|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 06/21
1.6.2021 7:12:20   
Sanjica26 RR
Drage mame stigao nam je JUN.

Posto teme ovog tipa koristimo samo za caskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to odredjenim temama.Ako se ta pravila budu krsila chat teme cemo zakljucavati.Tome u prilog predlazemo da procitate 

Opste uslove koristenja foruma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 06/21
1.6.2021 9:50:28   
mama Jo
Pozdrav mame, gde ste? Stigao jun, a ja se jutros nesto sva smrzla 🙄
Ana, je l' bar malo bolje?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 06/21
1.6.2021 10:33:41   
Milena18
Dobar dan! 
Mama Jo, ja sam jutros uključila klimu, toliko mi je hladno bilo kad smo ustali. 
Ana, kako si danas, ima li nekih promena? 
M je noćas opet nešto baš dosta kašljala, ne znam šta je sad. Probudila sam se umorna. Pijem kafu da dođem sebi. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 06/21
1.6.2021 11:56:56   
Duškić
I ja sam se jutros smrzla. Vodila decu u vrtic i posle do DZ ma i kisa me uhvatila..brrr.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 06/21
1.6.2021 12:02:28   
Ana RR
Ćao devojke, hvala što mislite na mene user posted image sinoć sam popila ovaj lek koji mi je prepisan i noćas me je konačno popustio bol. Još uvek ne mogu da sedim i ograničena sam sa pokretima ali barem ne boli. Uspela sam i da odspavam noćas.

Nego, od juče je i mm steglo. Kod njega je vratni deo problem, pre par godina je išao na trakcije i to ga je spasilo. Izgleda da će opet morati. Inače, sutra nam je 14. godišnjica braka i zezamo se kako ćemo je provesti na terapijama, svako na svom krevetu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 06/21
1.6.2021 12:14:01   
jess021
Gde ste mame? Ja vodila macu kod veterinara, napokon na revakcinu. Deca su nesto slinava, ali nista strasno.


Ana, sta su trakcije? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 06/21
1.6.2021 12:50:26   
Sanjica26 RR
Anci, važno da si odspavala. A vidis kakvo je vreme. Možda su ti se bolovi pijacali zbog promene vremena. Na mane vreme mnogo utice. Moram ovih dana zakazati masažu. Bila sam pre mesec dana.
Pozdrav svima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 06/21
1.6.2021 12:51:43   
Ana RR
Jess, to je spinalna dekompresija i trakcija kičme. Evo npr kako izgleda klik

Praktično istezanje kičme, u zavisnosti od problema koji imaš. Mm je radio vratni deo, mnogi rade lumbalni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 06/21
1.6.2021 15:34:23   
dddaca
Zdravo mame!
Samo da se javim, ne stizem. Ovih dana imam obaveza preko glave, ne znam gde cu pre. i ja se smrzavam celi dan. A nije mi palo na pamet da ukljucim klimu.
Ana valjda ce biti bolje sad sa novom terapijom.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 06/21
1.6.2021 19:53:35   
Milena18
Jess, beše juče je bilo polaganje iz plivanja? Kako ste prošli?


Ja dovela M na ritmičku gimnastiku, prvi put. Sat i po traje trening. Ona je najmlađa. Baš me interesuje hoće li joj se svideti, od baleta je odustala posle mesec dana. U svakom slučaju, mislim da će posle ovoga spavati kao klada 😂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 06/21
2.6.2021 6:37:56   
flamingos
Dobro jutro.Jes,kako su deca,kalo je bilo na polaganju?Nato,Dunja,kako ste?Ostale mame?Konačno greje sunce.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Idem danas kod  svoje doktorke.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 06/21
2.6.2021 8:02:40   
dddaca
Dobro jutro! Samo da se javim. Mislila sam da ce kisa danas. Bas me je iznenadilo kad sam videla sunce. Odmah sam ukljucila masinu user posted image
Danas opet milion obaveza, uz to me i rame ukocilo.
Milena kako je bilo na ritmiskoj? Ostale mame, kako su decica?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 06/21
2.6.2021 9:37:51   
Milena18
Dobro jutro!


