|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 12/21
3.12.2021 8:14:43   
IvanaSK RR

Drage mame stigao nam je DECEMBAR

Posto teme ovog tipa koristimo samo za caskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to odredjenim temama.Ako se ta pravila budu krsila chat teme cemo zakljucavati.Tome u prilog predlazemo da procitate 

Opste uslove koristenja foruma




< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 3.12.2021 8:20:09 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 8:24:05   
flamingos
Dobro jutro.Da se upišem u decembar.Prolaze dani.Uskoro nam stižu praznici.Ovde je vreme užasno,tmurno,pada kiša.Milena,kako je bilo u bioskopu?Ostale mame,kako ste?Ivanka,Bambino?Mislim na sve vas.Da popijem kafu i odoh u kuhinju.Loše noćima spavam.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 8:24:54   
IvanaSK RR
Jutro, jutro. Guramo, guramo Flam :)
Ljubim vas sve, odoh da radim 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 8:30:43   
flamingos
Ivana❤Nadam se da su i uvo,a i kičma u redu.Srećno na poslu.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 8:39:42   
Sanjica26 RR
Ola devojke. Masem svima. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 9:42:17   
Malaraja
Jesam svim mogucim al takva koza valjda 🤣 

Danas je bas ruzan dan, svakako ne izlazim ali i kad kroz prozor pogledam 🤮🤐 kontam sa muzem otic sutra na planinu, doce mama pa ce biti sa melenim malo. Dobro bi mi doslo malo promjene ☺ Milena pisi kakav je bio film.Leptirice nikako nema, iskreno se nadam da je dobro. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 9:50:39   
dddaca

Zato mladje dete evo kulira, igra igricu i ceka da se krene u skolu. Ona ne ide na takmicenje, nece dete da se stresira😂 Zivece 100 godina.


Morala sam ovo da citiram iz Novembarske teme. Pametno dete, sto da se stresira user posted image

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 12:12:24   
Bambino1
Zdravo mame, da mahnem i ja. Juce bebac dobio temperaturu, brzo je spala bez lekova ali smo ga za svaki slucaj odveli kod pedijatra, jutros i na orl i sve je u redu. Juce je bio bas naporan dan, u gradu bio pozar jos se oseca na paljevinu. Ovde pada kisa, a kod nas u selu se vec beli sneg. 🙂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 12:18:31   
Bambino1
Tizi blago tvom detetu, pametno razmislja. 😂Malaraja ja sam imala strije od ranije, i tokom trudnoce sam mazala Saljicev melem ali nisam redovno, kad se set_im, i posle porodjaja nastavila jos 4-5 meseci isto tako kad se set_im, nove strije nisam dobila a stare su dosta izbledele, nisu nestale ali su dosta bledje i neuocljive. 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 13:35:23   
Malaraja
Ima neki piling(smjesa kafa, maslinovo) pa se utrljava 5 minuta, odstoji 20 pa sapere toplom vodom. Juce sam prvi put radila, pa cu vam reci imal kakvi rezultata 🤣Mi moramo u ponedeljak fizijatru, odma cu ga odvest i vakcinu da primi posto nije primio zbog prehlade. Uvela bi zakon da se po ovom vremenu malim bebama dolazi na adresu 🤪 naravno to su samo moje iluzije. 


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 13:48:37   
IvanaSK RR
Bambino, super sto je spala temp.Malaraja, i ja bih da makar do godinu dana pedijatri dolaze kuci. Flamingos, kicma ko kicma, ne osećam je 🤣 juce me Milence pitala za vežbe, ja sam toliko umorna da trenutno nemam snage za vezbe. Od kad ustanem noge me bole 🙄  Da prodje i ovaj mesec pa cu polako početi i vežbe. Nadam se 😀 Milena javi kako ste se provele sinoc. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 14:47:41   
flamingos
Uf Ivana,zafrknuto,znam.Mučim i ja muku sa kučmom,sve ću da odem kod dr.-to kažem dok me boli.Posle prođe i zaboravim na doktore.🙄


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 16:08:18   
Milena18
Ćao, mame!
Kad smo kod strija, ja ne znam kako u dve trudnoće nisam dobila nijednu striju. Mislila sam da sam sklona tome jer imam neke na kukovima i butinama još od puberteta. Ali ne vide se mnogo, pa mi ni ne smetaju nešto. 

Gledale smo Enkanto juče. Baš je lep film, preporučujem. 
Danas je baš ružno vreme kod nas. M došla drugarica, igraju se u njenoj sobi. Posle ću da pravim pitu sa pečurkama. Evo bebac mi se budi, odoh. 
Pozdravljam vas 🙂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 16:34:42   
Sanjica26 RR
Ja sam danas imala nezgodaciju. Neki deka me je udario autom kad sam se vracala iz jedne seoske škole. I polomio mi je levi branik. Pa sam isla do majstora, jer je nesto lupalo. Otkazala u jedno selo čas. Od majstora isla u trece selo i, obavila čas. I, kuci. Bas sam nazebla, jer je padala kiša. A ja stojim na kisi dok sam proveravala auto.

