|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Časopisi za decu
20.7.2010 18:01:23   
Anoniman
Od nedavno kupujemo dečiji časopis "Dečije carstvo", koji izlazi jednom mesečno.

Uvek u njemu ima predstavljeno 6 životinja (uz textić ide fotografija i crtež životinje), ima "pronađi razlike", ima lavirint, ima da se broji, svaki broj predstavlja po jedno slovo, učeći dete da ga napiše, te da posle pronalazi slovo u rečima, ima uvek nešto kreativno da se pravi (od kolaža, ili varijanta "Iseci i slepi"), ima da se boji, ima o likovima iz crtaća, i ima uvek neka priča (bila je Zlatokosa, sada su Guliverova putovanja, u obliku stripa). Onda je bilo "Na osnovu slika sastavi priču", pa poveži predmete i bića.

Luki lepo drži pažnju u kontinuitetu nekih 45min, nakon toga ne. Onda ostavimo, pa sledeći dan opet.

Koji časopis vi kupujete svojoj deci?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Časopisi za decu
20.7.2010 21:10:40   
Maya21
Kupujemo KRCKA - za decu od 5 godina, ovo namerno pisem jer ima i za 3, Kreativnu Razmisljanku, Medenog Mecu, ima toga jos ali sad ne mogu da se setim... Uglavnom Maki prelista pa ako mu se svidja mi kupimo user posted image Dosta dugo mu drze paznju ti zadacici, nekad i vise od sat vremena, uvek se vracamo nekim starim zadacima i svaki put mu je zanimljivo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Časopisi za decu
5.8.2011 14:40:23   
Lu
Medvjedić Winnie Pooh, Zabavnik, a dobili smo kao nagradu "malac radoznalac" i super jeuser posted image
To kod nas u Bih nemauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Časopisi za decu
5.8.2011 14:43:10   
lanajelena
Mi smo pre neki dan kupili casopis Princeze zbog nekog prstenja koji su pukli odmah ali smo se lepo zabavljali dok smo trazili razlike,bojili user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Časopisi za decu
27.12.2011 19:03:05   
Anoniman
Drage moje, ako neko zna gde mogu da nadjem Krcka za decu preko 5 godina, novembar i decembar, hvala :)

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Časopisi za decu
14.2.2018 19:34:48   
veselicaa
Moja A odskoro cita HEJ! casopis za tinejdzere.Izlazi jednom mesecno i prilicno je zabavan i lep casopis.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Časopisi za decu
14.2.2018 20:42:48   
MamaNecaVo
Mame,Hej drugari je super casopis.
Ja uzimam sestrinom klincu (uzrast 4 do 6god).
Mada i za stariju decu.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Časopisi za decu
14.2.2018 22:24:33   
mama Jo
Joj ja kad sam bila dete bio je popularan Mikijev zabavnik, koliko sam ga samo obozavala... cak sam jednom i izasla u njemu 😍
Je l' postoji jos uvek Mikijev, skroz sam zaboravila? ♥️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Časopisi za decu
14.2.2018 22:33:26   
Rosita
Ima mali zabavnik. Ponekad ga uzmemo. Mama mi je slala neki Malo lane, ok je.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Časopisi za decu
14.2.2018 22:44:51   
mama Jo
Da, jeste, sad se setih da sam par puta videla na kioscima Mali zabavnik... super, nisam ga nikada kupila, bas cu pogledati kakav je.
Inace moj brst (od 30 i kusur leta😊) svakog petka kupuje Politikin zabavnik, ima kolekciju 😊 za neko malo starije, radoznalo dete - milina prava 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Časopisi za decu
21.7.2019 13:51:27   
MimaKos
Mi smo.kupovali neke kao princeza casopise zbog zvrckica ili nakita, igracaka koji se dobija uz njih  :)


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Časopisi za decu
14.11.2019 15:46:56   
mama ivane
Uzimamo preko skole deciji casopis Mali vitez 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here