Flam, zašto ideš kod lekara, da li je prošlo mesec dana od početka terapije? 
Daco, super je bilo, zadovoljna je. Mada to nije grupa koja je sada krenula od početka, neke devojčice su početnice dok druge treniraju već duže,to mi je malo čudno. U početku su radile zajedno, a posle ih je podelila. 
Ana, jesi li bolje danas? 
Nema nam Emice baš dugo. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 06/21
2.6.2021 10:17:35   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Milena, bolje mi je pod lekom, nadam se da će tako biti i kada prestanem da ga pijem. Ne prija mi dugo sedenje još uvek ali barem ne stojim ceo dan. Još danas imam terapiju pa pauza do ponedeljka. Videćemo šta dalje.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 06/21
2.6.2021 10:34:38   
jess021
Jutro mame!


Milena, nismo ni isli na bazen ove nedelje, bolesne su evo obe. L vodim kasnije kod lekara, a M ima temp od sinoc. Proci ce, pa cemo polaganje od nedelje. 
Sta kaze M za gimnastiku? 
Flam, kako si ti? 
Ana, drago mi je da ti je bolje. 
Spava mi se🙃

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 06/21
2.6.2021 10:58:57   
flamingos
Milena,Jes,hvala na pitanju,super sam.Milena,prošlo je i više od mesec dana.Sve je super.Samo da se još malo smiri situacija i moraću da se rešim hemoroida.Evo dođosmo,jede Anđela,pa da završi domaći i kasnije da prošetamo.Lepo je vreme.Jes,hajd da budete dobro.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 06/21
3.6.2021 6:32:53   
flamingos
Dobro jutro.Jes,,jeste li dobro?Ostale mame?Pijem kafu,pa spremanje za školu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 06/21
3.6.2021 8:12:46   
jess021
Jutro mame, imale su opet neku malu temp nocas, ali nadam se da prolazi. Evo jedva sam oci otvorila, bas mi se spava 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 06/21
3.6.2021 9:18:36   
flamingos


IZVORNA PORUKA: jess021

Jutro mame, imale su opet neku malu temp nocas, ali nadam se da prolazi. Evo jedva sam oci otvorila, bas mi se spava 


Duśe mile.Ljubi ih puno.Hajd da budete dobro i da se odmoriš i naspavaš.Znam kako je to.Bdiš nad njima sve vreme,brineš.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 06/21
3.6.2021 16:18:21   
pari
Ana, kako si danas?

Jess, kako ste? Žao mi je što se mučite...teško je kad su bolesni...Kako ste druge mame?
Ja nikako da pišem...Lep nam je bio vikend iako je padala kiša ...išli smo tamo vamo, u nedelju nam je bio rođendan, došli su nam drugari, baš nam je bilo lepo! U ponedeljak se nije radilo pa smo išli na farmu i popodne na rođEndan u parku kod poznanika. Za vikend će biti preko 30, još ne znam šta ćemo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 06/21
3.6.2021 16:34:24   
flamingos
Pari,srećan rođendan.Lepo,uživali ste.Ljubim vas puno.Evo pravim američke krofnice,doćiće mi komšinica iz sela.Prelep je dan.Pozdrav.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 06/21
3.6.2021 16:59:55   
Ana RR
Pari, bolje mi je, hvala što pitaš. Doduše, još uvek sam pod lekovima protiv bolova ali nadam se da se bol neće vratiti kada prestanem da ih pijem. I dalje ne mogu dugo da sedim ali svakako gledam da što češće ustajem i prošetam po kući. Sad imam pauzu sa terapijama do ponedeljka pa ćemo videti za dalje.

Jess, promenljivo je vreme, nije ni čudno što su se prehladile. I Mare malo kašljuca i slini. Definitivno nema ništa od ovog proleća, mi još uvek grejemo povremeno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 06/21
3.6.2021 17:43:41   
pari
Hvala flamingos!

Ana, i ja se nadam da će te popustiti... Mene nešto glava boli ovih dana ..verovatno isto od vremena, stalno se menja, za vikend bilo 8 stepeni, a sad ovaj vikend će biti 30!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 06/21
3.6.2021 18:23:28   
mama Jo
Pozdrav mame.
Jess, kako su devojcice?
Mi smo prosle nedelje imali stomacni virus... Bas je grozno kad su bolesni stvarno...
Pari, suoer ste se proveli, bravo.
Kako ste ostale mame, sta ima?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 06/21
3.6.2021 19:26:11   
vonavoj
Da decica sto pre ozdrave..nezgodno je vreme..

Kod mene raspaditis,bas mi bude tesko sto nema neko da mi uskoci makar na 1h kad dodjem sa posla,da ih izvede napolje..ni kafu ne popijem oni bi odmah napolje...Danas me je nasmejao jedan natpis,podelicu sa vama
user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here