Muž mi je skuvao čaj, ususkala sam se i ležim. Vrlo zabavan dan. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 16:59:32   
nata11
Mame jel se javljala Bubi nekome? Kako je momak? Ceo dan mislim na njih.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 19:01:31   
Tiziana

Da, da, ona je teski kuler, a on je veliki zivac. Ona je vredna, ali ne juri rezultate, on je lenj, ali je navikao da je u svemu dobar pa sizne ako nekad kiksne nesto. Ona cita puno, ali ne pise lepe sastave. On nista ne cita, (samo kad mora) a fenomenalno pise. Ona kad place, sakrije se u cose i cvili. On kad place, cela ga zgrada cuje, ''rezi'' i divlja. Rodila ih ista majka, tj ja😂, a toliko su razliciti. 
IZVORNA PORUKA: dddaca


Zato mladje dete evo kulira, igra igricu i ceka da se krene u skolu. Ona ne ide na takmicenje, nece dete da se stresira😂 Zivece 100 godina.


Morala sam ovo da citiram iz Novembarske teme. Pametno dete, sto da se stresira user posted image



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 19:10:34   
Marinkela
Decembar polako tece. Sneg nedostaje. Ide mi se na planinu neku.
Sta rade mame, deca?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 12/21
3.12.2021 22:19:00   
Sanjica26 RR
Bambino, odgovorila sam ti na pp.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 12/21
4.12.2021 9:45:57   
dddaca
Dobar dan! Kako ste mame?
Joj Tizi, duse user posted image
Milena, i mi smo proslog vikenda gledali Enkanto. Super je! Preporuke i od mene.
Sanjice, valjda neces da se prehladis posle jucerasnjeg dana. Koliko sam shvatila to se desilo u voznji. Da li si povredjena? Da li si sredila auto?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 12/21
4.12.2021 10:39:30   
flamingos
Dobar dan.Ovaj internet me izluđuje.Žaliću se.🙄Nadam se da ste uspele da se odmorite.Ja u kuhinji,planiram i neke k keksiće da pravim,pa da sredim stan itd.Vreme je užasno.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 12/21
4.12.2021 11:35:03   
smeško
Ima li neka privatni kontakt bubulence? Da joj posalje moj br.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 12/21
4.12.2021 12:59:58   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Dobar dan! Kako ste mame?
Joj Tizi, duse user posted image
Milena, i mi smo proslog vikenda gledali Enkanto. Super je! Preporuke i od mene.
Sanjice, valjda neces da se prehladis posle jucerasnjeg dana. Koliko sam shvatila to se desilo u voznji. Da li si povredjena? Da li si sredila auto?



Daco, auto je ulubljen. Vratila sam se bezbedno. Ne javlja se onaj čovek koji treba da plati šteta. 😠Bas sam umorna od ove jurnjave. Nas tri ucimo. Ja bas moram. Deca imaju udarnu sledecu nedelju. Meni se približava rok, tako da sam rekla mm da preuzme sve sto može. 
Sad sam napravila mini pauzu zbog pravljenja palacinki. Tražile su jos od sinoc

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 12/21
4.12.2021 13:01:02   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Dobar dan! Kako ste mame?
Joj Tizi, duse user posted image
Milena, i mi smo proslog vikenda gledali Enkanto. Super je! Preporuke i od mene.
Sanjice, valjda neces da se prehladis posle jucerasnjeg dana. Koliko sam shvatila to se desilo u voznji. Da li si povredjena? Da li si sredila auto?


Daco, auto je ulubljen. Vratila sam se bezbedno. Ne javlja se onaj čovek koji treba da plati šteta. 😠Bas sam umorna od ove jurnjave. Nas tri ucimo. Ja bas moram. Deca imaju udarnu sledecu nedelju. Meni se približava rok, tako da sam rekla mm da preuzme sve sto može. 
Sad sam napravila pauzu, jer sam deci obecala palacinke. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 12/21
4.12.2021 13:48:43   
Bambino1
Videh Sanjice. Bitno da si ti okej, auto ce se srediti. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 12/21
4.12.2021 15:17:40   
dddaca
Sanjice, bitno je da nisi povredjena. Valjda ce se javiti taj dekica. Ako se ne javi zovi ti njega. Pretpostavljam da niste popunjavali onaj izvestaj.
I ja jutros pravila palacinke user posted image

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here