|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Počeo je novi nagradni konkurs "Najlepša...
1.4.2021 17:30:27   
marketing RR



Pozivamo vas da nam ispričate svoju priču o dojenju!

Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" traje od 1.4.2021. do 31.5.2021. Pravo učešća imaju sve mame. Pisanjem i slanjem svoje priče konkurišete za nagradu - PHARMALIFE PAKET ZA MAMU I BEBU koji sadrži sledeće Pharmalife proizvode: FITOLAT, MAPEZ sprej, FITOBALM balzam gel, OMEGA JUNIOR kapi i CORTINAT krem.

Na kraju konkursa, predstavnici kompanije Lifemedic izabraće će 5 priča, čiji će autori-mame, osvojiti po jedan vredan Pharmalife paket koji će biti poslat na adresu dobitnika o trošku sponzora


POŠALJI SVOJU PRIČU-->>>

user posted image

Ispričajte nam vašu priču o dojenju! Priču o prvim i svim narednim danima!

Ne štedite na emocijama. Bez obzira da li je vaše dojenje bilo uspešno ili ne, podelite sa nama svoje iskustvo.
Želimo da objavimo razne priče, ne da bi nekog osudili zbog (ne)dojenja, već da neke drage buduće mame pročitaju različita iskustva, verujemo da će im biti od pomoći.
Želimo da neke mame koje upravo doje ili pokušavaju da doje osete da nisu same, da ima puno žena koje trenutno prolaze kroz isto.
Želimo da se neke drage mame čije su bebe porasle prisete onih uspavanih okica na svojim grudima, verujemo da će zaplakati (i one same a i svi mi koji čitamo).
A, želimo i da saznamo koje su prepreke koje sprečavaju da više majki uspe u dojenju. Da saznamo da li majke u porodilištima dobijaju adekvatnu pomoć vezano za dojenje. I da saznamo koliko zaista majke znaju o svojim mogućnostima što se dojenja tiče i o značaju svog mleka.


PROČITAJ VIŠE

Da bi dojenje učinili prijatnim iskustvom i za mame i za bebe, tu su Fitolat tablete - prirodna i efikasna pomoć za dovoljno mleka

user posted image

Fitolat tablete su dodatak ishrani, prirodnog sastava od ekstrakata biološki kontrolisanih biljaka, namenjen dojiljama za:

poboljšanje laktacije odmah nakon porođaja
održavanje laktacije tokom celog perioda dojenja


Sastav:

suvi ekstrakt hmelja -ubrzava nadolaženje mleka, deluje umirujuće i kao gorki aromatik, čime olakšava varenje i tegobe u stomaku
suvi ekstrakt komorača -povećava količinu izlučenog mleka kod žena u laktaciji, utiče pozitivno na varenje
suvi ekstrakt grčkog semena (piskavice) -stimuliše laktaciju (povećava i brzinu lučenja mleka i njegovu količinu) i poboljšava rad organa za varenje
suvi ekstrakt verbene -stimuliše laktaciju i ublažava menstrualne bolove, normalizuje rad digestivnog trakta, povoljno utiče na depresiju i nervnu napetost


Dejstvo:

podstiče laktaciju i povećava količinu majčinog mleka
podstiče brže nadolaženje mleka kod dojilja

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
1.4.2021 18:09:05   
flamingos
Bravo za našu rr i sponzora.Srećno svima koji budu učestvovali.❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
1.4.2021 22:38:07   
dddaca
Srecno svima!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
1.4.2021 22:40:16   
mati
Bravo za RR. Mlade majke, pišite... Meni je jako zao sto svoje priče i osećanja nisam zabeležila. Oba puta sam imala jako lepo iskustvo sa dojenjem.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
2.4.2021 7:53:21   
Filadendronka
Ova tema me uvek obraduje, jedna od najdrazih nagrada koje sam osvojila! ♥️


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
5.4.2021 7:38:43   
Duškić
Pisite mame , volimo vase price,

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
5.4.2021 20:50:21   
mati
Ovde je samo fitolat za dojilje, tako da cu i ja da napišem svoju priču. Nikada nisam. I zao mi je sto nisam odmah, ipak su osećanja bila prisutnija i jaca. A bilo bi lepo da zabelezim. Ako kojim slučajem osvojim, fitolat cu pokloniti. Već imam na umu kome. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
5.4.2021 23:20:26   
dddaca
Samo napred, cekamo pricu user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
6.4.2021 17:47:43   
marketing RR

user posted image

I rodio se naš treći sin! Nakon porodjaja su babice odmah odnele bebu u inkubator zbog nezrelosti, tako da sam morala da sačekam zoru da ga vidim. Ujutru, odmah dolazi pedijatar da ga pregleda, gde ustanovljuje infekciju i predlaže bolničko lečenje u ustanovi gde ne mogu biti prisutne majke. Već tu sam se totalno slomila! Jedan od najtužnijih momenata u mom životu. Bebu odnose, ja ostajem u ranama i spolja i iznutra.


