|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cake Pops
30.6.2020 15:58:07   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Meni su najukusniji oni klasicni sa plazmom. Znaci maslac i secer u prahu izmutis i dodas plazmu mlevenu i cedevite po potrebi, da bude,, tvrdje''''''''.

Ove sad sliku sto sam postavila sam napravila od kore za tortu koja mi se raspala user posted image onaj klasicni patispanj za torte, i izmrvila ga, i dodala malo eurokrema da se stvori ta smesa od koje sam mogla da pravim kuglice.

A sto se tice klizanja sa stspica... Iz mog iskustva, bitno da kuglice ne budu bas prevelike, i da duze stoje u frizideru da se stegnu. Pa kad ih umaces u cokoladu prvo stapic umocis, pa onda tek u kuglicu, tako se zalepe pa ne sklizne i opet odmah u frizider. Direktno iz frizidera ih nabadas.



Maraj, ja pravim Ove Odlicni su. Posle napravim ganaše i umacem popse. I pospem mrvice. Deca ih bas vole. Vracam da se stegnu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Cake Pops
30.6.2020 20:37:08   
mama Jo
Maraj, ja to sve odokativno. Recimo uvek uzmem plazmu onu mlevenu od 300g i od nje se dobije bas dosta popsica. Recimo jedan onaj manji maslac od 125g, 100-150g secera u prahu, napravim malo jacu cedevitu u 1dcl pa polako dodajem jer volim da bude onako tvrdje, dok mesam rukama. Onda tu smesu malo u frizider, pa i kad napravim kuglice malo duze u frizider.
Secera stavim i manje mozda, jer svakako ih umacem u cokoladu pa budu slatki.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Cake Pops
2.7.2020 12:37:41   
Mirko Svirko
Flamingos,jel se premazuje kalup necim?

Da bi posle popsi lakse ispali a da ne se razbucaju ili sami padaju? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Cake Pops
2.7.2020 13:53:04   
Maraj
Mirko ovi popsi su bez kalupa user posted image
Samo rucno mesenje lopticauser posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Cake Pops
2.7.2020 13:59:32   
mama Jo
Da i ja ih uvek rucno mesam user posted image
Zato me bas zanima kakvi si kalupi, je l' se lepe?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Cake Pops
2.7.2020 21:32:05   
Sanjica26 RR
Rucno, rucno i ja. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Cake Pops
2.10.2020 14:28:24   
mikica88

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Maraj, ja to sve odokativno. Recimo uvek uzmem plazmu onu mlevenu od 300g i od nje se dobije bas dosta popsica. Recimo jedan onaj manji maslac od 125g, 100-150g secera u prahu, napravim malo jacu cedevitu u 1dcl pa polako dodajem jer volim da bude onako tvrdje, dok mesam rukama. Onda tu smesu malo u frizider, pa i kad napravim kuglice malo duze u frizider.
Secera stavim i manje mozda, jer svakako ih umacem u cokoladu pa budu slatki.




Mamajo, a zasto cedevitu. Ili je svrjedno sok od narandze pa bili koji.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Cake Pops
2.10.2020 14:36:23   
mama Jo
Verovatno da je svejedno koji sok, sa narandzom je najbolje, a ja jednom nisam imala sok od narandze nego samo cedevitu i sa njom napravim i skontam da su mi najukusniji sa cedevitom upravo 😊
Eto, bzvze, nama se najvise svidelo pa tako pravim.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Cake Pops
13.5.2022 14:31:29   
Filadendronka
Devojke, koju cokoladu koristite za glazuru? Ja bih i belu i crnu, ali ne znam sta se najbolje pokazalo? Hvala. ♥️

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Cake Pops
17.5.2022 8:01:32   
nata11
Fil imas nove kao listice, granulice ne znam kako da ih nazovem, suepr su za to.
A imas i Menaz glazuru.

_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Cake Pops
22.5.2022 9:09:19   
mikica88
Uzimam u lidlu nisam sigurna sta se kako zove. Glazure, listice, mrvice# sve i svasta.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 311
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







Bele pihtije
Ringerajin kuvar: Maraj
Ukusni prokelj
Ringerajin kuvar: minnica



Click Here