|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nova licna karta i pasos
28.5.2009 12:46:29   
afrodita
Sad sam se iznenadila kada sam otisla u SUP
sa olovkicom i papiricem da zapisem sta mi treba
za novu LK i pasos.
Zapisala sam toliko da mi treba cela moja plata
da napravim pasose i nama LK (cak vec i dete
od 16god treba da ima lk)
Kao prvo treba zakazati termin kad da dodjes
(jeli ovo svugde tako pa ja nisam u toku)
takse za LK su 1200 din x 3
takse za pasos su 2200 din x 4
trebaju izvodi iz MKR i vencanih
uverenja o drzavljanstvu i za sve to takse
posebno za svako uverenje a nemam jos poma koliko
to kosta.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jeste li napravile vase LK i pasose?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: nova licna karta i pasos
28.5.2009 12:51:00   
sneza24
Ja treba da pravim LK,pasos,novu dozvolu,zdravstvenu knjizicu.Da li imam jos neki dokument koji bih trebala da menjam?user posted image Neznam,nemogu da se setim.Za sad cu praviti LK i zdrav. knjiz. drugo moze da ceka.I kod nas mora da se zakaze termin za LK.Ali ja moram da menjam prezime i adresu ko zna koliko ce me to kostati.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: nova licna karta i pasos
28.5.2009 13:00:48   
Jeca*
Ja sam izvadila i pasos i lk. Po novom zakonu pasos mora imati svaka beba starija od 2 dana. Mora imati lican pasos, a ne moze se vise upisivati u roditeljski. Deci se pasos menja na 2 godineOd dokumentacije treba: izvod iz maticne knjige rodjenih i drzavljanstvo (ne starije od 6 meseci). Pisalo je da treba i kopije (ne moraju biti overene), ali mi to na kraju nisu uzeli. Ja sam prilozila i vencani list jer mi se pasos stari vodio na devojacko, pa otkud znam, da me ne zezaju oko promene prezimena. Lukici sam morala da prilozim i onaj papir koji smo dobili u MUPu kad smo ga prijavili na ovu adresu, kad se rodio (prijava stana). Takođe, uspela sam da mi na pasosima i licnoj karti budu slike koje smo mi doneli, a ne one idiotske koje oni tamo naprave, koje su grozno ispale. Slika mora biti 5x5 cm, na beloj pozadini i vazno je da oci budu u sredini slike, ali to fotografi obicno znaju.Inace, predali smo tako sto je mm otisao  MUP nesto pre 6h, stao u red i sa gomilom ljudi cekao da otvore u 8h i podele brojeve. Mi smo dobili da dodjemo u 10h i imali smo srecu da nije bila velika guzva. Inace, jedna osoba je mogla da uzme dva broja (potpuno idiotski, ali mm je znaci mogao da uzme samo za mene i Luku, ali ne i za sebe, npr) user posted image  u nekim mupovima se zakazuje, pa cekas i mesec dana. Ipak, dobro je sto mozes otici u bilo koji mup na teritoriji grada gde si prijavljen. Mada, sada je svuda jeziva guzva...Sve je bilo gotovo za 10ak dana. Inace, ako je detetu prvi pasos, moraju biti prisutna oba roditelja.Pasos kosta 2000,00 plus taksa 200,00. Licna karta nesto tipa 1300,00 plus 900,00 ako se dobro secam. Eto, to je to!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: nova licna karta i pasos
28.5.2009 13:03:55   
Jeca*
KLIK

kLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: nova licna karta i pasos
28.5.2009 13:07:13   
Anoniman
Kod nas se oko 4h u zoru dele brojevi.

Imam sve spremno kod kuće, i tražim vezu... mnogo mi je rano da idem u 4h ujutru...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: nova licna karta i pasos
28.5.2009 13:10:06   
afrodita
E to za slikanje me nervira. Jeco, nisam jos cula da je
neko doneo sliku.user posted image Ali sam cula da se svi zale da
ispadnu kao robijasi. Kako da donesem sliku a da je
prime? Sta da kazem fotografu? Imam poznanika
i moze 100 puta da me okine user posted image ako treba i da budem
zadovoljna.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: nova licna karta i pasos
28.5.2009 13:12:18   
Ana RR
Napravila sam milion tih fotografija... uvek su babe bile te koje su nezadovoljne, kažu " Jao izgledam ko neka baba!" A u krštenici 7 banki user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: nova licna karta i pasos
28.5.2009 13:14:47   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Ana80

