|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ProPolis Books vam poklanja knjigu "Vese...
27.9.2021 12:24:24   
marketing RR

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Vesela Anatomija", Adam Kej!!

user posted image

Jedan doktor želeo je da kompleksni način funkcionisanja ljudskog tela približi deci. A taj doktor je u nekom momentu bavljenja svojim poslom odlučio da za život počne da zarađuje kao stendap komičar. U tome je uspeo u tolikoj meri da su mu nastupi rasprodati godinu dana unapred. Takav doktor napisao je anatomiju za decu. I kakva je ta anatomija, no – Vesela anatomija.

Adam Kej odgovorio je na brojna zanimljiva i svakodnevna pitanja dece: da li blizanci imaju iste otiske prstiju? Zašto nam krče creva? Da li stara koža zaista otpada s nas? Koliko vremena u životu ćemo provesti na ve-ce šolji?

Vesela anatomija je kompletan vodič kroz ljudsko telo. Edukativno, informativno, jasno napisano štivo, s opisima i karikaturama, s dijagramima i škakljivim temama. Možete je čitati kao roman, od korica do korica, a možete je uzimati onda kada poželite da znate više o određenoj temi.

PROČITAJ VIŠE...



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 27.9.2021. do 12.10.2021. (zaključno sa 12.10.2021.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Vesela Anatomija", Adam Kej

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


PROČITAJ VIŠE...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
27.9.2021 12:31:25   
dunja RR
Kako meni ova knjiga zvuči zanimljivo, a i biografija pisca user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
27.9.2021 15:55:25   
Dragica Draga
Sjajno, deluje bas edukativno i zanimljivo user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
27.9.2021 17:04:13   
Bambino1
Zvuci zanimljivo. 🙂


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
27.9.2021 17:57:40   
flamingos
Divno.Bravo za našu rr i sponzora.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
4.10.2021 19:40:42   
Marinkela
Bravo. Bravo

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
4.10.2021 21:02:21   
Sanjica26 RR
I meni deluje bas zanimljiva



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
13.10.2021 2:15:19   
marketing RR
Dobitnica divne knjige "Vesela Anatomija", Adam Kej! je Flamingos sa 307 objava tokom perioda takmičenja user posted image

Čestitamo Flam, i čekamo podatke na pp :)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom "Vesela Anatomija", Adam Kej!!

user posted image

Jedan doktor želeo je da kompleksni način funkcionisanja ljudskog tela približi deci. A taj doktor je u nekom momentu bavljenja svojim poslom odlučio da za život počne da zarađuje kao stendap komičar. U tome je uspeo u tolikoj meri da su mu nastupi rasprodati godinu dana unapred. Takav doktor napisao je anatomiju za decu. I kakva je ta anatomija, no – Vesela anatomija.

Adam Kej odgovorio je na brojna zanimljiva i svakodnevna pitanja dece: da li blizanci imaju iste otiske prstiju? Zašto nam krče creva? Da li stara koža zaista otpada s nas? Koliko vremena u životu ćemo provesti na ve-ce šolji?

Vesela anatomija je kompletan vodič kroz ljudsko telo. Edukativno, informativno, jasno napisano štivo, s opisima i karikaturama, s dijagramima i škakljivim temama. Možete je čitati kao roman, od korica do korica, a možete je uzimati onda kada poželite da znate više o određenoj temi.

PROČITAJ VIŠE...



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 27.9.2021. do 12.10.2021. (zaključno sa 12.10.2021.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom "Vesela Anatomija", Adam Kej

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednja 24 meseca.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


PROČITAJ VIŠE...



(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
13.10.2021 7:34:07   
dddaca
Bravo Flam! Cestitam user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
13.10.2021 7:57:19   
Dragica Draga
Bravo, bravo flamingos, cestitam, divna knjiga user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
13.10.2021 9:56:13   
flamingos
Hvala našoj rr i sponzoru.Drugarrke moje,hvala na čestitkama.Uživaćemo u čitanju i,naravno,postavljam fotografiju kad knjiga stigne.Poslala sam podatke.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
13.10.2021 12:04:09   
Bambino1
Cestitam Flam. Zvuci jako zanimljivo tako da ne sumnjam da cete uzivati u knjizi. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
13.10.2021 12:05:46   
Milena18
Čestitam, Flam! 
Baš deluje super ova knjiga, moraću da je kupim mom starijem detetu, to su teme koje nju interesuju. 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
13.10.2021 12:18:17   
flamingos
Hvala vam,drugaRRke moje.Milena,javljamo utiske čim proćitamo.Inače,što su meni zanimljive knjige koje moje dete čita-čim ih pročita,preuzimam ja,pa tek vraćamo u biblioteku.Naravno,pregršt knjiga imamo i u našoj kolekciji.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
13.10.2021 13:34:34   
Dragica Draga
Da, javi nam utiske bas, i nama je ova tema aktuelna trenutno 😀user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
13.10.2021 22:16:35   
marketing RR
Pisali smo sada u drugoj temi, Flam je zapravo osvojila drugu knjigu, naša greška, izvinjavamo se!

A Veselu Anatomiju osvaja Bambino1 sa 49 objava tokom perioda takmičenja.

Čestitamo i čekamo podatke na pp user posted image

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
13.10.2021 22:21:37   
flamingos
Čestitam.Uživajte u čitanju.❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
13.10.2021 22:42:07   
Bambino1
Hvala. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
14.10.2021 10:08:45   
Bambino1
Javite mi da li su stigli podaci, ne znam da li sam dobro poslala. Hvala jos jednom. 🙂

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
14.10.2021 13:16:57   
marketing RR
Bambino, nisu nam stigli podaci.
Ako ti je lakše, pošalji na mail info@ringeraja.rs

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
14.10.2021 14:16:16   
Dragica Draga
Cestitam Bambino user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
14.10.2021 16:54:32   
Bambino1
Hvala Dragice. Poslato na mail, iz nekog razloga ovde ne mogu nikome da pisem poruku. Hvala jos jednom na nagradi. 🙂

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
17.10.2021 2:53:40   
marketing RR
Bambino, nisu nam još uvek stigli podaci na mail :(

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
17.10.2021 9:43:16   
Bambino1
Poslala sam vam ponovo i na mail i ovde. Mozda je mail otisao u spam. Ukoliko opet nista nije stiglo odustajem. 😕

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: ProPolis Books vam poklanja knjigu "...
17.10.2021 10:01:49   
flamingos
Bambino,nema odustajanja.Šalji podatke kako god.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here