|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 13:25:29   
Ivanka 75
Da nas nekoliko ne bi zatrpavali ostale teme školom u doba korone... 😊 

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 13:37:33   
branki*
IvanKa. ..divna tema,haha. 

Inace ,ja sam odavno mišljenja da treba nastava da bude od kuće, tehnologija je napredovala,i manje više dostupna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 13:47:19   
princezica1
Ja sam predlozila otvaranje posebne teme, ali sam mislila da to rade moderatori foruma. Branki tehnicki moze, ali tu izostaje interakcija medju decom sto je jednako vazno kao i nastava.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 14:00:45   
bubulence


IZVORNA PORUKA: branki*

IvanKa. ..divna tema,haha. 

Inace ,ja sam odavno mišljenja da treba nastava da bude od kuće, tehnologija je napredovala,i manje više dostupna.


U ovoj situaciji je to savrsena ideja, u suprotnom nikako nisam za obrazovanje od kuce. Nasa uciteljica nije zadovoljna onim sto je prikazano na tv. Verovatno ce drzati nasoj deci casove od ponedeljka preko skajpa

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 14:03:56   
vonavoj
I mene je zvala T uciteljica..kaze ovo je uopsteno gradivo,od septembra..

Oni su dobili zadatak da svakodnevno salju sta deca treba da rade.domaci..i onda mi njoj da vracamo..Kaze da za svakog ucenika ima folder.belezi sta su roditelji slali.luda kuca..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 14:42:40   
branki*
Interakcija medju decom je bitna kod mladjeg uzrasta. A, i u okviru grupa naravno da postoji Interakcija, ali bez svih gluposti koje nosi nastava u skoli, klasicna.Za strani jezik jos nema casova, pa ne mogu da kazem nista. Sto se tice mog odeljenja i moje grupe, mi smo jos vise povezani nego sto smo bili, odmah diskutujemo, hvalimo, kritikujemo, analiziramo...bas smo bliski i u timskom duhu. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 14:43:16   
princezica1
U redu je da se snimi poneki cas kao dodatak uz tv nastavu. Slanje domaceg putem Vibera isto moze. Ne treba preterivati sad i utrkivati se ko ce vise uposliti djake.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 15:13:20   
branki*
Naravno da ne. Ja ne planiram da iz stranog jezika saljem bilo sta do kraja nedelje. Posle hocu. Sve je novo i njima i nama. Video zapis koji cu poslati i vezbanja koja cu slikati da urade i da mi posalju svoja zapažanja.Licno, mogla se i zatvoriti i zaključiti skolska godina, nista nenadoknadivo, ako je tolika vec frka oko virusa... Mislim.. Ko ce biti gluplji ili pametniji... Radne navike... I sl... Ali, ako vec postoje ovi casovi, ok.. Neka. I mi da nesto smislimo i lepo. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 15:16:02   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: branki*

IvanKa. ..divna tema,haha. 

Inace ,ja sam odavno mišljenja da treba nastava da bude od kuće, tehnologija je napredovala,i manje više dostupna.


U ovoj situaciji je to savrsena ideja, u suprotnom nikako nisam za obrazovanje od kuce. Nasa uciteljica nije zadovoljna onim sto je prikazano na tv. Verovatno ce drzati nasoj deci casove od ponedeljka preko skajpa



Ni meni se ne sviđa da u buducnosti budu ovakvi casovi. Ni mom detetu se to ne sviđa. Za ovakvu situaciju jako je pristojno za jako kratko vreme.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 15:21:14   
branki*
Ok deca.... Oni svi vole svoje uciteljice... Ali, sta se uciteljicama ne svidja ovde, bas me zanima. Cekam, kazem, strani jezik. Da vidim kako ce. Mada, i tu ima toliko nacina. Ja sam cak ranije razmisljala... Ne treba mi udžbenik. Ucicemo preko tekstova pesama koje volimo. Zamislicemo da smo na letovanju u stranojh zemlji. Trebaju mi samo deca koja zele da komuniciraju i saradjuju. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 16:16:02   
Ivanka 75
Meni je ovo sasvim ok za jednog trećaka. Doći će oni i do onoga sto nisu radili.


Uciteljica poslala gomilu domaceg. Nek rade. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 16:30:16   
vonavoj
I moja je sve uradila..

A od sledece nedelje ce preko google online classroom. Samo jos ds se uciteljica snadje,bas je uplasena..zena pred penzijom..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 16:32:17   
Ivanka 75
Nama salje viberom pa da prepisuju u sveske.

Ova strana cirilicom ona latinicom 😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 16:47:32   
princezica1
Uciteljicama skidam kapu za ljubav i trud oko dece. Viber grupa pisti stalno ali preguracemo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 17:07:21   
Ivanka 75


Milan Kalinić
Oplakah!!! 

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 17:19:53   
princezica1
Milana na rts3 od sutra!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 21:03:14   
flamingos
Tako je Ivanka.Polako,doćiće i do novih lekcija.Za strani jezik oglasio nam se nastavnik,oformio sa decom viber grupu i jednom nedeljno zadavaće im šta da uče,kako i da deca slikaju i na svakoj stranici napišu svoje ime i prezime i pošalju mu putem vibera.Za sad je to što znamo l engleskom jeziku.Šta nam je tu nam je,može da nam se sviđa ili ne,ali moramo da se prilagođavamo situaciji❤


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 21:05:42   
flamingos
Joj Ivanka,i ja👍


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 21:25:12   
princezica1
Moramo da prijavljujemo uciteljici svakog dana da li nam je dete bolesno iako fizicki ne ide u skolu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 21:50:04   
flamingos
Princezice,čula sam za to,mada,nije nam ništa još rekla naša učiteljica.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 21:52:05   
Ivanka 75
Nama je rekla. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 22:02:11   
princezica1
To je zahtev ministarstva prosvete i trebalo bi da vazi za sve.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 22:13:17   
Tiziana
Deca su navikla na interakciju sa nastavnicima, drugom decom, i ovo na rts-u im je prilicno cudno i suvoparno. . Moja cerka je pitala Sta ona vice bravo, kome, kad samo klikce? Na kraju mi je reklaa mama izvini, moram da ti priznam, bilo je malo dosadno.



Sin je srpski odslusao, matis mu je u trecem sekundu bio dosadan. To su radili na pocetku godine, prezvakali vec sto puta. On je prosle ned bio na okruznom iz matisa,ootisao cak i malo ispred nast. programa. 
Ali svaka cas_t, potrudilui su se. Ja svakako mislim da nece funkvionisati na duge staze bar sto se moje dece tice. Mozda samo kao pomocna, odnosno bonus edukacija. Kod sina imamo uciteljicu koja daje uvek puno preko nastavnog programa i dosta toga teazi da se zna. 
E sad treba uvezbati ovaj home schooling i home office i pomiriti ta dva a da svi ostanemo normalni. 

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 22:30:27   
flamingos
Naravno,princezice.Rećiće i nama.Toliko obaveštenja šalje,da ni njima nije lako.Ali,moramo svi da se prilagođavamo novonastaloj situaciji.Doduše,pitala je decu da li su svi zdravi.Verovatno iz tog razloga što mora da upiše.Sad ona komunicira sa decom preko viber grupe,a sa nama,roditeljima,preko druge viber grupe.Super je naša učiteljica❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pohađanje nastave od kuće
17.3.2020 23:07:06   
princezica1
Tiziana naravno da se mora raditi sa decom i mimo tv nastave. Prilagodice se oni brzo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here