PROČITAJ CELU PRIČU...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
6.4.2021 22:32:01   
flamingos
Pročitah priču.Joj kako je dirljivo.Bravo za majku koja se borila svim silama da doji svoju bebu.Prava majka.Žao mi je što  nije uspela.Ništa ne može da zameni majčino mleko.Situacija je bila takva.Najvažnije je da je beba zdrava i da uživa sa svojom porodicom.Očekujem još lepih priča o dojenju.Prijavljujte se,drage mame i osvojite predivne nagrade.Još jednom-bravo za našu rr i sponzora.❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
15.4.2021 17:54:07   
marketing RR

Kada mi je oca uzela ova nevidljiva bolest, zvana korona, ja i dalje život, nadu i sreću nalazim u ta četiri oka i njihovim osmesima. Oni su moje sve. A ja sam njima oduvek htela da pružim moje sve, pa i ono najbitnije... Majčino mleko. Pošto bolujem od multiple skleroze često je bila potrebna pulsna terapija koju sam ja uz vitamine vešto izbegavala.

PROČITAJ CELU PRIČU...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
22.4.2021 13:41:35   
marketing RR

Sama u četiri zida. Pozitivna na kovid. Nigde nikoga. Strah. Rez. Rez ljubavi. Mleko.
Kreće, kap po kap... Beba nije tu ali ja znam šta je najbolje za nas.
Svaki dan na tri sata uspevala sam, radovala se ali i strahovala da li će prihvatiti, da li će me prepoznati.
Kiseonik, terapija, braunila, bol, ali odustala nisam...
Nakon sedam dana smo opet bili zajedno, nakon sedam dana sam te videla, zagrlila. Da, zagrlila.

PROČITAJ CELU PRIČU...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
28.4.2021 19:49:29   
mikica88
Mati, napisi svoju pricu.
A dobija se ceo paket proizvoda.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
5.5.2021 16:30:36   
marketing RR
Došao je dan porođaja, doduše prevremenog.

user posted image Rodila sam prelepu curicu, dosla je sa jednim hromozomčićem više. Krenule su poteškoće, operacija odmah po rođenju, odvajanje mene od nje, najdužih mesec dana odvojene jedne od druge, dugi i preteški dani. Za to vreme održavala sam laktaciju kako bih imala mleka jednoga dana kada bude izašla iz bolnice.

Došao je dan kada sam joj prvi put dala svoje mleko...


PROČITAJ CELU PRIČU...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
20.5.2021 1:40:36   
marketing RR

Porodila sam se, dete rođeno sa rascepom usne i nepca, neću moci da dojim. Na ultrazvuku niko nije video rascep, tako da je porođaj bio vrlo šokantan. Babice su mi govorile "ti ne možeš da dojiš". To je u mojoj glavi, u tom trenutku punoj tuge, straha, hormonalnih eksplozija, zvuči tako poražavajuće.

Jel sam ja sada manje majka nego druge? Zašto ja moram da pijem lekove za zaustavljanje laktacije, dok se žene oko mene trude da doje? Iako sam pila tu terapiju, mleko je nakon 2,3 dana krenulo.

PROČITAJ CELU PRIČU...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
24.5.2021 21:44:45   
marketing RR

Vojinova priča

Ćao, ja sam Vojin, beba od tri meseca,
Tatina sam i mamina pametna glavica.
Ali nije od početka bilo tako,
Za mene sisanje nije bilo lako.

Odbijao sam sisanje i plakao stalno,
Kad se mama ne izmuze dobijem adaptivno.
Mama je plakala, borila se da održi mleko,
Da pomognem njoj, tada sam se zareko.

Malo po malo počeo sam da sisam,
Porastao sam, više mali nisam.
Sada znam da je najlepše sisati,
Povezanost sa mamom ne umem opisati.

Ljubav je naša najjača na svetu,
Jedno bez drugog ne možemo ni minutu.
Imam poruku za bebe poput mene,
Sisajte drugari, jer najlepše su bebe dojene.

Tijana Pešić



Sve predivne priče o dojenju pronađi OVDE.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
24.5.2021 21:59:05   
flamingos
Predivne priče.Pišite mame.Srećno svima.❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
30.5.2021 2:09:20   
marketing RR

Prošla sam kroz golgotu prilikom vantelesne oplodnje i bila u životnoj opasnosti jer sam dobila unutrašnje krvarenje. Jajnici i materica su mi bili potpuno uništeni, zahvaljujući stručnim doktorima u Narodnom frontu, uspeli su da mi spase reproduktivne organe i ja sam nakon 6 meseci od tog zahvata uspešno ostala trudna.

Rodila sam divnu devojčicu Esmu. Koju cela familija zove pesma, jer je došla u naše živote posle mnogo pretrpljenih i preživljenih bolova, tuge i nesreća. Kao da je ponovo sunce izašlo na naše tmurno nebo. Već 3 i po meseca je ona moj svet, moj mir, univerzum i najveća snaga.

Trenutak dok je dojim rečima ne mogu opisati. Tada se osećam kao lavica. Nema te stvari koju ne bih uradila da je sačuvam i zaštitim. Gledam je tako malu, nevinu, čistu i krhku. Često dok je dojim plačem od radosti i lepote.


PROČITAJ CELU PRIČU...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Počeo je novi nagradni konkurs "Najl...
18.3.2022 8:18:36   
Sanjica26 RR
Bravo! Srecno svimauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 19
   Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojen...
2.4.2022 14:30:17   
marketing RR
5 divnih pobedničkih priča u 2021. godini:


I ja sam jedna od vas, a ovo je moja priča - Saša Radulović


Teodora bira gde - Jelena Mitrović


Za jedan tren saznanja - Maja Mitić


Čarolija počinje dodirom bebinih usana - Ivana Cvetković


Stranac - Jana Ilić



user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 2.4.2022 14:32:29 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here