|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Propolis Books poklanja knjigu "Moj bliz...
24.7.2020 6:42:19   
dunja RR
Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Moj blizanac je superzloća", Dejvida Solomonsa.


user posted image

Luk iz ove galaksije i Zvezdan iz one, a suštinski jedan isti, naći će se oči u oči. Onaj je šarmantan i osvaja sve ovdašnje prijatelje. Ovaj je sumnjičav, jedini. Onaj nosi čizme na raketni pogon i materijalizuje sve na šta pomisli, ovaj je bez moći. Ama, niko ne putuje kroz vreme i prostor bez plana, a taj plan je obično zločest.

Moramo da se podset__imo, zvučaće malčice komplikovano: Zak je štreber koji je dobio supermoći jer se Luku ? koji je stripofil i sve bi dao za njih ? piškiriškilo. I dok je bio u kupatilu, Visoki predstavnik iz paralelnog univerzuma, Zorbon Odlučni, po hitnom postupku dostavio je šest moći bratu kojem do moći uopšte nije stalo. I onda je on spasao Zemlju prvi put.

Onda su došle i multiplicirane nastavnice fizičkog, koje to u stvari, nisu bile, već su vanzemaljci želeli da osvoje Zemlju, iz čistog uživanja u rijaliti šouu. Pa je Zemlja spasena drugi put. Onda je došao Drugi Luk, koji je isti kao i prvi, samo što nije.

PROČITAJ VIŠE ...


user posted image



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 24.7. do 13.8.2020. (zaključno sa 13.8.2020.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Moj blizanac je superzloća", Dejvida Solomonsa.

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).



PROČITAJ VIŠE ...



< Poruku je uredio dunja RR -- 24.7.2020 6:50:10 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
24.7.2020 6:44:10   
aleksaj
Sva braca su superheroji!

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.7.2020 6:51:18 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
24.7.2020 7:03:56   
Duškić
Propolis Books divni ste'

(odgovor članu aleksaj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
24.7.2020 7:50:14   
Mirko Svirko
Bravo bravo 😊


Svaka cas_t sponzoru i RR. Puno lepih knjiga 😊

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
24.7.2020 9:55:52   
flamingos
Predivno.Bravo za bašu rr i sponzora.👍❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
24.7.2020 9:57:00   
mama Jo
Divno, svaka cast user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
24.7.2020 9:58:25   
Mirko Svirko
Flamingos sad je na tebe red.  Tvoje dete bas voli knjige.

Mama Jo - eliminisana 😃😃😃Salim se 😍😍😍😘😘😘

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
24.7.2020 10:00:15   
flamingos
Ajoj Mirko,teško da ću da uspem.Pokušaću...❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
24.7.2020 10:01:58   
flamingos
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 24 meseca?Tako piše koliko vidim,a imam naočare.😀


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
24.7.2020 10:07:58   
flamingos
I pogreših-poslednja 24 meseca.Znači da nema ništa od knjige.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
24.7.2020 10:21:37   
Duškić
Haha. Tako pise. 24 meseca.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
24.7.2020 10:23:44   
mama Jo
Da, 24 meseca... Znaci naredne dve godine, a bilo je da se ne mogu ponavljati 6 meseci.
Verovatno se cesto ponavljaju dobitnici pa je zato produzeno na 24 meseca.
U svakom slucaju, srecno svima koji ucestvuju 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
24.7.2020 10:32:51   
Mirko Svirko
Da bre 24 mes.. sada vidim 😥


Pa verovatno se dobitnici ponavljaju.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
24.7.2020 11:16:53   
physio70
Bravo za Propolis books!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
24.7.2020 11:54:38   
flamingos
Srećno svima.Ko god da dobije iživaće.😀


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
7.8.2020 6:29:56   
Duškić
Mislila sam da je ovo zavrseno hm

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
7.8.2020 9:18:14   
flamingos
Još traje Duškić.Hajde kucka.Srećno.j❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
7.8.2020 10:15:24   
Mirko Svirko
Mama Jo,  vidimo se u ovoj temi za dve godine 😂😂😂 



Dukic,kuckaj navijamo za tebe..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
7.8.2020 10:18:07   
Sanjica26 RR
Navijamo, a vi pređite u drugu temu. Ova tema nije za caskanje😉



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
7.8.2020 10:18:37   
flamingos
Joj Mirko,ali zato ja malo pre vas mogu.Ne za dve godine.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
7.8.2020 10:20:43   
mama Jo
Haha Mirko user posted image
Ja obozavam ProPolis izdanja i uvek prvo gledam njih.
Srecno svima koji ucestvuju ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
18.8.2020 1:02:09   
marketing RR
Knjigu osvaja physio70 sa 620 objava, čestitamo user posted image

Čekamo podatke na pp:)

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Moj blizanac je superzloća", Dejvida Solomonsa.


user posted image

Luk iz ove galaksije i Zvezdan iz one, a suštinski jedan isti, naći će se oči u oči. Onaj je šarmantan i osvaja sve ovdašnje prijatelje. Ovaj je sumnjičav, jedini. Onaj nosi čizme na raketni pogon i materijalizuje sve na šta pomisli, ovaj je bez moći. Ama, niko ne putuje kroz vreme i prostor bez plana, a taj plan je obično zločest.

Moramo da se podset__imo, zvučaće malčice komplikovano: Zak je štreber koji je dobio supermoći jer se Luku ? koji je stripofil i sve bi dao za njih ? piškiriškilo. I dok je bio u kupatilu, Visoki predstavnik iz paralelnog univerzuma, Zorbon Odlučni, po hitnom postupku dostavio je šest moći bratu kojem do moći uopšte nije stalo. I onda je on spasao Zemlju prvi put.

Onda su došle i multiplicirane nastavnice fizičkog, koje to u stvari, nisu bile, već su vanzemaljci želeli da osvoje Zemlju, iz čistog uživanja u rijaliti šouu. Pa je Zemlja spasena drugi put. Onda je došao Drugi Luk, koji je isti kao i prvi, samo što nije.

PROČITAJ VIŠE ...


user posted image



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 24.7. do 13.8.2020. (zaključno sa 13.8.2020.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Moj blizanac je superzloća", Dejvida Solomonsa.

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).



PROČITAJ VIŠE ...




(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
18.8.2020 5:53:59   
Duškić
Bravo!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
18.8.2020 9:10:33   
flamingos
Čestitam.Uživajte u čitanjiu.👍❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Propolis Books poklanja knjigu "Moj ...
18.8.2020 10:14:46   
mama Jo
Cestitam, svaka cast user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here