko ima.da mi slika,na netu ima raznih..i cena..


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Nocno mokrenje
5.10.2021 22:07:21   
Sanjica26 RR
Ja prvi put cujem za to Von.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Nocno mokrenje
5.10.2021 22:11:29   
vonavoj
Ja sam ovdr procitala..

Ocajna sam..i ovako umorna,plus nocu ne spavam kao covek..a ide sve hladnije.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Nocno mokrenje
5.10.2021 23:00:09   
Dragica Draga
O joj... Razumem te potpuno. Verovatno je cvrst san jako... Joj koliko je to opterecujuce. Nadam se da ce ga proci brzo

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Nocno mokrenje
16.10.2021 20:02:13   
flamingos
Von,nisam čula za taj aparat.Nezgidno je to...Taman zaspiš,pa buđenje,još plus ako ga probudiš,pa ne može da puški.Hajd srećno da se što pre rešite tih muka.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 213
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here