|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decija obuca 2. deo
23.6.2021 22:00:38   
mama Jo
Dunja, odlicno ste prosli onda ☺️

Nato, moja starija od 5,5 god.obozavapapuce, i to japanke, trci u njima. Mladja vidim da se saplice u japankama i vise jojodgovaraju sandale

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Decija obuca 2. deo
23.6.2021 23:27:55   
dunja RR
Ja našla neke kroksice Savine koje nije nijednom obuo (kineske, ali su ok), njoj taman, ponela bih možda u Budimliju za bazen.
Ali me strah da je pustim u njima sama da hoda, ja ću je voditi, ali mi bolje to za bazen, do i oko bazena, nego sandale. A onda razmišljam, više će ona bosa biti tu, pa ne znam da li da ih nosim.

Mada, mislim da bi za more bile ok, ako budemo išli. S sam baš za more i uzela, ali ih je slabo nosio tada.

IZVORNA PORUKA: nata11

Razmisljam da joj uzmem neke papuce za dvoriste posto vidim da joj je zanimljivo, stalno navlaci nase. Sa koliko ste im uzimali papuce?



< Poruku je uredio dunja RR -- 23.6.2021 23:29:15 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Decija obuca 2. deo
24.6.2021 19:17:01   
Duškić
Samo ako joj se nece klizati. Sto da joj ne poneses. Mada pored bazena ruku ne pustamo. Mi bili do Vrnjacke banje.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Decija obuca 2. deo
24.6.2021 23:00:42   
dddaca
Pre neki dan sam sredjivala obucu i nadjem neke kroksice. Male, malecke, preslatke. Kupili ih pred polazak na more. Malo joj je bilo nezgodno jer je pesak ulazio kroz one rupice, ali brzo se navikla. ne mogu da se setim koliko je godina imala tad.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Decija obuca 2. deo
19.9.2021 7:39:06   
Dragica Draga
Trebalo bi vec neke duboke patike ili cipele da uzmemo. Moramo u potragu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Decija obuca 2. deo
19.9.2021 7:52:29   
flamingos
Mi smo kupili duboke patike.Kasnije će čizme.Mada,duboke su,kvalitetne patike,rako da dugo može da ih obuva.Naravno,mora za zimu da ima,ako uopšte padne sneg.Ima jedne čizme,kupiće još jedne.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Decija obuca 2. deo
20.9.2021 23:43:25   
Dragica Draga
Da, duboke su mi najprakticnije. Imamo gumene, mislim da nam nece trebati. Imamo cak i zimske, ali o njima mi je jos rano da mislim. Noga im naraste za cas

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Decija obuca 2. deo
20.9.2021 23:47:09   
flamingos
Ni ne trebaju deset_ pari obuće da imaju.Začas im omale.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Decija obuca 2. deo
21.9.2021 0:50:20   
Dragica Draga
Pa da, zato ni ne volim ranije da im kupujem, jer broj se za cas promeni.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Decija obuca 2. deo
21.9.2021 0:53:24   
flamingos
Bitno da im je udobna obuća.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Decija obuca 2. deo
21.9.2021 1:07:45   
Dragica Draga
Tako je. Zato ih uvek vodim da probaju

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 636
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here