Napravila sam milion tih fotografija... uvek su babe bile te koje su nezadovoljne, kažu " Jao izgledam ko neka baba!" A u krštenici 7 banki user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
TI slikas sve te ljude??????user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: nova licna karta i pasos
28.5.2009 13:17:25   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Ana80

Napravila sam milion tih fotografija... uvek su babe bile te koje su nezadovoljne, kažu " Jao izgledam ko neka baba!" A u krštenici 7 banki user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: nova licna karta i pasos
28.5.2009 13:17:38   
Ana RR
Radila sam to, sada ne radim! 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: nova licna karta i pasos
28.5.2009 13:29:42   
Anoniman
pa ako nema nekog hitnog roka da se sve to promijeni ne zurite nego kad spalsnu guzve

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: nova licna karta i pasos
28.5.2009 13:31:29   
Anoniman
Rok je do kraja godine. Sra** je što se ne izdaju vize u stare u pasoše. A ovim tempom izdavanja novih pasoša neće ih svi građani dobiti do 2015god.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: nova licna karta i pasos
28.5.2009 13:34:08   
NadaR
I kod nas je frka oko LK, davili tim rokovima a onda ih ne znam ni koliko puta produzavali.user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: nova licna karta i pasos
28.5.2009 13:38:24   
Anoniman
Ma ja necu praviti ni jedno ni drugo....pasosh ko zna kad tje mi trebati poshto ni do NS-a nemam para da odem ko chovek....a lichna karta....ma ne zurim...ionako je koristim samo kad idem u banku....a sad ni tamo ne idem user posted image

Plus...ako budem pravila pasosh....drzavljanstvo moram vaditi u Bg-u pa neznam ni to kako tju user posted image Ma ne treba mi nishta...kad vidim koliko mi para treba user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: nova licna karta i pasos
28.5.2009 13:40:20   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Ana80

Napravila sam milion tih fotografija... uvek su babe bile te koje su nezadovoljne, kažu " Jao izgledam ko neka baba!" A u krštenici 7 banki user posted image


jesi li ti fotograf? onda sam ti ja davno bila koleginica par meseci user posted image
i moj vencani kum je fotograf

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: nova licna karta i pasos
6.6.2009 8:14:37   
anamaria_at
Kod vas je bolje..nego ovde u Austriji...ja sam bila pre neki dan...posto mi pasos istice u Julu....napravila sam opet stari (plavi)....a za nov sam dobila Termin...10.Aprila 2010...u 14.30h....cak i u sate znaju...Uzas....

_____________________________

nasa nemirna curica dolazi aBd 5 septembra

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: nova licna karta i pasos
6.6.2009 13:31:34   
mihi
VAdila sam samo starijem sinu pasoš jer ide u Englesku na leto pa mi je hitno,  našla vezu i sve završila za 15 minuta e sad za podizanje je još veća gužva i to će mi podići ta veza. Kad skupim moja dokumenta i za Milosha opet veza pa tako jer su gužve za broj za podizanje za sve.........

(odgovor članu anamaria_at)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: nova licna karta i pasos
6.6.2009 13:41:00   
Lu
Jel vama iz Srbije trebaju vize za sve države,mislim da za HR i Bih odnosno RS ne trebauser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: nova licna karta i pasos
8.6.2009 15:45:03   
Anoniman
Jel neko popunjavao uplatnice?

Treba mi:

Za ličnu kartu: na uplatnici sa 226 din: PU za Novi Sad; PU za Srbiju;
Za pasoš: na uplatnici od 200din: poziv na broj.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: nova licna karta i pasos
8.6.2009 15:47:52   
sneza24
Kod mene pise PU Sombor

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: nova licna karta i pasos
8.6.2009 15:49:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Jel vama iz Srbije trebaju vize za sve države,mislim da za HR i Bih odnosno RS ne trebauser posted image


ne trebaju nikakve vize LU bar za zemlje nastale raspadom bivse drzave osim slovenije ,
a trenutno jedino hrvatska ima bezvizni rezim za zemlje EU

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: nova licna karta i pasos
8.6.2009 15:49:13   
Anoniman
Tu treba da piše neki broj.

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: nova licna karta i pasos
8.6.2009 15:57:44   
sneza24
Nema nikakav broj samo to pise.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: nova licna karta i pasos
8.6.2009 16:00:52   
Anoniman
Gde ti piše?

Na netu stoji uplatnica, gde piše PU za BG; PU za NS; PU za Srbiju; i onda ti baciš pasulj, pa napišeš br kao zamenu za to. user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: nova licna karta i pasos
8.6.2009 16:02:28   
sneza24
To je primalac PU Sombor i nema nikakvog broja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here